Real nie ma charakteru. Nam atletico strzeliło bramkę my od razu jak lwy ruszyliśmy do walki aby odrobić straty. Potrafiliśmy się podnieść, walczyć. A Real gra miałko. Głowy spuszczone i praktycznie brak pressingu. Mieli może parę minut dobrych w tej pierwszej połowie. Ten charakter może nam dać wiele pociechy w tym sezonie czy to w Gran Derbi, czy mam nadzieję przyczyni się do pucharów na koniec, a przede wszystkim scali do cna drużynę! :)
Domyśliłam się, ale to słabe sugestie ze względu na to, że walka jest wyrównana w ostatnich latach. A ten mecz owszem nam nie wyszedł, ale jest mecz w marcu gdzie może stać się wszystko. Ponadto czekamy na koniec ligi i koniec ligi mistrzów :)
Dostał piłkę za to, że nastrzelał te gole i powygrywał z Realem. Ale nie dzięki niemu real wygrał. Ponadto na mundialu grał strasznie źle. Pewnie gdyby Messi z Argentyną wygrał Mundial to byłoby więcej wątpliwości. I bardziej wyrównany pojedynek. Mimo wszystko Messi teraz gra kosmiczną piłkę, a Ronaldo? Nie oszukujmy się. On strzela, ale nie jest znaczący. Real nawet lepiej grał bez niego niż z nim.
16.04.2011 Real - Barça 1:1
20.04.2011 Barça - Real 0:1
27.04.2011 Real - Barça 0:2
03.05.2011 Barça - Real 1:1
14.08.2011 Real - Barça 2:2
17.08.2011 Barça - Real 3:2
10.12.2011 Real - Barça 1:3
18.01.2012 Real - Barça 1:2
25.01.2012 Barça - Real 2:2
21.04.2012 Barça - Real 1:2
07.10.2012 Barça - Real 2:2
30.01.2013 Real - Barça 1:1
26.02.2013 Barça - Real 1:3
02.03.2013 Real - Barça 2:1
26.10.2013 Barça - Real 2:1
23.03.2014 Real - Barça 3:4
16.05.2014 Barça - Real 1:2
24.10.2014 Real - Barca 3:1
Remisy: 6 Wygranych Realu: 6 Wygranych Barcy: 6.
Typowy remis, który mam nadzieję, że przechylimy na naszą szalę w marcu, a oni twierdzą, że Real ma na nas sposób.
Cesc u nas się nie sprawdzał za bardzo, a w Chelsea tak, bo mają inne ustawienie niż my. A Cuardado ostatnio grał słabo, ale myślę, że będą mieć z niego pocieche.
Pierwszy raz widzę jak kibic Realu pisze, że Ronaldo jest balastem. Dla nich zawsze najlepszy. Nurkuje - nieprawda, Neymar to nurek. Strzela z karnych, których być nie powinno - Trzeba umieć strzelać bramki, a Messi nie potrafi strzelać z karnych. Ponadto Barcelona to UEFAlona.
Mamy chociaż Rafę, i bardziej chyba żałuję Isco niż Thiago. Thiago jest bardzo szklany ostatnio niestety. Za to dzięki Isco Real od dwóch miesięcy jest najlepszy w zespole.
Większość osób żałuję, że odszedł, ale cieszy się, że świetnie gra w nowym klubie. Teraz czas żeby większość zaczęła wierzyć w Suareza, bo nigdy wszyscy nie będą wierzyć.
3
Tak, Tak przegrywa Real Madryt! :)
1
Ale kibice Atletico pięknie dopingują!
0
W koncu! Nalezalo im sie! Atletico przepieknie!
0
Trzy akcje w ciągu paru minut! Ale szkoda, że nie wpadłyby! bylo by 5:0! :) Ale mam nadzieję, że jeszcze coś wpadnie! :)
0
Ale szkoda, że nie wpada do bramki wszystko! :D Ale była by manita!
