6

Błąd trenera Sevilli, za długo zostawił ich aby grali w 10. Można rozumieć, że Krycha to ważny zawodnik, ale oni nie grali z Getafe, a z Realem, który jak widać wykorzystał to. Te dwie bramki strzelone w dwie minuty załatwiły im mecz. No i oczywiście fart. Tak jak w pierwszej rundzie, tak teraz - Sevilla przegrywa na własne życzenie z Realem. Trudno. Ważne, że nadal sytuacja plasuje się tak: 1 Barcelona. 2. Real Madryt. Oby tak było do końca! Vamos! :)

0

I dlaczego nie zrobili zmiany? I tak długo grali w 10? Żeby stracić bramki?!

0

Krycha to tytan, da radę! :D

0

haha, mam fetysz na ustawianie tego samego avata co na facebooku :D A ostatnio ktoś mi zarzucił, że mało się uśmiecham, więc cóż ustawiłam uśmiech :D Wybacz, to ostatni raz :D btw to 3 avatar :D

11

Widzieliście to? :D Z grubasem i nie jest to Ronaldo :D Masche zabił :d Wzrok Rafy z tyłu również :D

6

https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/s720x720/11141216_1028201777204890_2724525288616250061_n.jpg?oh=ab2f601633aa48d0391f01111626b7aa&oe=55C3A460 Oni zawsze wrzucają śmieszne te foty :D Iniesta jak śmiesznie gatki zakrywa :D A Messi jak na porządnym kacu :D Widać świetną atmosferę i to mega cieszy, bo można by mieć najlepsza jedenastkę na świecie, ale jeśli by się kłócili - nic by z tego nie wyszło. :))

3

108 goli MSN, do rekordu trójki z Realu brakuje już tylko 10 goli i czeka Barcelonę jeszcze 6 meczów, a więc wyrównanie jest jak najbardziej możliwe. To jakiś kosmos. Pierwszy sezon razem, Suarez nie obecny przez praktycznie dwa miesiące i to jeszcze bez rytmu wchodzi do zespołu, a oni wykręcają takie liczby! :O

5

Messi pokazuje kunszt piłkarski, ale i klasę jako człowiek. Jedynie klaskać i być dumnym, że taki piłkarz nosi barwy naszego ukochanego klubu.

5

To wygląda jakby sobie mówili: weż sobie ty strzel, no nie ty strzel, nie no to Pedro zasługuje na bramkę i tak podają w kółko xD

0

Wielkie brawa dla naszego Killera, pierwszy hat trick! i kosmiczny wynik! :D

2

Ronaldo by w życiu nie oddał karnego wiedząc, że może uciec Messiemu. A oni się cieszą i przytulają. Mega atmosfera! :)

1

Ale oni się fajnie bawią teraz na boisku. Nie wyszło? Śmieją się. Jak zwykły mecz przed blokiem :)))

2

"Ronaldo obgryza paznokcie i wbija szpilki w Neymara" a Laboga to potwierdza, SZAŁ! xD

0

Moim zdaniem lepiej było zdjąć Neymara, ale to Lucho rządzi :D
Dalej liczę na brameczkę Leosia! :)

0

Pique ładną formę trzyma. No chyba, że jest Shakira na trybunach :D

3

Neymar coś setek nie lubi dzisiaj. A dziwne, przecież dziś weekend. :D

0

Nie dziękuję! żeby nie zapeszyć :D

0

Jeszcze są 3 mecze, a z jego talentem do rozsyłania pięknych piłek to myślę, że minimum 1 asysta na mecz spokojnie zanotuje.

6

Leoś, jeszcze brameczka jedna. Daj powody by dziś jeszcze śmieszniej oglądało się CR i z uśmiechem pójść na maturkę w poniedziałek!

6

Zaraz pewnie wejdzie Xavi, może porozsyła parę piłeczek i Messi ucieknie Ronaldo Frustrado :)))

8

"Krysztjano jest lepszy, bo Meszi nie potrafi uderzac głową" :D

2

Oby więcej takich podań Iniesty i to jeszcze może skończyć się manitą. Świetne podanie Andresa. Teraz czas na brameczki Leo!

0

Labodze to tam pewnie łezka spłynęła, że jednak nie remis :D

3

Messi jak zawsze na ratunek Barcelonie.

4

Laboga to już odlatuje ze szczęścia przez to 0:0.

0

Kurcze, bramka do przerwy i byłoby genialnie :(

11

Wtedy był smutek Cristiano Ronaldo. Laboga przemilczał xDDD

0

Ależ szkoda takiej akcji! ;/

3

Rakitic na boisku chyba widzi tylko Alvesa i Messiego

0

Przecież to obrońca wybił piłkę, a nie Messi Lobikiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?