Dobrze by było gdyby Leo dzisiaj nastrzelał jak najwięcej goli. Wtedy Frustrado Ronaldo będzie z każdej odległości próbował strzelić bramkę, co myślę, nie przyniesie większych korzyści zespołowi. ;)
Tez tak właśnie przeczuwam, ewentualnie wpadnie jakiś karniaczek, ale jeśli nic to ktoś tu pięknie jak balonik. Może szykuje się kolejna kopanina? :D Może Chellini znowu w roli głównej :D
Oczywiście dziękuję, Leo za piękne 10 lat. Każdy rok to krok w zmienianiu historii footballu,historii Barcelony. Wzniosl ten sport na najwyższy szczebel gdzie nikt go nie dosięga a inni przecieraja oczy ze zdumienia. Niech czaruje nas jak najdłużej, nasza atomowa pchła.
Mógłby Ronaldo nie strzelić juz żadnej bramki żeby pękł z tego egoizmu i frustracji. Niestety na koniec sezonu grają ze swoimi paziami czyli Getafe i Espanyolem, ale jeśli dopiero wtedy zacznie strzelać to przez najbliższe dwa tygodnie pofocha się na każdego kto dotknie piłkę.
Ok - ciężko pracował, pewnie trochę ciężej niż inny piłkarz, bo mimo wsyzstko każdy piłkarz musi ciężko pracować by mieć formę. Ale co ma praca do nie bycia egoistą? Gdyby nie był egoistą nie patrzył by na sukcesy indywidualne, a drużynowe! A niejednokrotnie wkurza się gdy kumpel strzeli, kiedy ktoś inny strzeli, a on asystuje, to pokazuje na siebie, że to on asystował. To jest pycha, zazdrość i egoizm. Nie wmówi mi nikt, że tak się powinien zachować człowiek z ambicją. Sama mam jej wiele i staram się w swoim życiu, jednakże jeśli koleżanka ma większe sukcesy, to ją przytulam i gratuluje, a nie prawie pluje jej w twarz za to, że raczyła mnie wyprzedzić. Ambicja to nic innego jak wyznaczanie sobie celów dążenie do nich, ale nie po trupach. To oznacza jakim jest się człowiekiem.
https://vine.co/u/1155048098478096384 Ah, ta radość Ronaldo. Zazdroszczę Realowi takiego zgrania z drużyną, szanowania się wzajemnie, cieszenia się z wyników drużynowych i że nie muszą grać pod nikogo. Nikt nie jest największą gwiazdą w tym zespole. xDDDDDDDDDD
Ostatnio już Hiszpańscy dziennikarze analizowali kolano Ronaldo [
¡ATENCIÓN! ¡ANALIZAMOS EL ESTADO DE LA RODILLA DE CRISTIANO RONALDO! En unos instantes en #DeportesCuatrohttp://t.co/BQXzEMmrGI">pic.twitter.com/BQXzEMmrGI
], bo nie strzelił gola od bodajże dwóch spotkań. Mija kolejne spotkanie i póki co brak gola, wyczuwam, że jutro w ASie będzie wieszczenie kontuzji kolana i granie z bólem przez CR.
Nawet jeśli będą blisko wyrównania, bądź wyrównają będą uznawani przez większość za najlepsze tridente. Każdy z nich wnosi coś innego do zespołu, coś uniwersalnego. Ich siłą jest zgranie, zespołowość i odmienny styl. Ten ich pierwszy wspólny sezon sprawia, że mi i na pewno wielu innym osobom, jak i na pewno ekspertom opada szczęka, ale co najlepsze czeka już nas w kolejnym sezonie. Przepracują razem presezon, cała trójka będzie zgrana i zaaklimatyzowana. Coś pięknego.
