Fotel lidera, Messi prowadzący w kwalifikacji, Suarez, który jest już w 100% sobą i świetny generał. Co można dostać za lepszy prezent? Ewentualnie oświadczyny na Camp Nou :D
Wszystko zależy też od ich podejścia i charakterów. Leo nie machał nigdy rękoma do Suareza kiedy mu się zdarzyło spieprzyć sytuację, a wręcz przeciwnie. Widać, że się kumplują, albo chociaż dobrze dogadują i lubią/szanują, jednakże u trójki z Realu nie widać jakieś więzi - nawet czasem nie ma szacunku. Pamiętam kiedy Bale poszedł sam na bramkę nie podając Ronaldo ten zaczął wymachiwać rękoma i strasznie się do niego rzucać. Miałam wręcz wrażenie, że jakby mógł to zrobiły z nim to co z piłkarzem Cordoby. A kiedy u nas była podobna sytuacja kiedy Leo oddał strzał mimo, że był Neymar - Neymar mu pokazał byłem, Leo przeprosił i pokazali sobie po Okejce i tyle.
Na pewno nie był wart tych milionów. Ale wiesz dzięki temu było głośno o Realu. Największa gwiazda Anglii przeszła do Realu za rekordową cenę. Ciekawe co będzie w letnim okienku. Może serio kupi z Totków Kane? :D
Messi-Suárez-Neymar: 80 goli w 97 meczach, średnio 0,82 gola/mecz.
Bale-Benzema-Cristiano: 72 gole w 111 meczach, średnio 0,65 gola/mecz.
// Ale te statystyki są miażdzące, a pomyśleć, że to dopiero ich pierwszy sezon razem, ponadto Suarez nie grał od początku! BBC gra razem już drugi sezon, grają praktycznie cały czas razem. Na dodatek Ronaldo z Benzemą grają razem od 2009 roku, a Messi z Neymarem tylko rok! :O
Zgadzam się. Były wątpliwości, że oni się zgrają, bo jak takich 3 indywidualistów razem złączyć. Później gdy Neymar z Messim razem zaczęli tworzyć magię, zaczęła się polemika co do Suareza. Ale teraz kiedy i On zrozumiał jak się gra w naszym pięknym klubie jest wręcz miazga. Mamy tańczącego z obrońcami Neymara, killera Suareza i magika Messiego. A na dodatek widać, że się lubią, choćby dzisiejsze nagranie Neymara gdzie cieszy się z bramki naszego El pistolero. Niech ten piękny sen trwa i trwa! :D
Ale mi uśmiech z twarzy nie schodzi dzięki dzisiejszym i wczorajszym wydarzeniom. Na taki weekend warto było czekać. Aż miło będzie wstać w jutro w koszulce Barcelony. Barcelony która wraca na swoje miejsce - miejsce pierwsze!
Wyobraźcie sobie, że Messi będzie grał tak jak z City, Suarez z formą jak z City czy dziś, a Neymar z przed miesiąca plus super forma Rakiticia. Przecież to będzie taki miód na nasze bordowo-granatowe serca!
0
Od 10 stycznia zaliczył dwie asysty. W meczu ze Swansea i Tottenhamem
0
https://instagram.com/p/z9uoYvxtgv/?modal=true proszę bardzo :)
3
Fotel lidera, Messi prowadzący w kwalifikacji, Suarez, który jest już w 100% sobą i świetny generał. Co można dostać za lepszy prezent? Ewentualnie oświadczyny na Camp Nou :D
2
Wszystko zależy też od ich podejścia i charakterów. Leo nie machał nigdy rękoma do Suareza kiedy mu się zdarzyło spieprzyć sytuację, a wręcz przeciwnie. Widać, że się kumplują, albo chociaż dobrze dogadują i lubią/szanują, jednakże u trójki z Realu nie widać jakieś więzi - nawet czasem nie ma szacunku. Pamiętam kiedy Bale poszedł sam na bramkę nie podając Ronaldo ten zaczął wymachiwać rękoma i strasznie się do niego rzucać. Miałam wręcz wrażenie, że jakby mógł to zrobiły z nim to co z piłkarzem Cordoby. A kiedy u nas była podobna sytuacja kiedy Leo oddał strzał mimo, że był Neymar - Neymar mu pokazał byłem, Leo przeprosił i pokazali sobie po Okejce i tyle.
