4

Czas na zmianę, niech Walduś wejdzie i pomiesza tymi Irlandczykami, bo jest strasznie niebezpiecznie.

1

Cieszy prowadzenie, nieważne jak to wygląda, ważne prowadzenie.
Ale tak patrząc to brakuje nam kogoś w środku, kto przyjmie, utrzyma się, rozegra, przedrybluje, dobrze poda. Nie mówię, że od razu Xaviego/Iniestę, ale na pewno lepiej by nasza gra wtedy wyglądała :)

13

Myślę, że zasłużył. Gra w jednym z najlepszych zespołów na świecie, może niezbyt regularnie, ale jednak jest wciąż pod grą z najlepszymi, jest młody, zdolny, ambitny i na pewno nie straciłby nic powołując go. Przecież i tak pewne miejsce ma Neuer, ale na mecze towarzyskie czy o mniejszą "pietruszkę" czemu nie próbować już MATSa? To przyszłość Barcelony i Niemiec. Ja w to wierzę :)

0

Z taką długą brodą wygląda trochę jak małpka, tym bardziej z jego charakterem haha :D Ale tak to jest bardzo przystojny! :D http://s4.favim.com/orig/150226/barca-barcelona-boy-neymar-Favim.com-2513154.gif

1

Niby tak, ale to piękna historia, która dała nam wiele radości i łez, a kiedy się kończy zostaje po niej straszny smutek. Wiadomo, że wszystko się kończy, ale pewne kwestie chciałoby się by trwały wiecznie, bo bez nich już nie jest to samo. Dla pokolenia, które znało grę Xaviego i Puiego Barca będzie już inaczej wyglądać, a dla kogoś kto ogląda piłkę "od dziś" nie będzie widział różnicy. Tu chodzi o emocjonalne przywiązanie, a co za tym idzie niechęć do nowego, nawet jesli ma być lepsze :)

2

Ale najlepsze jest to, że mówią to wielcy fani piłki nożnej :D

3

Na "obiektywnej" sportowej stronie, zwanej przegląd sportowy trwa dyskusja o tym, że Messi i Ronaldo nie są najlepszymi zawodnikami na świecie, oni tylko strzelają gole.
Przykłady (według nich) kto jest o wiele lepszy od dwójki wymienionej powyżej:

Bale, Drogba, Hazard, Reus, Lewandowski, Mandzukic, Xavi, Iniesta,
Rooney, Harry Kane (obecna forma),Sanchez, Cost, Ibra, Ronaldinho.

0

Jestem ciekawa czy jeśli Verma wróci do grania (oczywiście nie będzie ciągle łapał kontuzji) to czy Bartre od nowego sezonu, bądź w zimę 2016 nie wypożyczą/sprzedadzą, żeby miał ciągłość i pokazał na co go stać.

0

Neymar mija jak tyczki Francuzów, jeszcze jak popracuje nad wykończeniem końcowym by wpadło do siatki to po prostu szczęka na ziemię.

0

No to mam nadzieję, że teraz Ney odzyska pewność i skuteczność w klubie! :D

0

Właśnie przewidziałeś gola Neymara. Przed chwilą strzelił :D

1

Generale, podpisanie umowy z katarskim klubem, będzie wydaniem rozkazu o strzał w serce każdego Cule.
Jedna z największych legend w historii footballu.
Teraz będę trzykrotnie mocniej delektować się zagraniami Xaviego, wiedząc, że mogą być ostatnimi w trykocie Barcelony.
#tindremsempret'estimaréGeneral

36

Chemia, wzajemny szacunek, wspólne żarty - niech się to zazębia mocniej i mocniej.
Widać to wszystko na treningach, również coraz lepiej na boisku, choć Neymar - Suarez na boisku to jeszcze nie to. Ale to dopiero pierwszy sezon.
Będzie tylko lepiej i lepiej. Nie mogę się doczekać kolejnych meczów. Kolejnych zagrań całej trójki. Kolejnych goli i asyst. :)

16

Dajcie sobie spokój ze stadionem Realu. Po co się na siłę prosić? Można wziąć stadion Valencii i też będzie dobrze. Ważne by wygrać puchar by uzupełnił gablotę Barcy.

6

Martwi mnie ten brak skuteczności pod bramką rywala. Pół roku temu urzadzilisny sobie festiwal strzelania w słupki i poprzeczki w meczu z Celta. Oby po przerwie na reprezentację chłopaki wrócili z wyregulowanymi celnikami. Mamy mały margines błędu. Za mocno o to walczyliśmy by teraz oddać fotel lidera.

4

Była nerwówka, ale było też szczęście. Szczęście sprzyja lepszym! :)
Dziękuję temu fantastycznemu klubowi za świetny humor na początek tygodnia.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy! Świętujmy to ważne zwycięstwo!
o le le o la la ser del Barça es el millor que hi ha!

23

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/10295392_988973137788947_7042422375589061984_o.jpg
Ciesza wesołe twarze naszej trójki.
Mam nadzieję tylko, że Neymar zajmie się skutecznością i odblokuje się!

0

Mathieu i Suarez grali, lecz oboje nie strzelili nigdy gola Realowi w barwach Barcelony, dziś zrobili to pierwszy raz. W rundzie jesiennej strzelił tylko Neymar.

0

Ale fajna ciekawostka, że dziś strzelili gole gracze dla których były to pierwsze gole w GD! :)

1

Dobrze, że mieliśmy szczęście i pomimo strasznie słabej pierwszej połowy udało nam się wyjść z remisem, a później strzelić bramkę i móc zacząć kontrolować mecz. W drugiej połowie Barca była o klasę lepsza od siebie z pierwszej połowy.

4

Nieraz miałaam zawał, ale wygraliśmy, to najwazniejsze. -4 w Madrycie! :)

1

Pique i Bravo dzisiaj prześwietnie!

0

O to chodzi. Po to kupiliśmy Suareza!! Killer!!

2

Mamy farta, że nie przegrywamy. Jeśli nic nie zmienimy to będziemy rzewnie płakać. Oczy mnie bolą patrząc na ten brak pressingu, niedokładne podania i to jak dominują.

Śmiano się z Żyry za zmarnowanie sytuacji, a co teraz zrobił Neymar? Miał przed sobą tylko Casillasa, przecież mógł z tą piłką zrobić wszystko, a kopnął ją w niego, no i strata bramki.

Dokładnie to samo co pół roku wtedy tylko wtedy Messi nie wpakował na 2:0 i za chwilę był karny Ronaldo.

1

Niech ta połowa się skończy, niech ich Lucho opieprzy, że co oni wyprawiają?!

3

Boże, kochany co się dzieje?!

1

Nie ma Barcy z środy, jest Barca ze słabych meczów. Martwiące, bo brak pressingu, brak szybkich piłek, brak przebłysku.

4

W końcu sędzia w Hiszpanii, który karze tego nurka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?