Ale syf się zrobił pod koniec meczu, a sędzia to koszmar jakiś, jakby sam się bał tych piłkarzy, czy jak im kartki pokaże czy wpier*lu nie zarobi od tych "LWÓW".
Teraz jak mam tą cudowną pewność, że Barca gra świetnie i zdobędzie Puchar, to kręcę beke z tych komentatorów. Toż to wygranie życia, pieprzenie głupot i dostawanie za to pieniędzy! A przy okazji bycie inspiracją dla memów i powodem uśmiechu na twarzach tylu ludzi! :D
CO ZA DEBILE! Łagodnie patrzyli na piłkarzy Barcelony, a jak zaczęła się na początku rzeźnia i piłkarze Athletic kopali to było super i nic takiego się nie działo? ........
Z tego co pamiętam Neymar jeszcze nie zaliczył asysty do Suareza. W sumie kiedy grają razem to zazwyczaj Neymar idzie sam, albo szuka Messiego. Może w następnym sezonie te asysty będą rozchodzić się bardziej równomiernie ;)
Ci komentatorzy ciągle coś knują, że ten temu zazdrości, ten rządzi, ten chce ugryźć, temu chodzi o pieniądze, ten się wkurzył, bo nie dostał Złotej Piłki, ten ma problemy, ten jest niezadowolony. Masakra :D
Płaczę ze śmiechu, napisałam do kumpla, który jest fanem Juve, że zobacz na bramkę Messiego skoro twierdzisz, że Barca jest na poziomie Realu i nas pokonacie na lajcie. Zobaczył i stwierdził, że Messi miał UWAGA! F A R T A!
Dokładnie, albo się jest w półfinale i aspiruje do wygrania, albo się obija słupki i gubi piłki. Vive zaczęła fajnie grać kiedy był remis. Ale pod koniec kiedy były słupki, albo niektóre obrony bramkarza Barcy nie były spektakularne, bodajże dwie piłki leciały prosto w jego ręce ;) Także Vive mają wiele do naprawy, ale z takim hartem ducha myślę, że starczy im zaangażowania do wywalczenia trzeciego miejsca :)
Ja również mam słabość do Karabaticia. Staram się co jakiś czas oglądać Barce w piłce ręcznej i on jest mega kozakiem. Często rzuca z miejsc, których nie powinien trafić, albo ponad trzeba piłkarzami, a ponadto świetnie wydziela piłki i jest mega silny i szybki. Kozak. Mógłby zostać jeszcze jeden sezon i z Syprzakiem pograć! :D
Lubię Bartrę, oby w końcu pokazał do konca swój potencjał, bo mam nadzieję, że to co pokazuje w meczach z łatwymi rywalami to nie wszystko co ma do zaoferowania.
A co do Messiego - wiadomo, najlepszy w historii zawsze robi różnicę. Potrafi wyczarować coś z niczego! :)
Zabrali im jedną bramkę, a przegrali 5.Na początku meczu cytując komentatora: "Sędziowie podjęli złą decyzję, ale to nie nasz problem, bo piłka dla Vive" ;) Już się tak nie sapcie o tych sędziów. Szkoda, że Vive trafiło na Barce teraz, a nie na przykład w finale, fajnie, że polski zespół walczy, ale bez przesady, że nagle cały mecz był pod Barce ;)
11
Maestro podnoś drugi puchar! Mamy dublcik! Genialnie! Oby doczekać jakoś do natępnej soboty i oby Xavi znowu miał "ręce pełne roboty"! :D
0
Ale syf się zrobił pod koniec meczu, a sędzia to koszmar jakiś, jakby sam się bał tych piłkarzy, czy jak im kartki pokaże czy wpier*lu nie zarobi od tych "LWÓW".
2
Ale szkoda tego słupka, tak pięknie mógł się pożegnać Xavi z Camp Nou :(
0
Teraz co oni chcą udowodnić tymi kopnięciami, faulami do Neya? Że są niby tacy MĘSCY? :D Beka z nich :D
2
Bydło i tak bez kartek zostało. Żałosne co robi to bydło.
1
Teraz jak mam tą cudowną pewność, że Barca gra świetnie i zdobędzie Puchar, to kręcę beke z tych komentatorów. Toż to wygranie życia, pieprzenie głupot i dostawanie za to pieniędzy! A przy okazji bycie inspiracją dla memów i powodem uśmiechu na twarzach tylu ludzi! :D
6
Neymar zRamosił! :D
6
CO ZA DEBILE! Łagodnie patrzyli na piłkarzy Barcelony, a jak zaczęła się na początku rzeźnia i piłkarze Athletic kopali to było super i nic takiego się nie działo? ........
