To na pewno do mnie? ^^ Po pierwsze jestem kobietą. Po drugie pisałam o braku energii, ale w tym komentarzu o komentatorach, którzy twierdzili, że Messi niespecjalnie wykopał piłkę na aut i zaczęli się rozgadywać o tym jak to Messi musiał zjeść pizze i słabo gra. Zgadzam się z trzema punktami, Rakiticiem i Suarezem. :)
Jest gol, teraz myślę, że nasze chłopaki będą grać już lepiej. Oni zawsze po tej pierwszej bramce grają kilkanaście razy lepiej :) a Rakitić zasłużył na brameczkę, bo ostatnio gra dobrze :)
Raczej koledze chodziło o fakt, że gra Realu w ostatnim meczach nie porywa. Niektóre mecze wygrali ledwo co mimo, że klasa rywala nie była wielka. Kryzys to pewnie za dużo powiedziane, ale na pewno Real miał i zobaczymy czy dalej ma spory spadek formy. A jako fan swojego zespołu, widząc kto w niej gra powinieneś widzieć, że powinni grać o wiele lepiej. ;)
Skład jest Ok :) Zapewne Lucho wpuści Adriano, Rafę i Pedro później, gdy wynik będzie (oby) korzystny dla nas, by i ci złapali minuty. TYLKO ZWYCIĘSTWO, PANOWIE! :)
"Real musi jeszcze przyjechać na Camp Nou" to brzmi trochę groźnie :D Widać, że tanio skóry nie sprzedadzą i dobrze! Walczyć! Bo nawet jeśli się nie uda, to lepiej przegrać walcząc niż stojąc i patrząc. :)
Przecież złapał w końcu formę i gra na równym poziomie nie licząc jednych malutkich błędów, które przytrafiają mu się bardzo rzadko. Od parunastu spotkań gra naprawdę dobrze, ale jasne jest moda na hejty to: "Bracie hejtuj, siostro hejtuj. Polsko hejtuj, mocno hejtuj. Głośno hejtuj, nonstop hejtuj
hejtuj, hejtuj, hejtuj, hejtuj."
Co racja to racja, że ostatnio grają naprawdę średnio, ale raczej lepiej nie patrzeć na gole, bo to słabe argumenty. My z Villareal stracilismy bramki, a graliśmy dobrze, to był szybki mecz i ciekawy, oby zagrali podobnie z nimi, ale więcej uwagi w defensywie, tak jak mówiłam szczególnie przy wrzutkach, bo oni często z wrzutek strzelają, a możesz mieć rację i mogą im urwać punkty. Co do granady rok temu w kwietniu z nimi przegraliśmy 1-0, by parę miesięcy później strzelić im 6 bramek. Mam nadzieję, że znów będzie grad brameczek i że nie mylisz się co do Messiego :D
Mówisz, że strzeli Messi strzeli hat-tricka Granadzie, a Ronaldo nie strzeli Villarealowi ani jednego gola? :D Obyś miał racje, choć może to być trudne :D Obrona Villarealu musi być szczelna na główki CR7 :D A co do Messiego - u Niego wszystko jest możliwe. Nawet to, że strzeli z 4 gole, które pociągnie sam bez rozgrywania :D
Oby na sam koniec sezonu górowali nasi piłkarze, w szczególności Messi. Czas utrzeć nos Ronaldo i jego fanboyom, którzy poczuli się za mocni od wygrania la decimy ;)
A ty marnujesz klawiaturę na takie pisanie. Zmarnował pewne sytuacje, ale wciąż się uczy i stara. Kiedy grałby jak Balotelli rozumiałabym tak wielką krytykę, jednakże to dobry transfer. Mimo, że drogi. W tych czasach wszystko jest drogie.
"Kibice Królewskich muszą być wyjątkowo szczęśliwi. Znaleźli wreszcie element, w którym Portugalczyk przewyższa Messiego." idealny pstryczek na te wszystkie memy z Missi :)
Ronaldo nadrabia skutecznością w karnych odstawanie od Messiego w dryblingu, przeglądzie pola i innych aspektach (oprócz gry głową wiadomo), więc AS musi się o tym szczególnie rozpisywać, aby wychwalać do niebiosa swojego "bożka".
