"Nigdy nie sądziłem że powiem te 3 słowa bo jestem kibicem Realu, ale Messi jest niesamowity..."
Dzisiaj piękna noc, a nawet jakieś cudy. Ludzie odzyskują zdolność myślenia! :D
Oprócz genialnego meczu i wyniku, cieszy mnie fakt, że w przeciwieństwie do hala dzieci, fajni Bayernu przyznają, że przegrali zasłużenie i sami mówią, że Messi jest niesamowity. Za to szacunek, że nie ma jechania na kluby. :))
"Co można powiedzieć. Do 77 minuty ten szpital walczył i naszarpał Barcelonie nerwów. Potem 3 minuty Messi poczarował. To nie w porządku - ten sport jest dla ludzi, nie kosmitów. " - komentarz jednego z fanów Bayernu. :)))
Pięknie!!!! W Monachium zagrać z takim zaangażowaniem jak podczas pierwszej połowy z PSG, żeby strzelić bramkę/dwie i ustawić sobie mecz, a później dalej dysponować siłami na Atletico (o ile kolejki zostaną wznowione).
Świetny mecz, ale szkoda, że nie wpadła bramka, dałaby większą pewność. Nie mogę się już doczekać drugiej połowy. Mam nadzieję, że na koniec po stronie Barcy będzie jakaś cyfra, a po niemiaszkach całe 0. ;)
Tego egoistycznego, zakochanego w sobie Niemiaszka? Nie da się go lubić. Pamiętam akcje z meczu Bayern - Porto, gdy wygrywali już to 5:0, zaczął się śmiać z któregoś z pomocników Porto. Szkoda, że nie pamiętał jak dał d**y tydzień wcześniej. ;)
Oprócz wygrania dzisiejszego meczu - chciałabym jeszcze zobaczyć jak Muller ma zrzędną minę. Utarcie mu tego wielkiego nochala to byłaby taka wisienka na torcie!
Mam nadzieję, że będziemy dzisiaj świadkami pięknego spektaklu, głównie w wykonaniu Barcelony. 2:0 był by genialnym wynikiem.
Barcelono, do dzieła! Popraw maturzystce humor i daj radość wszystkim Cules:D
Dokładnie. Rywalizacja nie zabije wspomnień ,a szacunek i docenienie nowego trenera nie sprawi, ze obraz Pepa w naszych oczach będzie zły. Jestem pewna, że wszystko odbędzie się z klasa pomiędzy Lucho, Pepem i kibicami.
Pep podarował nam piękne chwile i tego się nie zapomina, ale teraz stoi po drugiej stronie barykady i musimy z nim walczyć. Trzeba pamiętać, ze mamy nowego trenera, który również może podarować nam wiele wspaniałych chwil i to on jest teraz numerem jeden. A Pep zawsze będzie w sercach. To chyba najpiekniejszy prezent i podziekowanie - istnieć w wielu sercach, być pamietanym i kochanym. I to Pep dostanie.
5
Podejrzewam, że jego wiek i to, że pogra w Barcelonie jeszcze sezon, dwa, a i pewnie to, że Dani nie ma żadnego zmiennika ;)
5
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11188336_1030042673687467_2783194525539143926_n.jpg?oh=b5bbbf6f053d950ca9c93125112ed80c&oe=55D9284E Messi i Luis z podpisem, że Messi jest najlepszy na świecie. Wiadomka!! :D
8
"Nigdy nie sądziłem że powiem te 3 słowa bo jestem kibicem Realu, ale Messi jest niesamowity..."
Dzisiaj piękna noc, a nawet jakieś cudy. Ludzie odzyskują zdolność myślenia! :D
9
http://static.fangol.pl/content/c/d/c/cdc51e96d6fe5cc3e1ee864dfa0c6dac-full.gif Tak samo wyglądałam po strzelonym golu przez LEo i ten krzyk: Kocham Cię LEO!!!:DDDD
0
http://static.fangol.pl/content/c/1/d/c1d716fbe384573490c68960e8d6c9b1-full.gif kolejny piękny gif z meczu. Super przyjaźń pomiędzy Messim i Neymarem!! :)))
5
Oprócz genialnego meczu i wyniku, cieszy mnie fakt, że w przeciwieństwie do hala dzieci, fajni Bayernu przyznają, że przegrali zasłużenie i sami mówią, że Messi jest niesamowity. Za to szacunek, że nie ma jechania na kluby. :))
6
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/11230116_829467187147350_2652920015574700715_n.jpg?oh=873b9b30467ba3cb9de591caa1624968&oe=560DB4C0 mina Pepa mówi wszystko!
