5

Podejrzewam, że jego wiek i to, że pogra w Barcelonie jeszcze sezon, dwa, a i pewnie to, że Dani nie ma żadnego zmiennika ;)

8

"Nigdy nie sądziłem że powiem te 3 słowa bo jestem kibicem Realu, ale Messi jest niesamowity..."
Dzisiaj piękna noc, a nawet jakieś cudy. Ludzie odzyskują zdolność myślenia! :D

9

http://static.fangol.pl/content/c/d/c/cdc51e96d6fe5cc3e1ee864dfa0c6dac-full.gif Tak samo wyglądałam po strzelonym golu przez LEo i ten krzyk: Kocham Cię LEO!!!:DDDD

0

http://static.fangol.pl/content/c/1/d/c1d716fbe384573490c68960e8d6c9b1-full.gif kolejny piękny gif z meczu. Super przyjaźń pomiędzy Messim i Neymarem!! :)))

5

Oprócz genialnego meczu i wyniku, cieszy mnie fakt, że w przeciwieństwie do hala dzieci, fajni Bayernu przyznają, że przegrali zasłużenie i sami mówią, że Messi jest niesamowity. Za to szacunek, że nie ma jechania na kluby. :))

5

"Co można powiedzieć. Do 77 minuty ten szpital walczył i naszarpał Barcelonie nerwów. Potem 3 minuty Messi poczarował. To nie w porządku - ten sport jest dla ludzi, nie kosmitów. " - komentarz jednego z fanów Bayernu. :)))

0

Pięknie!!!! W Monachium zagrać z takim zaangażowaniem jak podczas pierwszej połowy z PSG, żeby strzelić bramkę/dwie i ustawić sobie mecz, a później dalej dysponować siłami na Atletico (o ile kolejki zostaną wznowione).

4

Płaczę praktycznie! Boże jak ja kocham ich, jak ja kocham ten klub!!!!!!!

4

A mówiłam, że najpierw Suarez strzelał dwie brameczki, później Neymar, to teraz czas na Messiego. Ale nie pogniewam się za hat-tricka Mesjasza :D

3

Moje gardło zdarte do granic. Leoś, kocham Cię!!!!!!! :D

0

Messi odgwizdany faul, a on dalej szybko chce wstawać żeby biec z tą piłką i strzelić bramkę. Geniusz.

4

Świetny mecz, ale szkoda, że nie wpadła bramka, dałaby większą pewność. Nie mogę się już doczekać drugiej połowy. Mam nadzieję, że na koniec po stronie Barcy będzie jakaś cyfra, a po niemiaszkach całe 0. ;)

1

Bramka jest jakaś zaczarowana czy coś?

3

Messi rozgrywa, Messi odbiera piłkę, Messi drybluje. Kosmos.

1

Fajnie byloby zejść ze strzelonym golem do szatni. To na pewno dałoby większy spokój chłopakom i druga połowa byłaby jeszcze lepsza!

2

Messi jest niesamowity. Ja nie wierzę w co widzę. Nie ma nikogo takiego, z takim talentem. Messi i długo, dluuuuuuuuuuuugo nic.

0

FC Barcelona znana jako zaloze ci siatkę haha:D

0

Ten klimat, te dreszcze, emocje. Niesamowite.

4

Na świecie: Barcelona - Bayern, w Polsce: Barcelona - Lewandowski :D

0

Dzisiaj czas na Mesjasza naszego! Dawno czegoś nie ukuł, a ostatnio Suarez i Neymar strzelali. Czas na M z naszej trójki!

0

Najlepiej jak Messi strzeli hat tricka, przejdziemy do finału i Messi zaśpiewa: Barcelona chodzi wyprostowana, a Bayern skurczony :>>>

0

Tego egoistycznego, zakochanego w sobie Niemiaszka? Nie da się go lubić. Pamiętam akcje z meczu Bayern - Porto, gdy wygrywali już to 5:0, zaczął się śmiać z któregoś z pomocników Porto. Szkoda, że nie pamiętał jak dał d**y tydzień wcześniej. ;)

17

Oprócz wygrania dzisiejszego meczu - chciałabym jeszcze zobaczyć jak Muller ma zrzędną minę. Utarcie mu tego wielkiego nochala to byłaby taka wisienka na torcie!

9

"Jest Messi a potem długo długo nic i następny ktoś". Twarowski - dokładnie!

11

Mam nadzieję, że będziemy dzisiaj świadkami pięknego spektaklu, głównie w wykonaniu Barcelony. 2:0 był by genialnym wynikiem.
Barcelono, do dzieła! Popraw maturzystce humor i daj radość wszystkim Cules:D

0

To drugie to Guma coś tam.

0

Dokładnie. Rywalizacja nie zabije wspomnień ,a szacunek i docenienie nowego trenera nie sprawi, ze obraz Pepa w naszych oczach będzie zły. Jestem pewna, że wszystko odbędzie się z klasa pomiędzy Lucho, Pepem i kibicami.

3

Pep podarował nam piękne chwile i tego się nie zapomina, ale teraz stoi po drugiej stronie barykady i musimy z nim walczyć. Trzeba pamiętać, ze mamy nowego trenera, który również może podarować nam wiele wspaniałych chwil i to on jest teraz numerem jeden. A Pep zawsze będzie w sercach. To chyba najpiekniejszy prezent i podziekowanie - istnieć w wielu sercach, być pamietanym i kochanym. I to Pep dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?