4

0

Mam nadzieję, że dostaniemy teraz kogoś z: Porto, Monaco, Juventus, aby mecz był ciekawszy, bo nie "na codzień" gramy z nimi. Na Bayern liczę w finale z nami.

42

Jestem ciekawa czy Pep w momencie kiedy łapał się za głowę myślał: I czemu ja nie mam w swojej drużynie Messiego? :)

5

Oby Casillas bronił tak jak te pierwsze dwie bramki z Schalke, a nie powinno być tyle zmarnowanych setek w GD. Po takim meczu jeszcze bardziej czekam na niedziele. Toż to uczta dla moich oczu, albo jak mówi mój kuzyn aż mu stanęło serce z tego piękna, które gra Barca! :D

0

Hart jest dziś ścianą z malutką szczeliną przez którą udało się przecisnąć piłkę Rakiecie.

0

A to przepraszam, pierwszy raz się z tym spotkałam, dziękuję za info :)

6

Przecież to spokojnie powinna być manita jak nie więcej. Oczy mi krwawią przy wykończeniu.

0

Czy ja tylko usłyszałam: NOŁ KAMP? ;O Nie wiedziałam, że zmienili nazwę naszego stadionu.

4

Gdyby Neymar wypił tyle setek co zmarnował dziś to by już zgon zaliczył.

1

MATS, człowieku. Ty to potrafisz coś odwalić, a za chwilę ratowac nam tyłek!

7

Jest trochę taki niedosyt przez to, że wciąż po świetnych akcjach nie pada gol. Może to martwić, bo gdy przyjdą mecze, że każda akcja będzie na wagę zwycięstwa trzeba będzie wszystko wykorzystywać. Ale ważne jest to, że gramy kosmiczną piłkę! Ole le ola la ser del Barca es lo millor que! :)

5

Trybuny na plus. Połowa prześwietna w naszym wykonaniu. Messi jest Bogiem i nie wiem jak mogą istnieć dzieciaki, które temu przeczą. Jedyny minus to skuteczność i brak pewności u Neymara. Ale i tak moje bordowo-granatowe serce przeżywa euforie! Vamos!

1

Ale mam dreszcze kiedy słyszę hymn Barcy, a za chwilę hymn LM.

1

Ostatnio chłopaki spisują się ok, myslę, że dziś spiszą się na medal, więc czas na kibiców. Najlepsza drużyna świata zasługuje na najlepszych kibiców i najlepszy doping. Ja niestety nie na CN, ale ostro będę zdzierać gardło już od samego początku kiedy to zagrają ten przepiękny hymn! Barça, Barça, Baaarça!

2

Coś takiego: beznadziejny jest dziś Mandzukic. Niech już dozna kontuzji i zejdzie z boiska ;)

2

Żeby Mandzukic dostał już kontuzji i zszedł z boiska, bo gra tak żałosnie. (coś takiego;))

4

Nie zdziwię się jeśli tak. Kto jak kto, ale Generał zasłużył na to ogromnie. Jestem dumna, że przewodził i dalej przewodzi właśnie Barcelonie.

4

wszyscy widzieli reakcje po pierwszym golu, a hala dzieci piszą, że Ronaldo wcale taki nie jest, bo Ronaldo cieszył się z Balem po drugiej jego bramce, lecz tu widać jak zareagował kiedy okazało się, że to właśnie Balowi dano bramkę. Straszną niechęć mam do tego piłkarza właśnie za takie zagrania.

9

http://static.fangol.pl/content/d/f/2/df225a69b38cfa91508fa56e8022d6c8-554.png pomimo 20 lat jeśli udałoby mi się zagrać/zrobić zdjęcie/dostać koszulkę od któregoś z piłkarzy Barcelony, a tym bardziej od Messiego to chyba bym się zapłakała! :O

2

Marzenia są po to by je spełniac, powodzenia w znalezieniu fajnej kobiety Cule! :)

1

Ależ, Marcinie ja bym tak nigdy nie powiedziała wręcz przeciwnie. Zawsze trzeba wierzyć! Oni starają się w siebie wierzyć, bo przecież w piłce jest wszystko możliwe. Nawet pokonanie Niemców przez Polaków. Kiedy Polacy wtedy mówili, że będą się starać pokonać Niemców też byli debilami? Pewnie, że nie. Wiara w sukces to 70% nastawienia mentalnego : )

1

Zgodzę się jednakże chyba mogę powiedzieć, ze mam pewność, ze te mecze to nie mecz z Levante, gdzie tylko jeden błysk może dać nam wygraną, a reszta będzie grać na 50 %. Jeśli zagralibyśmy na 50% z rywalami takimi jak City czy Real to tak jakbyśmy się im podłożyli. Mogą nie być w formie, ale to nadal zbiór dobrych piłkarzy, którzy w tak ważnych meczach bez skrupułów wykorzystają najmniejszy nasz błąd. ;)

13

Pewne jest, że nie wygramy obu meczów na stojąco tak jak było to w meczu z Eibar. Jednakże kobieca intuicja podpowiada mi, że za tydzień w poniedziałek będę jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie dzięki chłopakom w bordowo-granatowych strojach!

0

Żebyś nie był pierwszy, który będzie pluł na klub, jeśli nie uda się sięgnąć po potrójną koronę. Na razie nie mamy nic wygranego, jedynie trochę większa pewność przy Pucharze Króla. Jeszcze nie jesteśmy w 1/4 LM i mamy przewagę tylko 1 punktu nad Realem ;)

0

Pewnie Modricia zmieni około 60 minuty(tak mówił Carlo). Isco i Kroos są zagrożeni, myślę, że będą uważać, ale kto wie, jeśli sędzia dziś będzie skrupulatny to może się przyczepić do jednego czy drugiego spóźnionego wejścia i dać żółtka :)

0

Pewnie tak, ale o Ligę Europy chodziło mi w tym sezonie :)

0

Wolfsburg buduje fajną ekipę, więc myślę, że Kevinowi na razie się nigdzie nie śpieszy, a zespół naprawdę świetnie wygląda. Mogą powalczyć o Ligę Europy i wicemistrza Niemiec. Może od nowego sezonu będą kolejnym zespołem, który będzie się liczył w Europie i daleko zajdą jak Atletico czy Borussia. Tego im życzę ;)

1

Według mnie Mathieu również gra w kratkę, dlatego nie wiem kto byłby dobrym partnerem dla Pique. Choć w sumie Bartra gra lepiej z Pique niż z Mathieu/Masche co pokazuje zawsze gdy gra właśnie z Pique. Trener może ustawić Rakietę na DM i Masche jako obrońcę. Zobaczymy za tydzień. Strasznie nie mogę się doczekać :)

5

Jeśli wyjdzie taki skład to dobrze, bo nie ryzykujemy straceniem graczy przed El Clasico. No to byle po 3 punkty i bez żadnych kontuzji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?