Przełknę każdą porażkę, ale jeśli będziemy walczyć, gryźć trawę i grać z jajami, a nie to co jest teraz. Nie wiem czy to boisko treningowe Celty ze stojakami czy naprawdę mecz Celta - Barcelona.
Nie mogę się doczekać wieczora. Czas zrehabilitować się za głupią porażkę jesienią na naszym stadionie!
Mam dużą nadzieję, że Neymar strzeli gola i znowu zacznie regularnie trafiać do siatki, a nie w bramkarza :D
Nie ma to jak czytać komentarze fanboyow Realu: Król powrócił!
Brawa dla Ronaldo, strzelił 3 bramki, ale jego fanom naprawdę mało potrzeba by się zachwycali i nazywali go królem.
U nas jak Messi przedrybluje całą drużynę, a nie strzeli gola to i tak są narzekania, że nie zagrał na swoim poziomie :D
Widać różnicę król, a Bóg :D
Z tego co pamiętam to blada twarz ostatnią asyste albo gola zaliczył przeciwko Celcie. Może dziś się odblokuje i ustrzeli gola i zaliczy asystę? Miło by było ;d
Mam nadzieję, że każdy ma choć trochę udane święta, jeśli nie w domu to mam nadzieję, że Barcelona poprawi humory wieczorem.
Wesołej niedzieli w kolorach naszego ukochanego klubu! http://zapodaj.net/fef56ecf7881a.jpg.html
Trzeba przyznać, że właśnie takiego Lewego chce się oglądać, który zastawi się, obróci, dobrze poda, a jak trzeba to wykończy nawet w ciężkiej sytuacji, nawet mając przed sobą kilku obrońców.
Były zawodnik Realu, ale jak poczytasz wywiady z nim (przed graniem w Realu) mówił, że czeka na Barcelonę, że bardzo kibicuje Blaugranie i tym podobne rzeczy. ;)
Bardzo dobrze grał w rewanżu z Monaco, ale więcej meczów z nim nie oglądałam. Na forach Arsenalu i Barcelony ludzie, którzy oglądają mecze mówią, że jest bardzo dobry.
Daje nura, bo jest sprytny i potrafi się poświęcić dla zespołu i tak zdobyć rzut karny bądź wolny, a Messi dlatego jest słaby, bo tak nie potrafi. ALE! Ale Neymar to delfin. Hipokryzji brak, nieprawdaż? ;] ps nie ;)
@Physxx Nie wiem w czym widzisz oburzenie. Jeśli uderzyłam w twe uczucia religijne to wybacz, ale nie uważam bym popełniła błąd. Uważam Leo za Boga footballu, a więc skoro Bóg zamieszkuje w niebie sparafrazowałam to dla Leo jako by to było miejsce dla niego, jako dla boga PIŁKI NOŻNEJ. Ale tak jak powiedziałam jeśli Cię to uraziło - to przepraszam :)
Nie mam nic do ludzi, którzy są fanami Ronaldo, ale nigdy nie zrozumiem tych, którzy uważają, że jest najlepszy na świecie. Bycie czyimś fanem nie oznacza, że trzeba być ślepym, zapatrzonym w niego i wynosić go ponad piedestał...
No ale dla Messiego piedestał to próg, następnie są schody do nieba, a w niebie jako Bóg jest właśnie Lionel Messi. ;)
A czy ja coś takiego napisałam? Gdzie widzisz te słowa? Pokaż mi je. Pokazuję jedynie to, że brak wam szacunku do czegokolwiek po słabych meczach, czy to reprezentacji czy Barcelony. Najlepiej wyzwać każdego, zbesztać z błotem i tyle. A te słowa są prawdziwe, normalny fan przełknie porażkę, powie co było nie tak i pójdzie spać, a na drugi dzień dalej wspiera, a takie dzieciaki wyzywają wszystkich od najgorszych określeń. Szacunek za szacunek. Jak besztasz kogoś z błotem to obyś ty kiedyś był tak zbesztany.
Krytyka jest - zagrali źle, popełnili błąd w tym i w tym, ale nie wyzywanie każdego po kolei. Niedługo podejdzie ktoś do ciebie na ulicy i powie: jesteś kur** i powiesz: krytykę trzeba przyjąć na klatę. Szacunek trzeba mieć.