Jak podejdziesz do normalnej dziewczyny i spytasz jej czy jest wolna, to odpowie Ci, że dla ciebie biega jak Usain Bolt i tyle ją będziesz widział jak Ramos Robbena xD
I jeszcze nieraz pokaże. Oby teraz jego pistolet był naładowany w 100%. A plotki, że kogoś ugryzł. Jak dla mnie spojrzał tylko w dół co typ robi, a nie od razu ugryzł. :)
Jest dobry i młody, ale to tylko angielskie pismaki i nikt by nie upadł na głowę by dać tak duże pieniądze. To tylko ciągła otoczka by nabić większą wartość, a i tak pewnie stanie na około 25 milionach. Mam nadzieję, że wzmocni nas zespół, to byłby dobry i przyszłościowy transfer. :)
Każdy ma prawo do popełnienia błędu. Messi to najlepszy piłkarz świata, ktoś kto bije wszelkie rekordy jednakże zawsze jest i będzie człowiekiem, który ma słabszy dzień, słabszy etap, albo po prostu coś mu nie wyjdzie. To człowiek z boskimi umiejętnościami. Ale nadal człowiek. A skoro dla ciebie Messi szkodzi drużynie - to włącz sobie mecz Malagi kiedy to Messi miał dzień bez błysku, a mimo to był najlepszy na boisku. Jak ta drużyna bez jego geniuszu wygląda? A wczorajszy mecz? Odbiory, wracanie się do pola karnego, rozgrywanie już na linii pomocy, zabieranie za sobą kilku piłkarzy i dogrywanie do kolegów. Niszczenie piłkarsko po kolei piłkarzy City. Ale ty i tak będziesz pamiętać błąd karnego. Jeden błąd. Przy genialnym występie.
0
To na pewno do mnie? ^^ Po pierwsze jestem kobietą. Po drugie pisałam o braku energii, ale w tym komentarzu o komentatorach, którzy twierdzili, że Messi niespecjalnie wykopał piłkę na aut i zaczęli się rozgadywać o tym jak to Messi musiał zjeść pizze i słabo gra. Zgadzam się z trzema punktami, Rakiticiem i Suarezem. :)
2
Co ci komentatorzy pieprzą, że on zawiódł wykopując piłkę skoro Masche leży.
0
Ale Suarez podzielił się golem z Messim.
0
Pistolecik się naładował! I dobrze ! :)
0
Potrzeba nam jakiś zmian w środku pola dla podkręcenia tempa, bo to Granada gra o wiele groźniej niż my.
0
Przez chwilę było można pomyśleć, że zamieniliśmy się strojami :D
0
Jest gol, teraz myślę, że nasze chłopaki będą grać już lepiej. Oni zawsze po tej pierwszej bramce grają kilkanaście razy lepiej :) a Rakitić zasłużył na brameczkę, bo ostatnio gra dobrze :)
1
Strasznie bez energii gramy,a Granada jest w miarę otwarta, więc powinniśmy grać o wiele lepiej.
2
Bardzo lubię te jaskrawe stroje! :)
2
od razu chcę mi się śmiać, bo przypomina mi się ten świnski łeb :D
0
Raczej koledze chodziło o fakt, że gra Realu w ostatnim meczach nie porywa. Niektóre mecze wygrali ledwo co mimo, że klasa rywala nie była wielka. Kryzys to pewnie za dużo powiedziane, ale na pewno Real miał i zobaczymy czy dalej ma spory spadek formy. A jako fan swojego zespołu, widząc kto w niej gra powinieneś widzieć, że powinni grać o wiele lepiej. ;)
8
Skład jest Ok :) Zapewne Lucho wpuści Adriano, Rafę i Pedro później, gdy wynik będzie (oby) korzystny dla nas, by i ci złapali minuty. TYLKO ZWYCIĘSTWO, PANOWIE! :)
1
Ale byś się zdziwił jakby jednak im się udało! :D
1
"Real musi jeszcze przyjechać na Camp Nou" to brzmi trochę groźnie :D Widać, że tanio skóry nie sprzedadzą i dobrze! Walczyć! Bo nawet jeśli się nie uda, to lepiej przegrać walcząc niż stojąc i patrząc. :)
1
Przecież złapał w końcu formę i gra na równym poziomie nie licząc jednych malutkich błędów, które przytrafiają mu się bardzo rzadko. Od parunastu spotkań gra naprawdę dobrze, ale jasne jest moda na hejty to: "Bracie hejtuj, siostro hejtuj. Polsko hejtuj, mocno hejtuj. Głośno hejtuj, nonstop hejtuj
hejtuj, hejtuj, hejtuj, hejtuj."