1
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10001313_1314340868606126_7080847966860278046_n.jpg?oh=75c6dd9609f63e6ce195ba69f1dacacf&oe=55488DF3
0
Real nie ma charakteru. Nam atletico strzeliło bramkę my od razu jak lwy ruszyliśmy do walki aby odrobić straty. Potrafiliśmy się podnieść, walczyć. A Real gra miałko. Głowy spuszczone i praktycznie brak pressingu. Mieli może parę minut dobrych w tej pierwszej połowie. Ten charakter może nam dać wiele pociechy w tym sezonie czy to w Gran Derbi, czy mam nadzieję przyczyni się do pucharów na koniec, a przede wszystkim scali do cna drużynę! :)
0
Domyśliłam się, ale to słabe sugestie ze względu na to, że walka jest wyrównana w ostatnich latach. A ten mecz owszem nam nie wyszedł, ale jest mecz w marcu gdzie może stać się wszystko. Ponadto czekamy na koniec ligi i koniec ligi mistrzów :)
0
Dostał piłkę za to, że nastrzelał te gole i powygrywał z Realem. Ale nie dzięki niemu real wygrał. Ponadto na mundialu grał strasznie źle. Pewnie gdyby Messi z Argentyną wygrał Mundial to byłoby więcej wątpliwości. I bardziej wyrównany pojedynek. Mimo wszystko Messi teraz gra kosmiczną piłkę, a Ronaldo? Nie oszukujmy się. On strzela, ale nie jest znaczący. Real nawet lepiej grał bez niego niż z nim.
4
16.04.2011 Real - Barça 1:1
20.04.2011 Barça - Real 0:1
27.04.2011 Real - Barça 0:2
03.05.2011 Barça - Real 1:1
14.08.2011 Real - Barça 2:2
17.08.2011 Barça - Real 3:2
10.12.2011 Real - Barça 1:3
18.01.2012 Real - Barça 1:2
25.01.2012 Barça - Real 2:2
21.04.2012 Barça - Real 1:2
07.10.2012 Barça - Real 2:2
30.01.2013 Real - Barça 1:1
26.02.2013 Barça - Real 1:3
02.03.2013 Real - Barça 2:1
26.10.2013 Barça - Real 2:1
23.03.2014 Real - Barça 3:4
16.05.2014 Barça - Real 1:2
24.10.2014 Real - Barca 3:1
Remisy: 6 Wygranych Realu: 6 Wygranych Barcy: 6.
Typowy remis, który mam nadzieję, że przechylimy na naszą szalę w marcu, a oni twierdzą, że Real ma na nas sposób.
1
Dlaczego śmieszny? Ma racje. Messi >>>>>>>>>>>>>> Ronaldo.
0
Cesc u nas się nie sprawdzał za bardzo, a w Chelsea tak, bo mają inne ustawienie niż my. A Cuardado ostatnio grał słabo, ale myślę, że będą mieć z niego pocieche.
0
Wolfsburg w tym sezonie fajnie gra :)
0
Czyli słabo grają? Czy fart? :) Mogli by być w dołku tak jak Real teraz, bo zbliża się Liga Mistrzów :)
0
Dobrze sędzia w miarę sędziuje. Teraz tylko karnego nie widział.
0
Ronaldo znów siedzi i macha czekająć na faul i karny.
4
Ronaldo jak stracił piłkę hahaha. A mówią, że Suarez jest żałosny.
0
Pierwszy raz widzę jak kibic Realu pisze, że Ronaldo jest balastem. Dla nich zawsze najlepszy. Nurkuje - nieprawda, Neymar to nurek. Strzela z karnych, których być nie powinno - Trzeba umieć strzelać bramki, a Messi nie potrafi strzelać z karnych. Ponadto Barcelona to UEFAlona.
0
Mamy chociaż Rafę, i bardziej chyba żałuję Isco niż Thiago. Thiago jest bardzo szklany ostatnio niestety. Za to dzięki Isco Real od dwóch miesięcy jest najlepszy w zespole.
0
Ja też tego nie rozumiem. I jak można stawiać znak większości koło CR7.
2
Lepiej nie, bo chociaż przegrywają i tracą punkty z nimi, a dla nas to na ręke ;)
0
Atletico myślę, że nie da sobie strzelić 3 bramek. Tym bardziej, że cały czas ich cisną.
3
Zawsze jak widzę Isco to szkoda, że ma biały trykot.
1
Albo 5:0 jak pokazuje Pique u ciebie na avatarze! :D
1
Ronaldo wyśmiany, bo już mina "no śmieszne, że nie gwiżdzesz"!
0
Kibice gwiżdzą na Ronaldo, krzyczą Iker, Iker, super są ich kibice! :D
0
Ale początek Atletico! Wow po prostu!
0
Ale gol, ale akcja. Nie wierze. Przepieknie!
0
Ale goooool!
1
Większość osób żałuję, że odszedł, ale cieszy się, że świetnie gra w nowym klubie. Teraz czas żeby większość zaczęła wierzyć w Suareza, bo nigdy wszyscy nie będą wierzyć.