Tak patrząc na zespoły, które zostały to Bayern i Juve mają lepsze położenie. Barca i Real dalej się biją o mistrza Hiszpanii i żadne z nich nie chce się potknąć, natomiast Juve z Bayernem mogą sobie pozwolić by przed ciężkim, bądz po cieżkim meczu stracić punkty. To też ważna kwestia. Mam nadzieję, że pomimo braku możliwości potknięcia - zgarniemy wszystko co mamy do zgarnięcia!
To jest coś niesamowitego. Jedni wołają krzyczeć, że są najlepsi wmawiając to innym, a inni twierdzą, że Leo jest najlepszy, a on skromnie mówi, że ważny jest klub. To czyni go jeszcze bardziej genialnym piłkarzem.
Nie wiem dlaczego piszecie, że Atleti odpadnie jak będzie tak grać. Oni przecież tak lubią grać. Oprócz dwóch sytuacji i to nie stuprocentowych, Real nic nie zrobił. Widać za to u nich brak pomysłu co wykorzystuje w pewnych momentach Atleti. :)
Świetna pierwsza połowa, pełna zorganizowania, magii i oglądało się to jednym tchem. Natomiast druga spokojna, zrównoważona, mądra by nie marnować sił i nie ryzykować urazów. Świetny dwumecz, oby tak dalej.
Jestem dziewczyną gimbusie to raz. Dwa może ty zacząłeś. W mojej rodzinie ogląda się mecze Barcelony od dawna,wiec ja je oglądam od dziecka. A dla mnie subiektywnie zawsze będzie najlepszym klubem. Mogą powiedzieć ze obiektywnie dany sezon należał do innego klubu, ale dla mnie Barca będzie najlepsza zawsze. Nawet jeśli będzie zajmować słabsze dla niej miejsca czy odpadac, ale jak jesteś od ery Pepa to po co ja Ci tłumacze. :)
Ja akurat słucham rapu i rocka, wiec nie wiem dlaczego miałoby się to wykluczać. Wielu czołowych raperów w Polsce czy na świecie przyznaje, że słucha tez rocka. :)))
Można mieć wiele zastrzeżen do pewnych jego zachowań (nurki, gryzienie), ale wydaję się mimo to fajnym, szczerym gościem, a przede wszystkim ambitnym i dążącym do celu, co pokazuje historia jego życia. Cieszę się, że jest w Barcelonie i niech dalej dokłada swoje co nieco do historii Barcelony. :)
W każdym meczu z przeciwnikiem grającym w piłkę, nie autobusem, strzeliliśmy bramkę, nawet jak przegraliśmy. (3:1 Real, 3:2 PSG) , a więc zgadzam się, ciężko będzie im nie stracić bramki, co za tym idzie jeszcze ciężej awansować dalej. Visca el Barca!
Wiele osób cisnęlo Bravo, że solidny, ale nie na poziom Barcy. A w szczególności po "wpadce" z Sevilla. Jednakze jego postawa choćby w meczu z Realem czy dziś pokazuje, że jest solidny i na poziomie by ratować nam tyłek! Brawo Bravo!
Jak Malaga nie da sobie wbić gola w pierwszej połowie, to czuję, że urwią punkty Realowi. Real w drugiej połowie jest słabszy i mniej intensywny, a więc czekamy na 20:00 i oby kolejny powód do radości :D
1
Tak patrząc na zespoły, które zostały to Bayern i Juve mają lepsze położenie. Barca i Real dalej się biją o mistrza Hiszpanii i żadne z nich nie chce się potknąć, natomiast Juve z Bayernem mogą sobie pozwolić by przed ciężkim, bądz po cieżkim meczu stracić punkty. To też ważna kwestia. Mam nadzieję, że pomimo braku możliwości potknięcia - zgarniemy wszystko co mamy do zgarnięcia!
5
To jest coś niesamowitego. Jedni wołają krzyczeć, że są najlepsi wmawiając to innym, a inni twierdzą, że Leo jest najlepszy, a on skromnie mówi, że ważny jest klub. To czyni go jeszcze bardziej genialnym piłkarzem.
0
Jasne :D Napisz na priv :D
3
Atletico mogło wyrzucić Real, ale grało tak jakby nie chciało. Na własne życzenie odpadają z LM. Wstyd.
0
Barca, Bayern, Juventus, Real. Mocna czwórka. Ciekawe półfinały będą. Może naprawdę czas na GD w finale.
