Myślę, że Bartra powinien grać teraz w większości ligowych meczy, żeby nabrał pewności, a później żeby grać już cały czas razem z Pique. Szkoda, że jest niedoceniany, bo owszem popełnił parę błędów, ale ile popełnił Pique, Masche? Mnóstwo. Wierzę w naszą perłe ze szkółki! :)
Hamuj hamuj kolego. Nie każdy kto nie lubi piłki jest cipa. Mogę znaleźć ci pełno fanów footballu a są strasznym pizdami na które bym w życiu nie spojrzała. (dlatego między innymi Messi>Ronaldo). On woli wyścigi i boks. I daleko mu do cipy. No chyba ze jego była jest obok. To ona by chciała by był blisko hehe. Miłego weekendu :)
Mecz dobry, szkoda, że więcej nie padło, ale jak to mówi klasyk nie bardzo chcą grać w piłkę, i trochę szczęścia brakło. Jednakże postawa może cieszyć. Nie ma klepania w środku boiska i liczenia na fart. Jest walka i dużo wymian pozycji, rozegrań taktycznych, pełno pomysłu i przede wszystkim szybkość :)
Jeden gol. LFP poprawiła . Na początku napisali, że barca strzeliła 6 goli i wtedy właśnie uznane były bramki dwie Messiemu, teraz jest, że 5 bramek w tym jedna Messiego.
Ależ mecz! Może niepotrzebnie straty bramek, ale mimo wszystko tyle się dzieje, i my naprawdę dobrze gramy, tylko, ze oni wykorzystuja swoje sytuacje, nasze male bledy, a my nie wszystkie wykorzystujemy :)
No to dzielą nas minuty od jednego z najważniejszych meczy, które nas teraz czekają! :) Trzymamy kciuki i jesteśmy tam z chłopakami. Walka, walka, walka! :)
Bo swoją drogą trochę tak jest. Jak teraz nie wygramy i nam odskoczą, to naprawdę będzie już ciężko wygrać. Nie wiadomo czy niedługo Real nie wróci do formy i znowu nie zacznie wygrywać.
Jutro musimy wygrać, chłopaki są w gazie, więc myślę, że nie dadzą się zatrzymać! Po dzisiejszych derbach Madrytu głód na Gran Derby wzrósł o 100% ! :D
0
Może słaby rywal, ale mimo wszystko Bartra świetny mecz. Zdecydowanie wyróżnia się.
1
Myślę, że Bartra powinien grać teraz w większości ligowych meczy, żeby nabrał pewności, a później żeby grać już cały czas razem z Pique. Szkoda, że jest niedoceniany, bo owszem popełnił parę błędów, ale ile popełnił Pique, Masche? Mnóstwo. Wierzę w naszą perłe ze szkółki! :)
0
Przepiękna akcja, ale gol wow, nawet jeśli to nie było po prostu czyste trafienie :)
0
Bartra póki co ładnie gra. Fajne przerzuty, dobre odbiory, i teraz wygrał pojedynek biegowy bark w bark! Oby tak dalej,:)
0
No niestety. Każe mi oglądać jakiś film w tym momencie. Stara się o romantyczna atmosferę xD ale no musze sprawdzić jak tam rywalowi idzie :D
0
Hamuj hamuj kolego. Nie każdy kto nie lubi piłki jest cipa. Mogę znaleźć ci pełno fanów footballu a są strasznym pizdami na które bym w życiu nie spojrzała. (dlatego między innymi Messi>Ronaldo). On woli wyścigi i boks. I daleko mu do cipy. No chyba ze jego była jest obok. To ona by chciała by był blisko hehe. Miłego weekendu :)
0
Aj, przed chwilą sprawdzałam i było jeszcze 1:0. Wielka szkoda :(
1
Są szanse na remis, chłopaki? :) niestety nie mogę oglądać, chłopak nie pozwala :D
1
Mecz dobry, szkoda, że więcej nie padło, ale jak to mówi klasyk nie bardzo chcą grać w piłkę, i trochę szczęścia brakło. Jednakże postawa może cieszyć. Nie ma klepania w środku boiska i liczenia na fart. Jest walka i dużo wymian pozycji, rozegrań taktycznych, pełno pomysłu i przede wszystkim szybkość :)
0
Całe BALE drewna. http://www.bank-zdjec.com/foto5/30945_b.jpg :)
4
Marc dziękujemy! ;o
4
Mówili drewno za 80mln. Źle mówili.
1
Przy czym Sandro miał o wiele mniej minut na boisku ;)
1
Szok, że jeszcze nikt Cię nie poprawił, że tam jest napisane. :)
0
Jeden gol. LFP poprawiła . Na początku napisali, że barca strzeliła 6 goli i wtedy właśnie uznane były bramki dwie Messiemu, teraz jest, że 5 bramek w tym jedna Messiego.
0
Teraz czas na zmiany. Adriano wchodzi, moze czas na Rafe?
0
Ależ mecz! Może niepotrzebnie straty bramek, ale mimo wszystko tyle się dzieje, i my naprawdę dobrze gramy, tylko, ze oni wykorzystuja swoje sytuacje, nasze male bledy, a my nie wszystkie wykorzystujemy :)
0
Niby Athletic to lwy, ale to my dziś gramy jak lwy, rozdrażnione lwy!
0
Aj Dani :D Siateczka ładna :D
0
Kiedyś Xavi do Messiego, dziś Messi do Xaviego! :)
0
Pech przedtem teraz szczescie!
0
Dlaczego to nie padło?!
0
Tak się cieszę z bramki Suareza. O to chodziło. O prowadzenie i by strzelił Suarez!
1
Ale szkoda mi Suareza :(
0
Messi krolu!
0
No to dzielą nas minuty od jednego z najważniejszych meczy, które nas teraz czekają! :) Trzymamy kciuki i jesteśmy tam z chłopakami. Walka, walka, walka! :)
0
Bo swoją drogą trochę tak jest. Jak teraz nie wygramy i nam odskoczą, to naprawdę będzie już ciężko wygrać. Nie wiadomo czy niedługo Real nie wróci do formy i znowu nie zacznie wygrywać.
0
Z Re4ul M4drid :D
0
Jutro musimy wygrać, chłopaki są w gazie, więc myślę, że nie dadzą się zatrzymać! Po dzisiejszych derbach Madrytu głód na Gran Derby wzrósł o 100% ! :D
0
Czekamy na manite! Zostało mało czasu, ale oni są tak nabuzowani, że może, może! :)