Ekhm, ekhm, nie chcę przeszkadzać wyzywania wszystkich od najgorszych ALE!
"Najważniejsze, by fani wspierali nas niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy. Wtedy widać, kto jest prawdziwym kibicem. Kiedy przegramy, również trzeba w nas wierzyć. Jeśli wspólnie będziemy się wspierać do maksimum możliwości, wszystkim wyjdzie to na dobre."
Pewnie chodzi o te wszystkie fikołki. Gdyby ich nie robił, a tylko krzywił się i trzymał za nogę, inaczej by to wyglądało. A, że przyszyła się do niego łatka delfina, to nawet jesli faulowany jest wyśmiewany za takie kręcenie.
2
Trzeba brać się za zmiany, bo Iniesta tak zbladł, że go już nie widać.
0
Ale według sędziego, o to mi chodziło ;)
2
Jak już Neymar wcelował do bramki to spalony.
20
Przełknę każdą porażkę, ale jeśli będziemy walczyć, gryźć trawę i grać z jajami, a nie to co jest teraz. Nie wiem czy to boisko treningowe Celty ze stojakami czy naprawdę mecz Celta - Barcelona.
1
Idealny komentarz: "Wszyscy stoją i czekają na piłkę. Brakuję choć trochę ruchu w akcjach Barcelony". Chyba grają w klubie Barcelony 60letnie dziadki.
3
Nie wiem czy oni śpią czy o co chodzi, ale stanie w miejscu i liczenie na Messiego nie sprawi, że wygramy mecz.
0
Ja się pytam: CO TO BYŁO?!
6
Jak słabo Neymar ostatnio gra, szkoda, że stracił formę w klubie na najważniejsze etapy sezonu.
0
Zamiast strzelać - lepiej się położyć, no niezła koncepcja.. ;/
1
Nie mogę się doczekać wieczora. Czas zrehabilitować się za głupią porażkę jesienią na naszym stadionie!
Mam dużą nadzieję, że Neymar strzeli gola i znowu zacznie regularnie trafiać do siatki, a nie w bramkarza :D
16
A mnie się nie wydaję by ktoś z kibiców bardziej podniecał się od Ronaldo.
Wątpię by nie marzył o tym by po raz kolejny zrobić swoją cieszynkę, że jest najlepszy :D A wybór jest ogromny:
1. http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/12/22/2433E10A00000578-0-The_statue_is_modelled_on_Ronaldo_s_infamous_free_kick_pose-m-28_1419265626989.jpg Postawa.
2. https://31.media.tumblr.com/f78b82eff4e9dea45b7aeb2ce000c609/tumblr_n63or8WKS11qmyp19o1_500.jpg Jestem tytanem :D
3.
23
Nie ma to jak czytać komentarze fanboyow Realu: Król powrócił!
Brawa dla Ronaldo, strzelił 3 bramki, ale jego fanom naprawdę mało potrzeba by się zachwycali i nazywali go królem.
U nas jak Messi przedrybluje całą drużynę, a nie strzeli gola to i tak są narzekania, że nie zagrał na swoim poziomie :D
Widać różnicę król, a Bóg :D
0
Z tego co pamiętam to blada twarz ostatnią asyste albo gola zaliczył przeciwko Celcie. Może dziś się odblokuje i ustrzeli gola i zaliczy asystę? Miło by było ;d
4
Mam nadzieję, że każdy ma choć trochę udane święta, jeśli nie w domu to mam nadzieję, że Barcelona poprawi humory wieczorem.
Wesołej niedzieli w kolorach naszego ukochanego klubu!
http://zapodaj.net/fef56ecf7881a.jpg.html
1
Wejdzie Thiago. Z miłą chęcią go w końcu zobaczę na boisku. Szkoda tylko, że nie w koszulce Barcy. Jest naprawdę zdolny.
1
Trzeba przyznać, że właśnie takiego Lewego chce się oglądać, który zastawi się, obróci, dobrze poda, a jak trzeba to wykończy nawet w ciężkiej sytuacji, nawet mając przed sobą kilku obrońców.
