6

Ale była by znowu wisienka przecudowna!

1

Pedro chciał asystować..... ale nie w tę stronę! :D

2

Niech coś jeszcze wpadnie w tej połowie. Najlepiej coś od Messiego. Niech jego uśmiech z przed meczu się utrzyma po meczu kiedy weźmie piłkę(bardzo bym mu życzyła hat-tricka) z uśmiechem i przytuli swoją rodzinkę :)

2

Pedrito jaka szkoda! Xavi jakie piły dziś rozdaje. Generał jak za najlepszych lat!

0

Co nie oznacza, że powinni nas ciągle z nich ograbiać. Bilans bramkowy również jest lepszy. ;)

0

Nie katuje się polską ligą! :D

13

Dlaczego nie ma dla nas znowu karnego? Masakra z tymi sędziami. Yh.

1

Kto ma asyste do Luisito? Palce lizać gol! :)

1

Ależ nam Pistolecik się rozstrzelał!

0

Dziękuję, miłemu Panu!

7

Uśmiechnięty Messi - to znak, że na pewno będziemy i my mieć z czego się śmiać! Vamos Barca!

9

Ale Thiago Messi jest przesłodki!

6

Jak się słyszy hymn to aż rośnie ogromny uśmiech! Oby dzisiaj cały dzień był przypieczętowany uśmiechem między innymi dzięki Barcelonie!

0

Jakże miło. Dziękuję! :* ale z tym maltrtowaniem to wiesz.. To z miłości.. :D

0

Obejrzę z miłą chęcią, dziękuję serdecznie! :*

0

Nie dałam rady dalej oglądać niestety :D Ale wiesz pewnie przyjdzie czas, że nie będę miała co zrobić ze swoim życiem i buuuum wypadnie na oglądanie dlaszych sezonów :D

0

Spokojnie, zablokowane już, ale nie zdązyłam tego zrobić przed jego wiadomościami, no ale cóż, z osobami, które rodzą się bez mózgu też trzeba jakoś zyć. ps dziękuję serdecznie, choć wiele bym w sobie poprawiła. Ale mimo to bardzo mi milo :)

0

Oglądałam nawet śmieszne. Straszny film też oglądałam i są do siebie podobne. Można się pośmiać. :)

0

Oglądałam pierwsze 2 sezony, potem mi się znudziło :D Dziękuję ogromnie :)

0

Pajac tak szybko nie odpuszcza, pisze do mnie wiadomości, nie wierzę co za typ ze zrytym mózgiem ;d

0

Na takich jak ty, którzy są za mali nawet na bycie "niczym" szkoda mi by było nawet nadepnąć moją szpilką. Kończę z Tobą rozmowę.

0

I tu masz rację,ale ja po prostu chcę zobaczyć cóż za śmieszne batalie wyciągnie w postaci śmiesznych argumentów by jeszcze bardziej ukazać jego błazenadę i brak inteligencji. Bo to żaden osobnik do rozmowy dla mnie jeśli wysyła mi nagranie mówiące spierdalaj. Nawet jesli nie napisał tego wprost, ale to nagranie miało być tego ukazaniem, iż wielce się tak do mnie wyraża. ;)

1

Komentarz usunięty

1

Masz rację, jednakże jestem bardzo ciekawa po czym ten pan uważa, że jestem pusta, bo jest to opinia bez argumentów. Jeśli twierdzi to po moim zdjęciu ustawionym na avatarze, bądź dopisaniem "hehe" do komentarza powyżej to rzeczywiście powód ogromny. :)

2

Oh, nie znasz mnie, a wiesz, że jestem pusta, panie proroku i znawco, powiedz mi jeszcze jak mam na nazwisko, mój adres zamieszkania, imiona moich rodziców, gdzie mam pieprzyki, co lubię jeść, a co nie, słucham cię panie mądry. ;]]]]

0

Hahaha, wiesz jest Wielki Post, trzeba wziąć na siebie Pokutę, może to jest własnie jego :D

2

O co ci człowieku chodzi? Masz problemy psychiczne? Czy cię żadna kobieta nie chce? I masz problem, że tutaj przebywam.

0

Albo kompilacja wszystkich machań rękoma Ronaldo i tym podobnych zagrań :D Mnie osobiście śmieszą! :D

0

Właśnie słyszałam, że jest super! Ale ciągle zapominam żeby zacząć obejrzeć. :D Dziękuję za przypomnienie! :D

1

@kkamill1996 oglądałam! genialne! :) @ShrimpyPants biorę się za czytanie o czym to, bo nie znam żadnej z tych pozycji.

Panie Lobo mam ochotę na nic tak naprawdę. American horror story oglądam, kocham ten serial, tak samo jak Supernatural, Teorie wielkiego podrywu, Simpsonów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?