0
A mnie przypomina szympansa :D Sam zobacz :D http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/n/p/Szympans_zaatakowal_Szuka_5139035.jpg http://static.weltsport.net/bilder/spieler/gross/60075.jpg
2
Na pewno nie był wart tych milionów. Ale wiesz dzięki temu było głośno o Realu. Największa gwiazda Anglii przeszła do Realu za rekordową cenę. Ciekawe co będzie w letnim okienku. Może serio kupi z Totków Kane? :D
15
Messi-Suárez-Neymar: 80 goli w 97 meczach, średnio 0,82 gola/mecz.
Bale-Benzema-Cristiano: 72 gole w 111 meczach, średnio 0,65 gola/mecz.
// Ale te statystyki są miażdzące, a pomyśleć, że to dopiero ich pierwszy sezon razem, ponadto Suarez nie grał od początku! BBC gra razem już drugi sezon, grają praktycznie cały czas razem. Na dodatek Ronaldo z Benzemą grają razem od 2009 roku, a Messi z Neymarem tylko rok! :O
4
Zgadzam się. Były wątpliwości, że oni się zgrają, bo jak takich 3 indywidualistów razem złączyć. Później gdy Neymar z Messim razem zaczęli tworzyć magię, zaczęła się polemika co do Suareza. Ale teraz kiedy i On zrozumiał jak się gra w naszym pięknym klubie jest wręcz miazga. Mamy tańczącego z obrońcami Neymara, killera Suareza i magika Messiego. A na dodatek widać, że się lubią, choćby dzisiejsze nagranie Neymara gdzie cieszy się z bramki naszego El pistolero. Niech ten piękny sen trwa i trwa! :D
0
Moja cała i zdrowa, trzyma się pięknie. Dbam jak o nic innego :D https://instagram.com/p/z-j1hAza_i/?modal=true
5
Ale mi uśmiech z twarzy nie schodzi dzięki dzisiejszym i wczorajszym wydarzeniom. Na taki weekend warto było czekać. Aż miło będzie wstać w jutro w koszulce Barcelony. Barcelony która wraca na swoje miejsce - miejsce pierwsze!
0
Haha, nie wiem jak ty, ale jak byłam mała i ktoś się całował to albo się odwracałam albo zakrywałam dłońmi twarz :D
2
http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpf1/t51.2885-15/e15/10296794_969661603053079_969135811_n.jpg Piękny widok! Oby szczęście rodzinne wciąż trwało przez co Messi będzie nas zachwycał :)
0
Należał się dzisiaj Luisito hat-trick dziś, ale dwa gole też super!
0
Czyli w najbliższym meczu nie mamy podstawowych bocznych obrońców.
0
Messi jesteś Bogiem.
0
Akurat wolny był świetnie wykonany, jaka szkoda,że nie wpadło!
0
Ale Luis ma ciąg na brameczke. Messi musi podziękować Luisitowi, bo jego 3 ostatnie bramki to dzięki Luisito!
0
Alba się wykartkował, tak?
0
No Messi, chłopie w końcu :D
0
Messi jak się śmieje, tylko nie wiem czy z siebie czy z czego :)
0
Messi proszę strzel! :O
0
Xavi i Iniesta grają ze sobą jak jeszcze parę lat wcześniej. :)
5
Piquenbauer leci na rekord bramek strzelonych w sezonie!
29
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11054362_1344694298904116_4151453910952419753_n.jpg?oh=c06d3cfe9b25bdd48219c13ecf5b39d7&oe=55764935&__gda__=1433408869_73d4b25d121e3c15fff8a1c02e417adc Zaręczyny na Camp Nou! Ale super sprawa!
1
Albo Rafa ;)
0
Jak Xavi gra przegenialnie dziś. Piłki rozsyła takie, że masakra. Przy dobrych wiatrach powinien mieć już 3 asysty po jednej połowie.
2
Chłopaki no! Druga brameczka, raz, raz, bo czasem robi się jakoś niebezpiecznie.
2
Pewnie za tydzień będzie mówione, że w niedziele na śniadanie Leo zjadł za dużo pizzy i dlatego był mało widoczny w pierwszej połowie Rayo :D
2
Nie dają Generałowi mieć więcej asyst. Yh.
3
Wyobraźcie sobie, że Messi będzie grał tak jak z City, Suarez z formą jak z City czy dziś, a Neymar z przed miesiąca plus super forma Rakiticia. Przecież to będzie taki miód na nasze bordowo-granatowe serca!