0
Były zawodnik Realu, ale jak poczytasz wywiady z nim (przed graniem w Realu) mówił, że czeka na Barcelonę, że bardzo kibicuje Blaugranie i tym podobne rzeczy. ;)
1
Brameczki dzisiaj w Londynie naprawdę piękne.
4
Ależ będzie dziwnie kiedy na koniec sezonu nie można będzie powiedzieć:
4. Arsenal :D
0
Bardzo dobrze grał w rewanżu z Monaco, ale więcej meczów z nim nie oglądałam. Na forach Arsenalu i Barcelony ludzie, którzy oglądają mecze mówią, że jest bardzo dobry.
1
Teraz każdy mecz będzie decydujący, bo każde 3 punkty są na wagę wygranej ligi. PS Dawajcie w końcu ten meczyk! Bez meczów jak bez wody :(
0
Daje nura, bo jest sprytny i potrafi się poświęcić dla zespołu i tak zdobyć rzut karny bądź wolny, a Messi dlatego jest słaby, bo tak nie potrafi. ALE! Ale Neymar to delfin. Hipokryzji brak, nieprawdaż? ;] ps nie ;)
@Physxx Nie wiem w czym widzisz oburzenie. Jeśli uderzyłam w twe uczucia religijne to wybacz, ale nie uważam bym popełniła błąd. Uważam Leo za Boga footballu, a więc skoro Bóg zamieszkuje w niebie sparafrazowałam to dla Leo jako by to było miejsce dla niego, jako dla boga PIŁKI NOŻNEJ. Ale tak jak powiedziałam jeśli Cię to uraziło - to przepraszam :)
19
Nie mam nic do ludzi, którzy są fanami Ronaldo, ale nigdy nie zrozumiem tych, którzy uważają, że jest najlepszy na świecie. Bycie czyimś fanem nie oznacza, że trzeba być ślepym, zapatrzonym w niego i wynosić go ponad piedestał...
No ale dla Messiego piedestał to próg, następnie są schody do nieba, a w niebie jako Bóg jest właśnie Lionel Messi. ;)
53
Po co się ograniczać? W życiu trzeba chcieć wszystko i nie iść na minimalizm! :D
3
To by było dobre! Bo przecież nikt go nie może poskromić. więc może grać w ataku, ale ciągle balansuje po jeb*ej lini, więc na bramce również :D
1
A czy ja coś takiego napisałam? Gdzie widzisz te słowa? Pokaż mi je. Pokazuję jedynie to, że brak wam szacunku do czegokolwiek po słabych meczach, czy to reprezentacji czy Barcelony. Najlepiej wyzwać każdego, zbesztać z błotem i tyle. A te słowa są prawdziwe, normalny fan przełknie porażkę, powie co było nie tak i pójdzie spać, a na drugi dzień dalej wspiera, a takie dzieciaki wyzywają wszystkich od najgorszych określeń. Szacunek za szacunek. Jak besztasz kogoś z błotem to obyś ty kiedyś był tak zbesztany.
1
Krytyka jest - zagrali źle, popełnili błąd w tym i w tym, ale nie wyzywanie każdego po kolei. Niedługo podejdzie ktoś do ciebie na ulicy i powie: jesteś kur** i powiesz: krytykę trzeba przyjąć na klatę. Szacunek trzeba mieć.
0
Ekhm, ekhm, nie chcę przeszkadzać wyzywania wszystkich od najgorszych ALE!
"Najważniejsze, by fani wspierali nas niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy. Wtedy widać, kto jest prawdziwym kibicem. Kiedy przegramy, również trzeba w nas wierzyć. Jeśli wspólnie będziemy się wspierać do maksimum możliwości, wszystkim wyjdzie to na dobre."
0
Pewnie chodzi o te wszystkie fikołki. Gdyby ich nie robił, a tylko krzywił się i trzymał za nogę, inaczej by to wyglądało. A, że przyszyła się do niego łatka delfina, to nawet jesli faulowany jest wyśmiewany za takie kręcenie.
0
Mocna piła w pole karne i może się coś uda. Hasło na dzisiejszy mecz naszych reprezentantów ;p