0

Mógłby być hat trick Luisa i bramka Messiego, ale nie narzekajmy na to co jest, bo jest naprawdę dobrze, a nawet bardzo dobrze! :)

1

Ale się zaczęło od początku. Zawał za zawałem. Spokojniej, bo do 90 minuty będzie trzeba dzwonić na pogotowie.

7

Messi uprawia ostre porno z piłkarzami City. Gwałci ich piłkarsko na każdym kroku.

2

Kibice Barcy głośniejsi niż kibice Manchesteru na ich własnym stadionie. To jest coś!

0

Spiewajmy z kibicami: SUAREZ, SUAREZ!

1

Dośrodkowanie Suarez uderzył głową, ale źle, na pech dla City uderzyła się piłka od Kompanego i wpadła pod nogi Suareza, który od razu oddał mocny strzał i brameczka :)

1

Na razie wygląda to naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ponadto bardzo liczę na bramkę Messiego. :)

0

Pistolet znowu strzela!

0

Wygrana na pewno znowu podniosła by morale, jeszcze z trudnym przeciwnikiem, ale takie 2:2 również będzie dobre. Tylko odliczać i cieszyć się kolejnym meczem. Oby wymazał sobotni :)

0

Nie jestem jasnowidzem i zaznaczyłam, że będzie ciężko, a nie że wygramy wszystko. Ale lepiej być uszczepliwym. Ponadto jeśli wierzy się w zespół to wierzy się, że wszystko wygra. A skoro zakladasz, że przegramy to co z ciebie za kibic? :)

0

To nie jest 8 punktów by tak dramatyzowac. Trzeba brać się ostro do pracy i nie pozwala sobie na wpadki. Samym zwycięstwem z nimi na CN zniwelujemy stratę do 1 punkta. Będzie trudno, ale przecież w klub trzeba wierzyć zawsze. Biegnie po Mistrza, chłopaki! :) ps chce tego wtorku juz tak jak weekendu na początku tygodnia :(

1

Na pewno nie. Za dużo im daje pod względem marketingowym.

1

Kibic Realu: ale Neymar przeciez.... przeciez...to geymar...i delfin.... i..i.. nurkuje.. iii.. i przewraca się ciągle... ii i nawet ten komentarz zranił Neymara,no przecież to Neymar się ośmiesza.... a Ronaldo to kruuul, Neymar nigdy tyle nie osiągnie!!! :(

2

i ciekawe ile wleci ;p

0

Akurat muszę się z nim zgodzić, a chciałabym zaznaczyć, że jestem kobietą! Bale wygląda obrzydliwie w tych długich włosach, dochodzi do tego jego mimika i ten ich różowy trykot. Śmieszy mnie to przeokropnie. :D Jednakże kiedy był jeszcze w Totkach i początki w Realu, nie był to jakiś brzydki chłopaczek! :D

3

"Adriano przyznał ostatnio, że "jeśli pojawią się oferty, to usiądę z moim agentem i je wysłucham. Na ten moment jednak staram się koncentrować na Barcelonie i sytuacja ta nie zmieni się do końca sezonu. Cieszę się z bycia częścią tej drużyny i chcę tutaj wygrywać trofea.". Pomimo braku szans, obrońca przyznał, że chce pomóc Blaugranie w odnoszeniu sukcesów bez względu na to, co się stanie w przyszłości. "Zawsze jestem zmotywowany, ale oczywiście jestem zły z powodu malej ilości minut. Na treningach daje z siebie wszystko. Mam nadzieję, że będę dostawał więcej szans.""

0

Nie mogę oglądać więc czekam na relacje na żywo tutaj. Na tej stronie trzy razy lepsza niż w przeglądzie sportowym czy innych sportach.pl! :D

0

Klub, a zarząd to co innego. Czyli skoro trafił nam się taki beznadziejny zarząd to oznacza, że cały klub jest najgorszą szmatą? To dlaczego mu kibicujesz? Skoro rządzą w Polsce sprzedawczyki, oszuści, skoro żyje tu pełno szmatławców, to oznacza, że cała Polska jest krajem, który nie powinien istnieć, bo tylko to jeden wielki wstyd i hańba? Odróżniaj pewne sprawy. Ludzie mogą niszczyć zdanie o czymś pięknym i zawsze tak będzie. Nawet sami ludzie nie są tacy źli, mimo, że wielu to same prostaki i debile.

3

Komentarz usunięty

1

Myślę, że kolejny bobas może dać mu jeszcze większą motywację do gry. A podwójna motywacja u Leo równa się kosmos! :)

7

Ja myślę, ze nie powinniśmy go sprzedać, lecz zniwelować jego rolę w pierwszym składzie. Jego doświadczenie i technika na pewno się jeszcze nieraz przyda. Ale nie mówmy od razu, że wszystkich trzeba sprzedać. Jeśli Iniesta będzie odsuwany od składu to zobaczy czy odpowiada mu rola zmiennika jak jego starszemu koledze (Xavi), albo sam poprosi o odejście. Nie wyrzucajmy wszystkich, to ma być klub z zasadami, a nie drugi Real.

1

Jestem z łódzkiego i z chęcią bym pojechała, ale stan portfela się nie zgadza. Rozruszaj tam trybuny! :)

0

Wiadomo, że nie. Ale tu nie o to chodzi. Chodzi o sam fakt. Nie tak powinien zachowywać się ktoś kto komuś kibicuje. Jesteś z dziewczyną w związku co oznacza, że kibicujesz jej na każdym kroku i jesteś z nią, popełnia błąd, to masz prawo wyzywać ją od szmat i innych epitetów do kumpla, bo wiesz, że tego nie przeczyta?

1

Naprawdę jest wam lżej jak wyzywacie naszych piłkarzy od partaczy, nieudaczników i tym podobnych epitetów? Czy to powoduje, że im wzrośnie forma, czy morale? Czy to da naszemu klubowi trofea? Bo jakoś w to wątpię. Po meczu powinny padać zdania typu: zagraliśmy bardzo słabo, ale wierzymy, że będzie lepiej. To ogromne hektolitry wiary powinny się teraz przelewać, a nie nienawiści. Skomplikowali sobie drogę do lidera, ale nie przekreślili. To są nadal 4 punkty, a nie np 8. 4 punkty to nie jest przepaść.

0

3 miesiące do ustawienia avataru, pół roku do polecania komentarzy i pół roku by twoje oceny wliczały się do średniej ocen wystawionych przez użytkowników. Spokojnie trzeba czekać niestety. Niedługo będę mieć przywilej dodania avataru! :D

2

Jak Neymar szuka symulek to znaczy, że jest tragicznie. I jest.

3

Nie wiem co jest w tym sezonie. Jak mamy szansę nawet na chwilę objąć lidera odkąd go straciliśmy tak coś się pieprzy w zespole i zostajemy na drugim miejscu.

0

A teraz do repertuaru dołożyli jeszcze: "Cristiano, kochamy cię, jak bardzo cię kochamy, Cristiano" #Kręcidło :)

0

Szydera kibiców na Camp Nou. LFP oskarżyło ich o śpiewanie "Cristiano to pijak", więc teraz śpiewają: "Cristiano nie pije wody" :')

0

Ciągle brakuje kropki nad I. Tego strzału co zatrzepie bramką w odpowiednim miejscu. A to jest martwiące. Ale jest jeszcze dużo minut. Oby wpadło coś na wyrównanie do końca pierwszej połowy,a druga to droga do zwycięstwa. VEB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?