5

Neymar ostatnio zamuje się filmikami na insta i swoją fryzurą zamiast strzelaniem goli.....

1

Nie wierzę. Powtórka z pół roku temu - nie wykorzystana sytuacja i zaraz strata gola. Ale nie wierzę, że Neymar tak mógł zagrać!

0

Te gwizdy z "miłości" do Ronaldo :D

2

Kto jak to, ale nie spodziewałam się, że Rudy strzeli!!!!

0

Za mało zaangazowania i pomysłu, ale to początek. VEB!
PS dreszcze kiedy tyle ludzi śpiewa Messi!

1

Siateczka już była. :D

10

3

Czytam komentarze i było pytanie do kibica Barcelony: czego najbardziej obawiają się ze strony Realu?
A koleś odpowiedział: Nurkowania Ronaldo w polu karnym :D

8

"Szkoda, że głównie na darmo" haha Zabił! :D

28

Każda sekunda jest jak godzina, a serce bije na sekundę tyle razy co w godzinę! Do boju, chłopaki!

1

Dlaczego jak trzeba to ten czas tak wolno śmiga, a jak nie trzeba to wlecze się gorzej niż żółw? Dajcie mi już Gran Derbi, bo nie mogę się na niczym innym skupić..

1

Jestem dziewczyną :) Mam wykupione premium i oglądam w necie na spokojnie. Nie spamuje o streamy, ale rozumiem ludzi, a nie rozumiem twojego podejścia, że JA MAM, STAĆ MNIE, KOGO NIE STAĆ - JESTEŚ GORSZY. Masz strasznie zarozumiałe podejście i tego nie rozumiem, bo przecież każdy może być kibicem 15 latek, 18 latek czy 20 latek i nie każdy musi mieć hajs na wszystko co im się podoba. A generalizowanie ludzi, że od razu wtedy są gorsi, mają wyrąbane na klub jest śmieszne i niedorosłe, dorosły człowieku, którego stać na canal + :) A ludzie proszą tylko o pomoc. Tu rozmawia się o wszystkim, można poprosić o pomoc i jeśli cię to razi to omiń i spokój. Po co szukać problemu? :) Peace.

2

U mnie w rodzinie nie ogląda się sportu, a tym bardziej meczów piłki klubowej. Czasem ich natchnie na jakiś mecz reprezentacji. A póki się uczę nie stać mnie na wyprowadzkę z domu i zakupienie własnego pakietu. A niestety moi rodzice wolą cyfrowy polsat i nic na to nie poradzę. I jeśli ktoś prosi o streama to nie oznacza, że żałuje parę złotych na klub. Niektórych po prostu nie stać na wydawanie tyle pieniędzy, niektórzy nie muszą mieć w domu kilku telewizorów, gdzie mogliby zakupić sobie ten pakiet by nie uprzykrzać innym. Chyba to takie strasznie nie jest, że ogląda się na streamie. Nie każdego stać na swobodę, którą masz Ty.

0

Mnie także. Aż mnie zdziwiło, że oprócz samego error jest "Busquets leży otwiera oko, boli go, tak boli go" :D

0

A będzie dziś transmisja tam? Bo właśnie nie wiem czy wykupić.

15

Komentarz usunięty

0

Zwykłe mecze ligowe jakoś śmigają, ale jak chcesz obejrzeć taki mecz jak Liverpool- MU to już masz lagi, a co dopiero przy GD. Szkoda kasy ;)

3

Przecież tu zawsze się pisze o meczach. Dla mnie na przykład fajnie, bo gdy nie mogę oglądać zawsze mogę włączyć sobie tę stronę i odświeżać czytając co się dzieje. A relacja na jakiś przeglądach mnie niezbyt interesuje, bo omija wiele szczegółów. A tak widzę to z perspektywy kibica. Między innymi dzięki temu ta strona jest najlepsza ;)

0

Nie wiesz jak działają media? I to jeszcze przy rywalizacji Ronaldo, Messi? Przecież tu się tylko szuka zaczepki, powodu, gdzie jeden umniejszył drugiemu. Nie powiedziałam, że będzie rozmyślał, ale jak myślisz dlaczego nigdy tego nie zrobił? Właśnie dlatego, że będąc głównymi "wrogami" wszystko, ale to wszystko jest śledzone i wszystko jest interpretowane jako coś nie tak. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo nie ma o co. Ale wiem, że media na pewno wyciągały by to wszystko i szukały afery na kilka kolejnych miesięcy.

1

Messi nie założy mu siatki, bo zaraz media będą mówić, że Messi nie ma szacunku dla Ronaldo i na siłę chciał go ośmieszyć. A Messi nie jest taki, że chcę wzbudzać kontrowersje.

1

Mam nadzieję, że dziś gospodarze wygrają w dzisiejszych meczach, czyli: Liverpool, Lech i Barcelona! :D
Do boju Liverpool, jakiś ładnym golem Coutinho nie pogardzę! :D

5

To byłoby dziwne gdyby jeden z największych klubów na świecie nie zainteresował się jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy. Pogba, miło będzie zobaczyć cię w trykocie tego cudownego klubu!

1

Jeśli grasz w Klasyku, masz świadomość, że musisz być najlepszy bądź jednym z najlepszych na świecie, grasz dla jednego z dwóch największych klubów na świecie. O to mi chodziło. Że musisz być najlepszy jeśli wtedy grasz. Ponadto nosisz herb ukochanej druzyny, miliony ludzi ogląda cię i cały świat na to czeka. Jesteś w centrum całego świata, jako ten najlepszy. To musi być przecudowne uczucie, jeszcze w momencie kiedy to wlasnie ty jestes zwyciezca.

0

"zobaczymy, może mnie na coś zaprosicie. Stawiacie?" Dobry dystansik. Widać i Lucho trzyma dobry humor jak chłopaków. Wesoła Barcelona, oby oznaczała wygraną Barcelonę. Vamos!

5

Nie ma tak łatwo. Poproszę oświadczyny na CN, najlepiej przy GD i manicie w wykonaniu naszego klubu :D

12

Mnie strasznie rozbawił ten filmik jak Neymar kopie w tyłek Suareza. Haha. Dobrze,że się wygłupiają, to oznacza, że jest dobra atmosfera,a to bardzo ważne. Inaczej się wtedy myśli, gra i walczy o puchary:)

16

Chyba każdy kto włącza ten mecz i elektryzuje ich to wydarzenie, chciałby zagrać choć chwilę w takim meczu. Nieważne czy to dziewczyna, chłopak, listonosz, piłkarz. Luisito, masz tą piękną szansę. Zapisz ją w historii jak najlepiej czyt. jakimiś brameczkami, a może nawet hat trickiem. Pierwszy hat trick dla Barcy i to w meczu z Realem. Coś jak Leo :)

5

Czasem po prostu brak słów, bo są zbyt małe by oddały to co się widzi i czuje. Dlatego pozostaje tylko bić brawa, czując jak wciąż i wciąż rośnie miłość do tego przepięknego klubu. Ser del barça es el millor que hi ha!

7

To niemożliwe powiedzieć, że Messi nie jest najlepszym zawodnikiem na świecie. - Buffon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?