11

Maestro podnoś drugi puchar! Mamy dublcik! Genialnie! Oby doczekać jakoś do natępnej soboty i oby Xavi znowu miał "ręce pełne roboty"! :D

0

Ale syf się zrobił pod koniec meczu, a sędzia to koszmar jakiś, jakby sam się bał tych piłkarzy, czy jak im kartki pokaże czy wpier*lu nie zarobi od tych "LWÓW".

2

Ale szkoda tego słupka, tak pięknie mógł się pożegnać Xavi z Camp Nou :(

0

Teraz co oni chcą udowodnić tymi kopnięciami, faulami do Neya? Że są niby tacy MĘSCY? :D Beka z nich :D

2

Bydło i tak bez kartek zostało. Żałosne co robi to bydło.

1

Teraz jak mam tą cudowną pewność, że Barca gra świetnie i zdobędzie Puchar, to kręcę beke z tych komentatorów. Toż to wygranie życia, pieprzenie głupot i dostawanie za to pieniędzy! A przy okazji bycie inspiracją dla memów i powodem uśmiechu na twarzach tylu ludzi! :D

6

Neymar zRamosił! :D

6

CO ZA DEBILE! Łagodnie patrzyli na piłkarzy Barcelony, a jak zaczęła się na początku rzeźnia i piłkarze Athletic kopali to było super i nic takiego się nie działo? ........

1

Nasz Generał, Nasz Kapitan, Nasz Maestro, jak Go widzę to od razu ściska mi się serce, że widzę go ostatni raz na CN w trykocie Barcelony :(

2

https://pbs.twimg.com/media/CGR60oZWgAEQZLk.png:large Messi - Bóg, a ludzie oddaja mu hołd!

9

Mówi się często, że nie ma słów żeby opisać miłość, ale ja się pytam jak opisać MESSIEGO?! Mission impossible!

1

Z tego co pamiętam Neymar jeszcze nie zaliczył asysty do Suareza. W sumie kiedy grają razem to zazwyczaj Neymar idzie sam, albo szuka Messiego. Może w następnym sezonie te asysty będą rozchodzić się bardziej równomiernie ;)

5

Rekord pobity! Puchar coraz bliżej! Suarez znowu oddaje bramke Neymarowi!

2

Ci komentatorzy ciągle coś knują, że ten temu zazdrości, ten rządzi, ten chce ugryźć, temu chodzi o pieniądze, ten się wkurzył, bo nie dostał Złotej Piłki, ten ma problemy, ten jest niezadowolony. Masakra :D

1

To jest klasyczny ból dupy. Nie potrafi przyznać, że Messi naprawdę może sprawić im ogromny kłopot :P

17

Płaczę ze śmiechu, napisałam do kumpla, który jest fanem Juve, że zobacz na bramkę Messiego skoro twierdzisz, że Barca jest na poziomie Realu i nas pokonacie na lajcie. Zobaczył i stwierdził, że Messi miał UWAGA! F A R T A!

1

On był i będzie WIELKI ZAWSZE, Messi!!!!!!!!!!

0

Oh, Iwański jaki podniecony, bo TVP pokaże Wampira z KIELINIIM xD

0

Messi jest niemożliwy!

1

JAAAAAA. Składkę na okulary czy co? Ileż tych spalonych wymyślonych to masakra/

0

Lubię ten dreszczyk przed ważnym meczem!

1

Są, Gra najlepszy skład ;)
MATs - Alves, Pique, Masche, Alba - Sergio, Rakitic, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar ;)

0

Dokładnie, albo się jest w półfinale i aspiruje do wygrania, albo się obija słupki i gubi piłki. Vive zaczęła fajnie grać kiedy był remis. Ale pod koniec kiedy były słupki, albo niektóre obrony bramkarza Barcy nie były spektakularne, bodajże dwie piłki leciały prosto w jego ręce ;) Także Vive mają wiele do naprawy, ale z takim hartem ducha myślę, że starczy im zaangażowania do wywalczenia trzeciego miejsca :)
Ja również mam słabość do Karabaticia. Staram się co jakiś czas oglądać Barce w piłce ręcznej i on jest mega kozakiem. Często rzuca z miejsc, których nie powinien trafić, albo ponad trzeba piłkarzami, a ponadto świetnie wydziela piłki i jest mega silny i szybki. Kozak. Mógłby zostać jeszcze jeden sezon i z Syprzakiem pograć! :D

10

Lubię Bartrę, oby w końcu pokazał do konca swój potencjał, bo mam nadzieję, że to co pokazuje w meczach z łatwymi rywalami to nie wszystko co ma do zaoferowania.
A co do Messiego - wiadomo, najlepszy w historii zawsze robi różnicę. Potrafi wyczarować coś z niczego! :)

5

Oh ten stereotyp kobiety nic nie wiedzącej o sporcie i siedzącej wiecznie w kuchni *_*
Dziękuję za uznanie :))))

0

Tym bardziej, że parę sytuacji bodajże 2/3 było 100% a Vive obijała słupek ;)

0

Co racja, to racja. Szkoda, że Szmal nie był w swoim transie, ale cóż skuteczność się również liczy ;)

0

Hansena widziałam w akcji o wiele mniej razy. Messim jest właśnie Karabatić, więc chyba nie chcę go wymieniać :D

9

Zabrali im jedną bramkę, a przegrali 5.Na początku meczu cytując komentatora: "Sędziowie podjęli złą decyzję, ale to nie nasz problem, bo piłka dla Vive" ;) Już się tak nie sapcie o tych sędziów. Szkoda, że Vive trafiło na Barce teraz, a nie na przykład w finale, fajnie, że polski zespół walczy, ale bez przesady, że nagle cały mecz był pod Barce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?