Nie celebrował żadnej bramki przeciwko BvB aż do wczoraj. Ileż razy ma wielce cierpieć przez to, że odszedł? Tym bardziej, że zachował się w porządku, najpierw chciał się dogadać z klubem, później szukał innego klubu. Dostał ofertę z Niemiec, kraju gdzie mieszka obecnie, zna język, ligę to się tam przeniósł. Może ma płakać do końca swojej kariery po każdym golu strzelonym, bo nie strzela go w koszulce BvB? Bez przesady ;)
Mysle, ze jak Barca ruszy od razu z takim pressingiem jak gra ostatnio, a skuteczność nie będzie zawodzic, to Bayern będzie całkowicie kontuzjowany. Rozkruszymy go na kawałki. Oby tak było. Ale i tak życzę powrotu do zdrowia piłkarzom Bayernu. Lepiej smakuje zwycięstwo kiedy było ciężej niż gładko i prosto.
Lucho ryzykuje dzisiaj, oby się to nie odbiło na mistrzostwie. Mam nadzieję, że Messi zostanie zmieniony jeśli serio wynik będzie ustalony i bezpieczny.
Ostatnio przeglądając twittera, znalazłam wpis FANA BARCELONY, podczas meczu Espanyol - Barcelona, a brzmiał on: "Messi zacznij w końcu coś grać, bo od kilku spotkań grasz słabo." Co o tym sądzicie?
1
Co tam matura! :D Jeszcze mnie piękny mecz ominie :D
1
Neymar jak z Espanyolem, najpierw zepsuje parę strzałów, aż w końcu strzeli :)
1
Oby meczyk z typu tych: łatwych, szybkich i przyjemnych ;)
Po 3 punkty żeby dalej trwać na pozycji lidera i z dobrym nastawieniem czekać na Bayern!
3
Dobrze by było gdyby Leo dzisiaj nastrzelał jak najwięcej goli. Wtedy Frustrado Ronaldo będzie z każdej odległości próbował strzelić bramkę, co myślę, nie przyniesie większych korzyści zespołowi. ;)
0
Tez tak właśnie przeczuwam, ewentualnie wpadnie jakiś karniaczek, ale jeśli nic to ktoś tu pięknie jak balonik. Może szykuje się kolejna kopanina? :D Może Chellini znowu w roli głównej :D
2
Oczywiście dziękuję, Leo za piękne 10 lat. Każdy rok to krok w zmienianiu historii footballu,historii Barcelony. Wzniosl ten sport na najwyższy szczebel gdzie nikt go nie dosięga a inni przecieraja oczy ze zdumienia. Niech czaruje nas jak najdłużej, nasza atomowa pchła.
5
Mógłby Ronaldo nie strzelić juz żadnej bramki żeby pękł z tego egoizmu i frustracji. Niestety na koniec sezonu grają ze swoimi paziami czyli Getafe i Espanyolem, ale jeśli dopiero wtedy zacznie strzelać to przez najbliższe dwa tygodnie pofocha się na każdego kto dotknie piłkę.
0
Ok - ciężko pracował, pewnie trochę ciężej niż inny piłkarz, bo mimo wsyzstko każdy piłkarz musi ciężko pracować by mieć formę. Ale co ma praca do nie bycia egoistą? Gdyby nie był egoistą nie patrzył by na sukcesy indywidualne, a drużynowe! A niejednokrotnie wkurza się gdy kumpel strzeli, kiedy ktoś inny strzeli, a on asystuje, to pokazuje na siebie, że to on asystował. To jest pycha, zazdrość i egoizm. Nie wmówi mi nikt, że tak się powinien zachować człowiek z ambicją. Sama mam jej wiele i staram się w swoim życiu, jednakże jeśli koleżanka ma większe sukcesy, to ją przytulam i gratuluje, a nie prawie pluje jej w twarz za to, że raczyła mnie wyprzedzić. Ambicja to nic innego jak wyznaczanie sobie celów dążenie do nich, ale nie po trupach. To oznacza jakim jest się człowiekiem.
12
Ambicja a arogancja i przekładanie siebie ponad dobro to zupełnie inne pojęcia. On nie jest ambitny, a egoistyczny. To ogromna różnica.
