0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

3

Ładnie Celta ich robi w ofensywie, szkoda, że defensywnie gorzej im idzie. :)

9

Jest ciekawa jeśli nie oglądasz Chelsea :D

0

Messi nie symuluje, a Alexis oparł się na przeciwniku odpuścił drybling i się przewrócił licząc na faul. Po prostu symulka była dość słaba i w moim komentarzu chodziło mi o to, że słabo symuluje, bo Cris chociaż ma później karne i wolne ;)

0

Alexis, nie nauczyłeś się zbytnio symulek grając przeciwko CR7 w GD :D

0

Koleś mówi, że ręka niechcący była podniesiona. Szkoda, że patrzył gdzie jest piłka i wtedy podniósł rękę, blokując ją.

0

Niech teraz wraca do formy, może okaże się, że od razu po kontuzji złapie taką formę jak za swoich najlepszych czasów i jeszcze wygryzie z podstawowej jedenastki Masche :D

3

Nie porównuje, mówię o tym jak zagrali, a akurat Dante jak dla mnie to poziom średni, ponadto Bayern się tak nie zamuruje jak Espanyol.

27

To był kosmos ta pierwsza połowa. Jeśli zagramy tak z Bayernem, to ja nie wiem czy teraz nie będzie 7up w drugą stronę. Taki Dante by stał jak wryty i nie wiedział co zrobić z takimi zagraniami naszych crackow. Brawa dla chłopaków!

0

Pewnie gdyby nie czerwona kartka Alby, Barca grała by swoje skrzypce w drugiej połowie dalej. Szkoda, bo pierwsza połowa to czysty najpiękniejszy koncert Barcelony.

2

Dobrze, że kolejne mecze to Getafe i Cordoba, więc nawet jeśli Alba dostanie zawieszenie na na przykład dwa mecze, to powinniśmy sobie poradzić w tych meczach. Choć wiadomo ostatnio z Getafe był remis, jednakże mam głęboką wiarę, że zgarniemy 6/6pkt.

5

Jeśli serio Alba powiedział do sędziego, że Madrytowi by odgwizdał to trochę to śmieszne, ale jednocześnie trochę bardzo głupota :D

1

Głupie zachowanie Alby, ale dlaczego od razu czerwona? :O

6

Przecież Messi już dawno strzelił 400 setnego gola xD

0

Iniesta chyba pomału zaczyna świetnie grać. Toż to było genialne. :)

0

Pięknie gramy. Messi jest niesamowity!

3

No i świetnie! Piękna akcja, piękna gra, jak tu nie być szczęśliwym!? :)

0

Na razie świetnie grają, szkoda, że już brameczka nie wpadła. Byłby większy komfort. :)

0

Orłowski :)

0

Laboga, to tam pewnie do Boga sie modlił dziś dwieście razy, żeby straciła Barca dziś punkty.

4

Jeśli zobaczę Rafę takiego jak z Celtą, czyli bez chęci pokazania się, statycznego, nie gryzącego trawę, to nie wiem czy zasługuje na Barcelonę, skoro kiedy dostaje szansę, nie stara się. Przeżyję, że coś mu nie wyjdzie, ale nie statyczność!

4

Laboga i to jego pieprzenie. Derby Barcelony, a ja usłyszalam 20 razy real Madryt.

1

Kto go objezdza? Albo inaczej kogo choć raz nie objezdzal jakiś koleś? Alves, Pique, Masche, Kompany, Boateng czy nasz cudowny Tarzan. Każdy z nich był objechany, każdy ma prawo do błędu. Według mnie nie jest złym obrońca, poszedł by na rok na wypożyczenie do takiej Celty, Malagi czy najlepiej Villareal, bo fajny zespół, który będzie grał tez w lidze Europy to mysle, ze zobaczylbys, że byś, że się nadaje :)

21

Akurat Bartra zawsze trzyma jakiś poziom i myślę, że źle by nie zagrał. Tym bardziej gdyby grał z Pique. Z nim w parze zawsze gra dobrze. Dopiero gdy gra z Masche przeplata mecze różną formą.

0

Nie bardzo bramki, bo Real ma lepszy bilans meczów bezpośrednich, więc jak będziemy mieć tyle samo punktów to zdobywa mistrzostwo Real, tak samo było jak Capello prowadził Real, Barca miała tyle samo punktów co Real, lecz słabiej wypadła w meczach z Realem. (2:0 dla Realu a pozniej 3:3)

3

W 2009 roku roku zdeklasowaliśmy Bayern 4:0 u siebie, a później 1:1 (Barca nie grała na 100%) , a na koniec triumfowaliśmy w Rzymie, oby to się powtórzyło. Wygrać pewnie z Bayernem, a później wygrać na niemieckiej Ziemi z odwiecznym rywalem, bądź Starą Damą.

0

Beto podarował szansę Zenitowi na wygraną z Sevilla, Brawo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?