1

Chyba trenerem PSG od nowego sezonu będzie jeden z jego mentorów, Zvonimir Serdarusić, a ponadto szeregi paryskiego klubu zasilić ma brat Nikoli, Luka. Francuz niejednokrotnie podkreślał też, że chciałby zakończyć karierę właśnie w jednym z francuskich klubów. ;)

0

Ale gra u Barcy. Wiesz w piłce nożnej dzieciaki też by mogły powiedzieć, że gdyby Messi grał w Realu to mieliby potrójną koronę w tym sezonie ;)

0

Karabatić to jest kozak, jeśli serio odejdzie to wielka szkoda.

3

Barcelona zasłużenie wygrała, Vivie brakło bramkarza, który by wybronił trochę więcej niż to zrobił. Oby jutro Vive wywalczyło 3 miejsce, a Barca 1 :)

2

Bez przesady, jest mi obojętne kto bedzie w finale, ale na początku nawet komentatorzy mówili, że sędziowie popełnili błąd, ale my się tym nie przejmujemy, bo na naszą korzyść. ;)

0

Ależ ciekawy mecz Vive z Barcą! Mega się ogląda!

1

Puyol jest na meczu Barcy w piłce ręcznej! :)

0

Nikola Karabatić, to jest kozak!
Barca ładnie teraz przycisnęła Kielczan!

15

Kobieca intuicja mówi, ze nasze tridente wpisze się do protokołu jako strzelcy bramek i puchar zostanie na CN. Po drugi puchar, bo "bez dupletu nie ma trypletu"!

1

Miałam to samo tylko dwa wiazadla a nie jedno. Istny koszmar. Wspolczuje mu strasznie, bo go nawet lubię. Oby wrócił szybko do zdrowia :)

0

Bo jest tak dopiero od tego roku.

0

Ajj, Grzesiuuu. Jaka szkoda!

0

Douglas w kolejnym finale. Zdolny chłopak :D

0

Nie mój klub, więc mnie to nie boli, ale Perez, jego polityka transferowa i prowadzenia klubu, tworzenie galacticos to powody dlaczego nie jestem i nigdy nie będę fanką Realu. Tworzy najlepszy Real od 12 lat z przerwami i widzimy jaki jest tego efekt. ;)

2

Perez pokazał swoją głupotę nieraz, ale jego odpowiedź: NIE WIEM, na pytanie czego brakowało CA, ukazało, że to jest studnia bez dna. Ale spokojnie Marca dalej planuje wielki hit transferowy na otarcie łezek.

0

Ma 117 po dwóch bramkach Leo z Deprotivo, brakuje im jednej do wyrównania :)

1

Chile :)

0

Wiadomo, fajna rodzinka :D Ale chodzi mi o to, że widać, że nie ma już konfliktu. Nie muszą być przyjaciółmi, ale spokojne relacje ;)

6

To chyba czas aby każdy cule wylał parę łez...

0

Chyba nie da się powstrzymać łez... Kończy się przepiękna historia, nasz architekt, Generał, maestro. Geniusz! Łzy Xaviego pokazują jego serce w kolorach Barcelony! To jego serce płacze, które nie chcę odchodzic... :(

4

Ale ściska mnie serce i chce mi się płakać... XAVI :(((((((

0

Łzy w oczach Xaviego - łzy w oczach każdego Cule, a może i nawet każdego fanatyka footballu.

2

Komentatorzy sami nie wiedzą co mówić, chyba jedyny własciwy komentarz na ten moment: ZzzzzzzzzzzZzzzzzzzZzzzzzzz :D

0

Pedro nie dobija z dwóch metrów? wszyscy (kibice) się śmieją a on razem z nimi :D

0

Albo jestem ślepa, albo spalonego nie było ZNOWU.

1

116 chyba! :D

0

Rafa ładna wrzutka, Messi z główki :D Ale Mathieu też ładnie sieknął! :D

0

chyba, że taki ma plan Lucho :D myślałam raczej, że wystawi go do pary z Bartra jako ŚO :D

1

http://static.fangol.pl/content/4/1/6/41602ad30eedd3e40da24f6889a71ba0-554.jpg chyba jakaś słaba rozpiska, albo Verma gra lewej obronie ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?