1
Atletico ponownie daje du**y pod koniec meczu :)))
0
No kurcze. Jeszcze czerwona. Niedobrze. Może chociaż przetrzymaja do karnych i tak im się uda.
6
Jeśli real odpadnie to jutro w ASIE będzie okładka:Powrot kontuzji kolana Cristiano Ronaldo!! :(
8
Sam będzie strzelał i każdy celebrowal.
1
Owszem, ale oni zawsze tak grają. Real się już meczy. Zobaczysz co będzie w drugiej połowie :)
1
Nie wiem dlaczego piszecie, że Atleti odpadnie jak będzie tak grać. Oni przecież tak lubią grać. Oprócz dwóch sytuacji i to nie stuprocentowych, Real nic nie zrobił. Widać za to u nich brak pomysłu co wykorzystuje w pewnych momentach Atleti. :)
1
Oblak 22 lata i gra naprawdę świetnie. Szacunek :))
3
Ronaldo w swoim żywiole. :)))
3
Jak tak dalej będą łokcie i nie tylko pracować to coś czuje, ze jeszcze większy szpital zrobi się w Białej części Madrytu.
2
To jak piłka w trybuny?
16
Że niby nie znają Ronaldo z agresywnych starć haha. No tak,kopanie i bicie przeciwników to wcale nie agresja. XD
70
Świetna pierwsza połowa, pełna zorganizowania, magii i oglądało się to jednym tchem. Natomiast druga spokojna, zrównoważona, mądra by nie marnować sił i nie ryzykować urazów. Świetny dwumecz, oby tak dalej.
0
Cudownie patrzy się jak nasza ofensywne trójka schodzi razem, dyskutuje i śmieje się. :)
0
W Lidze mistrzów ma bodajże już 4 asysty. Nie ma w lidze.
0
Jestem dziewczyną gimbusie to raz. Dwa może ty zacząłeś. W mojej rodzinie ogląda się mecze Barcelony od dawna,wiec ja je oglądam od dziecka. A dla mnie subiektywnie zawsze będzie najlepszym klubem. Mogą powiedzieć ze obiektywnie dany sezon należał do innego klubu, ale dla mnie Barca będzie najlepsza zawsze. Nawet jeśli będzie zajmować słabsze dla niej miejsca czy odpadac, ale jak jesteś od ery Pepa to po co ja Ci tłumacze. :)
1
...Zauważa, iż „Barça jest najlepszym klubem w Europie w 2015 roku”....
Ja zauważam to od roku kiedy zaczęłam oglądać piłkę nożną!
0
Ciekawe czy to tylko zasłona dymna czy rzeczywiście rezygnujemy z Pogby, bo woli inna opcje tak jak zrobił to Danilo z Porto.
0
Ja akurat słucham rapu i rocka, wiec nie wiem dlaczego miałoby się to wykluczać. Wielu czołowych raperów w Polsce czy na świecie przyznaje, że słucha tez rocka. :)))
17
Można mieć wiele zastrzeżen do pewnych jego zachowań (nurki, gryzienie), ale wydaję się mimo to fajnym, szczerym gościem, a przede wszystkim ambitnym i dążącym do celu, co pokazuje historia jego życia. Cieszę się, że jest w Barcelonie i niech dalej dokłada swoje co nieco do historii Barcelony. :)
18
W każdym meczu z przeciwnikiem grającym w piłkę, nie autobusem, strzeliliśmy bramkę, nawet jak przegraliśmy. (3:1 Real, 3:2 PSG) , a więc zgadzam się, ciężko będzie im nie stracić bramki, co za tym idzie jeszcze ciężej awansować dalej. Visca el Barca!
3
Komentarz usunięty
2
Mina Chiciarito podsumowuje wszystko: ten bożek strzelił na pustą, znowu będą gadać tylko o nim, a ja znowu nie zagram. :D
34
Wiele osób cisnęlo Bravo, że solidny, ale nie na poziom Barcy. A w szczególności po "wpadce" z Sevilla. Jednakze jego postawa choćby w meczu z Realem czy dziś pokazuje, że jest solidny i na poziomie by ratować nam tyłek! Brawo Bravo!
5
Jak Malaga nie da sobie wbić gola w pierwszej połowie, to czuję, że urwią punkty Realowi. Real w drugiej połowie jest słabszy i mniej intensywny, a więc czekamy na 20:00 i oby kolejny powód do radości :D
1
Ok, nie widziałam, że było to pisane, masz zamiar teraz to przeżywać, bo nie przyuważyłam, a napisałam swoje zdanie? ;)