0
Co racja to racja, że ostatnio grają naprawdę średnio, ale raczej lepiej nie patrzeć na gole, bo to słabe argumenty. My z Villareal stracilismy bramki, a graliśmy dobrze, to był szybki mecz i ciekawy, oby zagrali podobnie z nimi, ale więcej uwagi w defensywie, tak jak mówiłam szczególnie przy wrzutkach, bo oni często z wrzutek strzelają, a możesz mieć rację i mogą im urwać punkty. Co do granady rok temu w kwietniu z nimi przegraliśmy 1-0, by parę miesięcy później strzelić im 6 bramek. Mam nadzieję, że znów będzie grad brameczek i że nie mylisz się co do Messiego :D
0
Mówisz, że strzeli Messi strzeli hat-tricka Granadzie, a Ronaldo nie strzeli Villarealowi ani jednego gola? :D Obyś miał racje, choć może to być trudne :D Obrona Villarealu musi być szczelna na główki CR7 :D A co do Messiego - u Niego wszystko jest możliwe. Nawet to, że strzeli z 4 gole, które pociągnie sam bez rozgrywania :D
0
Oby na sam koniec sezonu górowali nasi piłkarze, w szczególności Messi. Czas utrzeć nos Ronaldo i jego fanboyom, którzy poczuli się za mocni od wygrania la decimy ;)
2
A ty marnujesz klawiaturę na takie pisanie. Zmarnował pewne sytuacje, ale wciąż się uczy i stara. Kiedy grałby jak Balotelli rozumiałabym tak wielką krytykę, jednakże to dobry transfer. Mimo, że drogi. W tych czasach wszystko jest drogie.
1
"Kibice Królewskich muszą być wyjątkowo szczęśliwi. Znaleźli wreszcie element, w którym Portugalczyk przewyższa Messiego." idealny pstryczek na te wszystkie memy z Missi :)
2
Ronaldo nadrabia skutecznością w karnych odstawanie od Messiego w dryblingu, przeglądzie pola i innych aspektach (oprócz gry głową wiadomo), więc AS musi się o tym szczególnie rozpisywać, aby wychwalać do niebiosa swojego "bożka".
0
Może jest w twoim typie, Michu, to powodzenia i krzyż na drogę, ale proszę nie "wybieraj" mi chłopaków, bo naprawdę zostanę lesbijką.
0
Biorę to na klatę. Jako kobieta na wstępie wygrałam. He-He.
1
Jak podejdziesz do normalnej dziewczyny i spytasz jej czy jest wolna, to odpowie Ci, że dla ciebie biega jak Usain Bolt i tyle ją będziesz widział jak Ramos Robbena xD
0
Nie spełnię Twoich marzeń :D
13
FACEBOOK:
PIŁKARSKO: Messi prawie 79 milionów, Ronaldo prawie 108 milionów mimo, że Messi >>>> Ronaldo.
WYGLĄD: Ronaldo prawie 108 milionów Shakira również prawie 108 milionów. Jestem dziewczyną, ale zostałabym lesbijką jeśli dostałabym taki wybór.
6
I jeszcze nieraz pokaże. Oby teraz jego pistolet był naładowany w 100%. A plotki, że kogoś ugryzł. Jak dla mnie spojrzał tylko w dół co typ robi, a nie od razu ugryzł. :)
0
Jest dobry i młody, ale to tylko angielskie pismaki i nikt by nie upadł na głowę by dać tak duże pieniądze. To tylko ciągła otoczka by nabić większą wartość, a i tak pewnie stanie na około 25 milionach. Mam nadzieję, że wzmocni nas zespół, to byłby dobry i przyszłościowy transfer. :)
0
Każdy ma prawo do popełnienia błędu. Messi to najlepszy piłkarz świata, ktoś kto bije wszelkie rekordy jednakże zawsze jest i będzie człowiekiem, który ma słabszy dzień, słabszy etap, albo po prostu coś mu nie wyjdzie. To człowiek z boskimi umiejętnościami. Ale nadal człowiek. A skoro dla ciebie Messi szkodzi drużynie - to włącz sobie mecz Malagi kiedy to Messi miał dzień bez błysku, a mimo to był najlepszy na boisku. Jak ta drużyna bez jego geniuszu wygląda? A wczorajszy mecz? Odbiory, wracanie się do pola karnego, rozgrywanie już na linii pomocy, zabieranie za sobą kilku piłkarzy i dogrywanie do kolegów. Niszczenie piłkarsko po kolei piłkarzy City. Ale ty i tak będziesz pamiętać błąd karnego. Jeden błąd. Przy genialnym występie.
11
Uszli z życiem dzięki miłosierdziu Messiego. W końcu to Mesjasz. :D