1
Nasz Generał, Nasz Kapitan, Nasz Maestro, jak Go widzę to od razu ściska mi się serce, że widzę go ostatni raz na CN w trykocie Barcelony :(
2
https://pbs.twimg.com/media/CGR60oZWgAEQZLk.png:large Messi - Bóg, a ludzie oddaja mu hołd!
9
Mówi się często, że nie ma słów żeby opisać miłość, ale ja się pytam jak opisać MESSIEGO?! Mission impossible!
1
Z tego co pamiętam Neymar jeszcze nie zaliczył asysty do Suareza. W sumie kiedy grają razem to zazwyczaj Neymar idzie sam, albo szuka Messiego. Może w następnym sezonie te asysty będą rozchodzić się bardziej równomiernie ;)
5
Rekord pobity! Puchar coraz bliżej! Suarez znowu oddaje bramke Neymarowi!
2
Ci komentatorzy ciągle coś knują, że ten temu zazdrości, ten rządzi, ten chce ugryźć, temu chodzi o pieniądze, ten się wkurzył, bo nie dostał Złotej Piłki, ten ma problemy, ten jest niezadowolony. Masakra :D
1
To jest klasyczny ból dupy. Nie potrafi przyznać, że Messi naprawdę może sprawić im ogromny kłopot :P
17
Płaczę ze śmiechu, napisałam do kumpla, który jest fanem Juve, że zobacz na bramkę Messiego skoro twierdzisz, że Barca jest na poziomie Realu i nas pokonacie na lajcie. Zobaczył i stwierdził, że Messi miał UWAGA! F A R T A!
1
On był i będzie WIELKI ZAWSZE, Messi!!!!!!!!!!
0
Oh, Iwański jaki podniecony, bo TVP pokaże Wampira z KIELINIIM xD
0
Messi jest niemożliwy!
1
JAAAAAA. Składkę na okulary czy co? Ileż tych spalonych wymyślonych to masakra/
0
Lubię ten dreszczyk przed ważnym meczem!
3
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10525714_1451853758188169_437987894991465917_n.png?oh=c16fdb6834c7ee0065f037499f164454&oe=55BF4683 Oj, Alves, Alves :D
1
Są, Gra najlepszy skład ;)
MATs - Alves, Pique, Masche, Alba - Sergio, Rakitic, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar ;)
0
Dokładnie, albo się jest w półfinale i aspiruje do wygrania, albo się obija słupki i gubi piłki. Vive zaczęła fajnie grać kiedy był remis. Ale pod koniec kiedy były słupki, albo niektóre obrony bramkarza Barcy nie były spektakularne, bodajże dwie piłki leciały prosto w jego ręce ;) Także Vive mają wiele do naprawy, ale z takim hartem ducha myślę, że starczy im zaangażowania do wywalczenia trzeciego miejsca :)
Ja również mam słabość do Karabaticia. Staram się co jakiś czas oglądać Barce w piłce ręcznej i on jest mega kozakiem. Często rzuca z miejsc, których nie powinien trafić, albo ponad trzeba piłkarzami, a ponadto świetnie wydziela piłki i jest mega silny i szybki. Kozak. Mógłby zostać jeszcze jeden sezon i z Syprzakiem pograć! :D
10
Lubię Bartrę, oby w końcu pokazał do konca swój potencjał, bo mam nadzieję, że to co pokazuje w meczach z łatwymi rywalami to nie wszystko co ma do zaoferowania.
A co do Messiego - wiadomo, najlepszy w historii zawsze robi różnicę. Potrafi wyczarować coś z niczego! :)
5
Oh ten stereotyp kobiety nic nie wiedzącej o sporcie i siedzącej wiecznie w kuchni *_*
Dziękuję za uznanie :))))
0
Tym bardziej, że parę sytuacji bodajże 2/3 było 100% a Vive obijała słupek ;)
0
Co racja, to racja. Szkoda, że Szmal nie był w swoim transie, ale cóż skuteczność się również liczy ;)
0
Hansena widziałam w akcji o wiele mniej razy. Messim jest właśnie Karabatić, więc chyba nie chcę go wymieniać :D
9
Zabrali im jedną bramkę, a przegrali 5.Na początku meczu cytując komentatora: "Sędziowie podjęli złą decyzję, ale to nie nasz problem, bo piłka dla Vive" ;) Już się tak nie sapcie o tych sędziów. Szkoda, że Vive trafiło na Barce teraz, a nie na przykład w finale, fajnie, że polski zespół walczy, ale bez przesady, że nagle cały mecz był pod Barce ;)