5
"Co można powiedzieć. Do 77 minuty ten szpital walczył i naszarpał Barcelonie nerwów. Potem 3 minuty Messi poczarował. To nie w porządku - ten sport jest dla ludzi, nie kosmitów. " - komentarz jednego z fanów Bayernu. :)))
0
Pięknie!!!! W Monachium zagrać z takim zaangażowaniem jak podczas pierwszej połowy z PSG, żeby strzelić bramkę/dwie i ustawić sobie mecz, a później dalej dysponować siłami na Atletico (o ile kolejki zostaną wznowione).
4
Płaczę praktycznie! Boże jak ja kocham ich, jak ja kocham ten klub!!!!!!!
4
A mówiłam, że najpierw Suarez strzelał dwie brameczki, później Neymar, to teraz czas na Messiego. Ale nie pogniewam się za hat-tricka Mesjasza :D
3
Moje gardło zdarte do granic. Leoś, kocham Cię!!!!!!! :D
0
Messi odgwizdany faul, a on dalej szybko chce wstawać żeby biec z tą piłką i strzelić bramkę. Geniusz.
4
Świetny mecz, ale szkoda, że nie wpadła bramka, dałaby większą pewność. Nie mogę się już doczekać drugiej połowy. Mam nadzieję, że na koniec po stronie Barcy będzie jakaś cyfra, a po niemiaszkach całe 0. ;)
1
Bramka jest jakaś zaczarowana czy coś?
3
Messi rozgrywa, Messi odbiera piłkę, Messi drybluje. Kosmos.
1
Fajnie byloby zejść ze strzelonym golem do szatni. To na pewno dałoby większy spokój chłopakom i druga połowa byłaby jeszcze lepsza!
2
Messi jest niesamowity. Ja nie wierzę w co widzę. Nie ma nikogo takiego, z takim talentem. Messi i długo, dluuuuuuuuuuuugo nic.
0
FC Barcelona znana jako zaloze ci siatkę haha:D
0
Ten klimat, te dreszcze, emocje. Niesamowite.
4
Na świecie: Barcelona - Bayern, w Polsce: Barcelona - Lewandowski :D
0
Dzisiaj czas na Mesjasza naszego! Dawno czegoś nie ukuł, a ostatnio Suarez i Neymar strzelali. Czas na M z naszej trójki!
0
Najlepiej jak Messi strzeli hat tricka, przejdziemy do finału i Messi zaśpiewa: Barcelona chodzi wyprostowana, a Bayern skurczony :>>>
0
Tego egoistycznego, zakochanego w sobie Niemiaszka? Nie da się go lubić. Pamiętam akcje z meczu Bayern - Porto, gdy wygrywali już to 5:0, zaczął się śmiać z któregoś z pomocników Porto. Szkoda, że nie pamiętał jak dał d**y tydzień wcześniej. ;)
17
Oprócz wygrania dzisiejszego meczu - chciałabym jeszcze zobaczyć jak Muller ma zrzędną minę. Utarcie mu tego wielkiego nochala to byłaby taka wisienka na torcie!
9
"Jest Messi a potem długo długo nic i następny ktoś". Twarowski - dokładnie!
11
Mam nadzieję, że będziemy dzisiaj świadkami pięknego spektaklu, głównie w wykonaniu Barcelony. 2:0 był by genialnym wynikiem.
Barcelono, do dzieła! Popraw maturzystce humor i daj radość wszystkim Cules:D
0
To drugie to Guma coś tam.
0
Dokładnie. Rywalizacja nie zabije wspomnień ,a szacunek i docenienie nowego trenera nie sprawi, ze obraz Pepa w naszych oczach będzie zły. Jestem pewna, że wszystko odbędzie się z klasa pomiędzy Lucho, Pepem i kibicami.
3
Pep podarował nam piękne chwile i tego się nie zapomina, ale teraz stoi po drugiej stronie barykady i musimy z nim walczyć. Trzeba pamiętać, ze mamy nowego trenera, który również może podarować nam wiele wspaniałych chwil i to on jest teraz numerem jeden. A Pep zawsze będzie w sercach. To chyba najpiekniejszy prezent i podziekowanie - istnieć w wielu sercach, być pamietanym i kochanym. I to Pep dostanie.