9
https://vine.co/u/1155048098478096384 Ah, ta radość Ronaldo. Zazdroszczę Realowi takiego zgrania z drużyną, szanowania się wzajemnie, cieszenia się z wyników drużynowych i że nie muszą grać pod nikogo. Nikt nie jest największą gwiazdą w tym zespole. xDDDDDDDDDD
4
Ostatnio już Hiszpańscy dziennikarze analizowali kolano Ronaldo [
0
Zapomniałam o Szczęsnym, to przez to, że dawno go w bramce nie widziałam, i są ploty, że ma odejść z Arsenalu :D
1
Ja naliczyłam trzech. Fabian, Boruc, Wasyl :D I są pogłoski, że Rybus ma przejść do Stoke czy innego klubu z PL :D
0
Marca go tak nazwała bodajże po strzeleniu 5 bramek Granadzie.
1
Nawet jeśli będą blisko wyrównania, bądź wyrównają będą uznawani przez większość za najlepsze tridente. Każdy z nich wnosi coś innego do zespołu, coś uniwersalnego. Ich siłą jest zgranie, zespołowość i odmienny styl. Ten ich pierwszy wspólny sezon sprawia, że mi i na pewno wielu innym osobom, jak i na pewno ekspertom opada szczęka, ale co najlepsze czeka już nas w kolejnym sezonie. Przepracują razem presezon, cała trójka będzie zgrana i zaaklimatyzowana. Coś pięknego.
2
Nie celebrował żadnej bramki przeciwko BvB aż do wczoraj. Ileż razy ma wielce cierpieć przez to, że odszedł? Tym bardziej, że zachował się w porządku, najpierw chciał się dogadać z klubem, później szukał innego klubu. Dostał ofertę z Niemiec, kraju gdzie mieszka obecnie, zna język, ligę to się tam przeniósł. Może ma płakać do końca swojej kariery po każdym golu strzelonym, bo nie strzela go w koszulce BvB? Bez przesady ;)
1
Mysle, ze jak Barca ruszy od razu z takim pressingiem jak gra ostatnio, a skuteczność nie będzie zawodzic, to Bayern będzie całkowicie kontuzjowany. Rozkruszymy go na kawałki. Oby tak było. Ale i tak życzę powrotu do zdrowia piłkarzom Bayernu. Lepiej smakuje zwycięstwo kiedy było ciężej niż gładko i prosto.
28
Jak dobrze pójdzie to pokonają rekord CeRka-Benza-Higuain, a co dopiero będzie w następnym sezonie! Dwusetkę wykręcą haha:D
0
Oprócz świetnego meczu, komentatorzy też dobrze współgrali. Nie komentowali sennie i bezsensu. Jednym zdaniem: idealny meczyk! :D
0
Przeczuwam, że Barca wyrówna niechlubny rekord porażek Getafe 7:0 :D
7
Mesjaszu, dołóż jeszcze jakieś golazo i meczyk kompletny.
5
Lewy strzela Borussi, a dzieci spamują od razu, że Lewy lepszy od Suareza xDDD
25
Coś niesamowitego. To jest trening, pornografia czy prezentacja pięknych bramek dla młodych adeptów?
1
Żeby to się dwucyfrowym wynikiem nie skończyło jak to będzie tak wchodzić :D Oczywiście nie mam nic przeciwko :D
0
Mecz tak piękny, że aż Camp Nou się obudziło!
0
Lucho ryzykuje dzisiaj, oby się to nie odbiło na mistrzostwie. Mam nadzieję, że Messi zostanie zmieniony jeśli serio wynik będzie ustalony i bezpieczny.
0
Też byłam zażenowana. Poziom oceniania piłkarza na poziomie dzieciaków twierdzących, że Ronaldo jest bardziej kompletnym piłkarzem niż Messi.
0
Ostatnio przeglądając twittera, znalazłam wpis FANA BARCELONY, podczas meczu Espanyol - Barcelona, a brzmiał on: "Messi zacznij w końcu coś grać, bo od kilku spotkań grasz słabo." Co o tym sądzicie?
0
0
Dziękuję ;)