0

hehehe, ty zgrywusku! :D

0

Chłopaki macie do polecenia jakiś ciekawy film albo serial? Poratujcie, proszę!

0

Wiadomo miłość na dobre i na złe. Pierwszy raz pisząc Visca el Barca powiedziałaś tak! Tak samo ja:D z tego już wyjscia nie ma :)

0

Wiesz, niby tak, ale zawsze może znaleźć się jakiś pan, który jest szowinistą i zaraz nam zacznie wytykać jakie to my nie mamy mniemania o sobie, jakie my musimy mieć wymagania i tym podobne. Choć moja koleżanka skwitowała to tym, że większość facetów, którzy twierdzą, ze kobiety mają za wysokie wymagania co do społeczeństwa, po prostu nie sprostali wymaganiom w pewnej sferze życia kobiecie i ich to teraz uwiera :D

0

Ale będziemy wymagające, ale co mi tam, dla nas wszystko! :D Zamawiam taką opcję razem z Tobą :D

2

Zgadzam się z Olą! 3 punkty i miejsce lidera >>>>> kwiatki,czekoladki i tym podobne rzeczy!

0

Jakie idealne zdjęcie! Jak Was droga Redakcjo nie uwielbiać! :D

5

Mam nadzieję, że jutro to my będziemy śpiewać królewskim, że ile jest stopni w Madrycie? MNIEJ NIŻ ZERO! HEHE. Ponadto z miłą chęcią zobaczę ich w takiej formie 22 marca, a Barce w formie z meczu chociażby z Athletic Bilbao, by znowu ulubionym przywitaniem piłkarzy Realu było przybicie PIĄTKI! :)

8

Oby jutro fotel lidera mógł śpiewać Realowi: To ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozejdziemy, NA WIECZNY CZAS! :)

0

Po prostu każdy jest spokojniejszy o jutrzejszy mecz ze względu na to, że jeśli chodzi o wymianę ciosów damy sobie radę. Pokonaliśmy City, to Rayo też damy radę. :)

3

Niech się kłóci dalej. Czas leci, a to na naszą i Athletic korzyść! :)

0

Tylko ślepych. Jak jakoś kobiete kręci gościu, który wygląda jak lalka Ken, to pozdrawiam ją serdecznie, chociaż więcej prawdziwych facetów zostanie dla mnie! :)

0

Jakie to śmieszne, że gdy ktoś napisze, że teraz Real przegrywa z Athletic to od razy fani Realu piszą, a przypomnieć Ci Malage?!

0

Ja, dziękuję serdecznie :)

7

Ronaldo DNA jest złożone z karnych i nurkowania. Udowadnia to dumnie w każdym meczu.

0

Jak będą grać tak jak dziś, a my jak z Athletic to owszem przegra i to wysoko :)

0

Dałabym Isco. Gdyby nie Isco nie działo by się nic ze strony Realu.

12

Na ronaldo buczą prawie wszędzie, co mnie nie dziwi. Jak można szanować go po takich akcjach :)

0

Jeśli dadzą sobie radę przez pierwsze paręnaście minut, bez większych błędów, z dobrym kryciem i szybkością, to naprawdę mogą wygrać! A jeśli jakaś dobra kontra to kto wie czy nie będzie podwyższenia!

1

No wiadomo. Jak dla mnie to wiesz la manita może być na korzyść Athletico! hehe :D + dużo żółtych kartek dla białych ;d

1

Dziękuję serdecznie, Panu! :* Nie będę marudzić czy tak uważam czy nie, po prostu strasznie mi miło. Poprawiłeś mi humor, bo dziś nie jest mój dzień. Dziękuję podwójnie! :*

2

Koniec pierwszej połowy. Oby nastroje po kolejnej połowie były takie jak po pierwszej! Lwy rozszarpcie te machające panienki! ;)

0

Lwy, czas na pożarcie!

0

Athletic fajnie wygląda póki co! Oby tak było przez cały mecz!

4

Takie 7:0 jak w 2011/12 z hat trickiem Messiego i piękny występ Barcy był by świetnym prezentem do obiadu! Ale wiadomo, że każdą wygraną biorę w ciemno. Vamos!

0

Wiadomo, że w życiu najlepiej robić coś co się kocha i żeby dało się z tego utrzymać, ale trzeba mieć farta. Fajnie, że im się udało, że zachwycają nas swoją grą i oczywiście nie zapominają o ludziach, którzy potrzebują pieniędzy i zakładają fundacje czy działają w inny sposób. Fajna sprawa. Niestety 90% ludzi czeka coś czego nienawidzą i muszą tak przez całe życie. Niestety dołączę do tych 90% ludzi, życzę tobie byś Ty nie musiał! :D

0

To fakt. Ale nigdy nie będą Cię wszyscy uwielbiać. Przykładem jest Leo, którego nie ma tak wszędzie, nie zachowuje się jak zwykły cham, a są ludzie, którzy dążą do tego by go tylko obrazić i upokorzyć w swoich postach. Jeśli chodzi o Neymara to i tak jego wizerunek się zmienia i wiele osób się do niego przekonuje. Porzucił nurkowanie, gra dobrze, nie reklamuje bokserek i stał się bardziej męski w starciach z innymi piłkarzami ( czyt. nie przewraca się przy każdym kontakcie, a leci bark w bark). Dlatego jeśli to się utrzyma, dojdą sukcesy klubowe i indywidualne, nie będzie wypowiadał się głupio, dalej będzie budował wokół siebie pozytywną atmosferę roztańczonego Brazylijczyka, który i tak na pierwszym miejscu ma syna, ale i pomoc innym, to ludzie będą go uwielbiać jeszcze bardziej. Wiadomo, że antyfani ponad wszystko Barcelony nie. Ale ma przed sobą jeszcze kilkanaście lat kariery i może zrobić wszystko z tym ;)

5

Czy ja wiem czy zaskoczenie. On po prostu jest strasznie medialny. To jest jego siła, że jest wszędzie. Ludzie go lubią, bo jest wesoły, pozytywny. A ponadto dla ludzi, którzy nie oglądają maniakalnie piłki taki ktoś, kto dobrze drybluje jest szokiem i lubią oglądać takich piłkarzy. No i trzeba dodać, że nie jest brzydki, bo jest przystojnym chłopakiem co daje mu od razu plus kilka milionów fanek. Dochodzi do tego fakt, że ma dziecko i je wychowuje, nie wyparł się go może również przekonywać do niego ludzi, ze względu na to, że potrafi przyjąć na siebie konsekwencje swoich czynów i dorosnąć dla syna. Kończę kierunek zajmujący się marketingiem i organizacją reklamy i mogę ci powiedzieć, że Neymar jest idealnym produktem reklamowym. Jest młody, ciągle sukcesy przed nim, jest w wielkim klubie, to dopiero początek. ;)

3

Raczej to nikogo nie dziwi. Najlepsi i najbardziej medialni piłkarze. ;)

5

Zawsze można kupić, ale zostawić go w Villarealu na wypożyczeniu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?