Mecz pod tytułem zawał, lepszy wynik niż gra, ale nadal mamy 3 punkty, oby już tak zostało. Jeden wniosek to Adriano do zmiany, jest tak mijany i wręcz ośmieszany, że tylko szczęście, że po mijaniu go nie padły jeszcze gole (skuteczność, spalone, interwencje środkowych obrońców).
Messi w świetnej formie, choć przykre, że musi robić za pomocnika, Neymar znowu sprawia, że obrońcy za jednym dotykiem stają się pachołkiem, a Suarez jest po prostu El Pistolero. O to chodziło - 3 cracków w jednym momencie w najwyższej formie i to jeszcze w decydujacych meczach!
Bez przesady, nie chodzi tylko o teorie, że Barcelona wtedy źle gra, ale też że kibic bardziej woli włączyć sobie meczyk o 21, niż o 16. Czyli więc można stwierdzić, że po prostu godzina jest beznadziejna. Nie widzę w tym narzekania, lecz opinię, którą sama podzielam.
Można w końcu odetchnąć ze spokojem. Ważne trzy punkty, ale na pewno też dużo pracy powinno czekać nasz zespół. Muszą wziąć się w garść. Mają trzy dni do kolejnego meczu. Ostatnio z Almerią były katusze i 2:1, oby to nie wyglądało jak wtedy czy dziś. Ale wiara jest i wciąż nie maleje.
20
Według mnie Bravo powinien być Man of the Match. Obroniony karny i kilka świetnych interwencji.
4
Mecz pod tytułem zawał, lepszy wynik niż gra, ale nadal mamy 3 punkty, oby już tak zostało. Jeden wniosek to Adriano do zmiany, jest tak mijany i wręcz ośmieszany, że tylko szczęście, że po mijaniu go nie padły jeszcze gole (skuteczność, spalone, interwencje środkowych obrońców).
1
Mam nadzieję, że Adriano szybko dziś zejdzie. Nic do niego nie mam, ale to wygląda okropnie i w końcu nie będzie spalonego, w końcu strzelą.
4
Matko, ale zawał. Bravo, żeby twoja żona tak krzyczała jak ja przed chwilą haha.
0
Dobrze, że od pierwszej minuty mecz ustawił się pod nas. Oby już tak zostało. Brawo chłopaki!
0
Lordi's , Czekolada, Glow Club, takie w porządku kluby:)
0
The Bear Pub, Piotrkowska 146
ShotMe, Piotrkowska 94
Prywatka 66, Piotrkowska 66
Pub Chmielowa Dolina, Piotrkowska 123
Próbuj tutaj :)
80
Messi w świetnej formie, choć przykre, że musi robić za pomocnika, Neymar znowu sprawia, że obrońcy za jednym dotykiem stają się pachołkiem, a Suarez jest po prostu El Pistolero. O to chodziło - 3 cracków w jednym momencie w najwyższej formie i to jeszcze w decydujacych meczach!
12
Wierzę, że nie ma takiej siły, która by teraz spowodowała nasz brak w półfinale LM. Barcelono, biegnij do Berlina!
42
Najważniejsze jest to, że wraca do formy z przed dwóch miesięcy i znowu zamienia obrońców w pachołki!
9
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11133817_831693343579244_8326270471810286749_n.jpg?oh=5719a29c26de90493a7711cd721d5ac4&oe=55A8F72D&__gda__=1440547355_198a3bd728f81686da1bb6c2f087f8bd Barcelona biegnie do półfinału LM, ale oby i po sam puchar Ligi Mistrzów!
0
Ostatnio praktycznie co mecz zabiera nam się gola ze spalonego ,którego widzi tylko sędzia. No, ale to przecież sędziowie pomagają Barcelonie.....
0
Bartra 1 gol, 3 asysty :D Kolejny gol naszego obrońcy z rożnego! :D
1
Ale i tak powiedzą Ci, że on gra źle w tym sezonie. Według mnie gra dobrze, ma małe wpadki, ale bez przesady :)
0
Jestem w szoku, że Montoya wchodzi! :o
2
Właśnie takich przebłysków geniuszu potrzebujemy w takich mętnych meczach!
0
Są jakieś informacje czy może mnie gdzieś coś ominęło czy Jordi będzie gotowy na sobotę?
4
3 asysta Bartry, Iniesta wciąż całe 0.
0
Chyba jest takim cudownym Bogiem, że nawet nie pozwala mi się martwić o siebie! :D
0
Martwi mnie mina Messiego, jego podejście, widać, że to nie jest dzień kiedy cieszy się piłką. Mam nadzieję, że to tylko dziś, a my i tak wygramy...
10
Bez przesady, nie chodzi tylko o teorie, że Barcelona wtedy źle gra, ale też że kibic bardziej woli włączyć sobie meczyk o 21, niż o 16. Czyli więc można stwierdzić, że po prostu godzina jest beznadziejna. Nie widzę w tym narzekania, lecz opinię, którą sama podzielam.
3
Można w końcu odetchnąć ze spokojem. Ważne trzy punkty, ale na pewno też dużo pracy powinno czekać nasz zespół. Muszą wziąć się w garść. Mają trzy dni do kolejnego meczu. Ostatnio z Almerią były katusze i 2:1, oby to nie wyglądało jak wtedy czy dziś. Ale wiara jest i wciąż nie maleje.
0
Nie wierzę, że to zrobił Messi. Stawiałabym na Neymara, ale nie na Leo!
0
Troszkę to było śmieszne, ale chociaż powinno być spokojniej w ostatnich minutach gry Barcelony.
6
Neymar nawet na odwal się podbiega odebrać piłkę.....
4
Andres NICniesta xDDDD
1
Fartem wygrywamy i oby to szczęście nam wciąż dopisywało.
0
Dlaczego wciąż nie ma kolejnej zmiany? Zaraz 70 minuta, a zero poprawy. Serio teraz mamy tracić punkty? Na samym początku cieżkiego miesiąca?
0
Niech wejdzie Rakieta, może on będzie mial jakiś przebłysk i padnie ta bramka na 1:0.
2
Messi wściekły jak nie wiem. Nie dziwię się. Chyba tylko jemu Bravo i Pique dziś zależy.