0

To na pewno do mnie? ^^ Po pierwsze jestem kobietą. Po drugie pisałam o braku energii, ale w tym komentarzu o komentatorach, którzy twierdzili, że Messi niespecjalnie wykopał piłkę na aut i zaczęli się rozgadywać o tym jak to Messi musiał zjeść pizze i słabo gra. Zgadzam się z trzema punktami, Rakiticiem i Suarezem. :)

2

Co ci komentatorzy pieprzą, że on zawiódł wykopując piłkę skoro Masche leży.

0

Ale Suarez podzielił się golem z Messim.

0

Pistolecik się naładował! I dobrze ! :)

0

Potrzeba nam jakiś zmian w środku pola dla podkręcenia tempa, bo to Granada gra o wiele groźniej niż my.

0

Przez chwilę było można pomyśleć, że zamieniliśmy się strojami :D

0

Jest gol, teraz myślę, że nasze chłopaki będą grać już lepiej. Oni zawsze po tej pierwszej bramce grają kilkanaście razy lepiej :) a Rakitić zasłużył na brameczkę, bo ostatnio gra dobrze :)

1

Strasznie bez energii gramy,a Granada jest w miarę otwarta, więc powinniśmy grać o wiele lepiej.

2

Bardzo lubię te jaskrawe stroje! :)

2

od razu chcę mi się śmiać, bo przypomina mi się ten świnski łeb :D

0

Raczej koledze chodziło o fakt, że gra Realu w ostatnim meczach nie porywa. Niektóre mecze wygrali ledwo co mimo, że klasa rywala nie była wielka. Kryzys to pewnie za dużo powiedziane, ale na pewno Real miał i zobaczymy czy dalej ma spory spadek formy. A jako fan swojego zespołu, widząc kto w niej gra powinieneś widzieć, że powinni grać o wiele lepiej. ;)

8

Skład jest Ok :) Zapewne Lucho wpuści Adriano, Rafę i Pedro później, gdy wynik będzie (oby) korzystny dla nas, by i ci złapali minuty. TYLKO ZWYCIĘSTWO, PANOWIE! :)

1

Ale byś się zdziwił jakby jednak im się udało! :D

1

"Real musi jeszcze przyjechać na Camp Nou" to brzmi trochę groźnie :D Widać, że tanio skóry nie sprzedadzą i dobrze! Walczyć! Bo nawet jeśli się nie uda, to lepiej przegrać walcząc niż stojąc i patrząc. :)

1

Przecież złapał w końcu formę i gra na równym poziomie nie licząc jednych malutkich błędów, które przytrafiają mu się bardzo rzadko. Od parunastu spotkań gra naprawdę dobrze, ale jasne jest moda na hejty to: "Bracie hejtuj, siostro hejtuj. Polsko hejtuj, mocno hejtuj. Głośno hejtuj, nonstop hejtuj
hejtuj, hejtuj, hejtuj, hejtuj."

0

Co racja to racja, że ostatnio grają naprawdę średnio, ale raczej lepiej nie patrzeć na gole, bo to słabe argumenty. My z Villareal stracilismy bramki, a graliśmy dobrze, to był szybki mecz i ciekawy, oby zagrali podobnie z nimi, ale więcej uwagi w defensywie, tak jak mówiłam szczególnie przy wrzutkach, bo oni często z wrzutek strzelają, a możesz mieć rację i mogą im urwać punkty. Co do granady rok temu w kwietniu z nimi przegraliśmy 1-0, by parę miesięcy później strzelić im 6 bramek. Mam nadzieję, że znów będzie grad brameczek i że nie mylisz się co do Messiego :D

0

Mówisz, że strzeli Messi strzeli hat-tricka Granadzie, a Ronaldo nie strzeli Villarealowi ani jednego gola? :D Obyś miał racje, choć może to być trudne :D Obrona Villarealu musi być szczelna na główki CR7 :D A co do Messiego - u Niego wszystko jest możliwe. Nawet to, że strzeli z 4 gole, które pociągnie sam bez rozgrywania :D

0

Oby na sam koniec sezonu górowali nasi piłkarze, w szczególności Messi. Czas utrzeć nos Ronaldo i jego fanboyom, którzy poczuli się za mocni od wygrania la decimy ;)

2

A ty marnujesz klawiaturę na takie pisanie. Zmarnował pewne sytuacje, ale wciąż się uczy i stara. Kiedy grałby jak Balotelli rozumiałabym tak wielką krytykę, jednakże to dobry transfer. Mimo, że drogi. W tych czasach wszystko jest drogie.

1

"Kibice Królewskich muszą być wyjątkowo szczęśliwi. Znaleźli wreszcie element, w którym Portugalczyk przewyższa Messiego." idealny pstryczek na te wszystkie memy z Missi :)

2

Ronaldo nadrabia skutecznością w karnych odstawanie od Messiego w dryblingu, przeglądzie pola i innych aspektach (oprócz gry głową wiadomo), więc AS musi się o tym szczególnie rozpisywać, aby wychwalać do niebiosa swojego "bożka".

0

Może jest w twoim typie, Michu, to powodzenia i krzyż na drogę, ale proszę nie "wybieraj" mi chłopaków, bo naprawdę zostanę lesbijką.

0

Biorę to na klatę. Jako kobieta na wstępie wygrałam. He-He.

1

Jak podejdziesz do normalnej dziewczyny i spytasz jej czy jest wolna, to odpowie Ci, że dla ciebie biega jak Usain Bolt i tyle ją będziesz widział jak Ramos Robbena xD

0

Nie spełnię Twoich marzeń :D

13

FACEBOOK:

PIŁKARSKO: Messi prawie 79 milionów, Ronaldo prawie 108 milionów mimo, że Messi >>>> Ronaldo.

WYGLĄD: Ronaldo prawie 108 milionów Shakira również prawie 108 milionów. Jestem dziewczyną, ale zostałabym lesbijką jeśli dostałabym taki wybór.

6

I jeszcze nieraz pokaże. Oby teraz jego pistolet był naładowany w 100%. A plotki, że kogoś ugryzł. Jak dla mnie spojrzał tylko w dół co typ robi, a nie od razu ugryzł. :)

0

Jest dobry i młody, ale to tylko angielskie pismaki i nikt by nie upadł na głowę by dać tak duże pieniądze. To tylko ciągła otoczka by nabić większą wartość, a i tak pewnie stanie na około 25 milionach. Mam nadzieję, że wzmocni nas zespół, to byłby dobry i przyszłościowy transfer. :)

0

Każdy ma prawo do popełnienia błędu. Messi to najlepszy piłkarz świata, ktoś kto bije wszelkie rekordy jednakże zawsze jest i będzie człowiekiem, który ma słabszy dzień, słabszy etap, albo po prostu coś mu nie wyjdzie. To człowiek z boskimi umiejętnościami. Ale nadal człowiek. A skoro dla ciebie Messi szkodzi drużynie - to włącz sobie mecz Malagi kiedy to Messi miał dzień bez błysku, a mimo to był najlepszy na boisku. Jak ta drużyna bez jego geniuszu wygląda? A wczorajszy mecz? Odbiory, wracanie się do pola karnego, rozgrywanie już na linii pomocy, zabieranie za sobą kilku piłkarzy i dogrywanie do kolegów. Niszczenie piłkarsko po kolei piłkarzy City. Ale ty i tak będziesz pamiętać błąd karnego. Jeden błąd. Przy genialnym występie.

11

Uszli z życiem dzięki miłosierdziu Messiego. W końcu to Mesjasz. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?