Chyba trenerem PSG od nowego sezonu będzie jeden z jego mentorów, Zvonimir Serdarusić, a ponadto szeregi paryskiego klubu zasilić ma brat Nikoli, Luka. Francuz niejednokrotnie podkreślał też, że chciałby zakończyć karierę właśnie w jednym z francuskich klubów. ;)
Bez przesady, jest mi obojętne kto bedzie w finale, ale na początku nawet komentatorzy mówili, że sędziowie popełnili błąd, ale my się tym nie przejmujemy, bo na naszą korzyść. ;)
Kobieca intuicja mówi, ze nasze tridente wpisze się do protokołu jako strzelcy bramek i puchar zostanie na CN. Po drugi puchar, bo "bez dupletu nie ma trypletu"!
Nie mój klub, więc mnie to nie boli, ale Perez, jego polityka transferowa i prowadzenia klubu, tworzenie galacticos to powody dlaczego nie jestem i nigdy nie będę fanką Realu. Tworzy najlepszy Real od 12 lat z przerwami i widzimy jaki jest tego efekt. ;)
Perez pokazał swoją głupotę nieraz, ale jego odpowiedź: NIE WIEM, na pytanie czego brakowało CA, ukazało, że to jest studnia bez dna. Ale spokojnie Marca dalej planuje wielki hit transferowy na otarcie łezek.
Chyba nie da się powstrzymać łez... Kończy się przepiękna historia, nasz architekt, Generał, maestro. Geniusz! Łzy Xaviego pokazują jego serce w kolorach Barcelony! To jego serce płacze, które nie chcę odchodzic... :(
1
Chyba trenerem PSG od nowego sezonu będzie jeden z jego mentorów, Zvonimir Serdarusić, a ponadto szeregi paryskiego klubu zasilić ma brat Nikoli, Luka. Francuz niejednokrotnie podkreślał też, że chciałby zakończyć karierę właśnie w jednym z francuskich klubów. ;)
0
Ale gra u Barcy. Wiesz w piłce nożnej dzieciaki też by mogły powiedzieć, że gdyby Messi grał w Realu to mieliby potrójną koronę w tym sezonie ;)
0
Karabatić to jest kozak, jeśli serio odejdzie to wielka szkoda.
3
Barcelona zasłużenie wygrała, Vivie brakło bramkarza, który by wybronił trochę więcej niż to zrobił. Oby jutro Vive wywalczyło 3 miejsce, a Barca 1 :)
2
Bez przesady, jest mi obojętne kto bedzie w finale, ale na początku nawet komentatorzy mówili, że sędziowie popełnili błąd, ale my się tym nie przejmujemy, bo na naszą korzyść. ;)
0
Ależ ciekawy mecz Vive z Barcą! Mega się ogląda!
1
Puyol jest na meczu Barcy w piłce ręcznej! :)
0
Nikola Karabatić, to jest kozak!
Barca ładnie teraz przycisnęła Kielczan!
15
Kobieca intuicja mówi, ze nasze tridente wpisze się do protokołu jako strzelcy bramek i puchar zostanie na CN. Po drugi puchar, bo "bez dupletu nie ma trypletu"!
1
Miałam to samo tylko dwa wiazadla a nie jedno. Istny koszmar. Wspolczuje mu strasznie, bo go nawet lubię. Oby wrócił szybko do zdrowia :)
0
Bo jest tak dopiero od tego roku.
0
Ajj, Grzesiuuu. Jaka szkoda!
0
Douglas w kolejnym finale. Zdolny chłopak :D
0
Nie mój klub, więc mnie to nie boli, ale Perez, jego polityka transferowa i prowadzenia klubu, tworzenie galacticos to powody dlaczego nie jestem i nigdy nie będę fanką Realu. Tworzy najlepszy Real od 12 lat z przerwami i widzimy jaki jest tego efekt. ;)
2
Perez pokazał swoją głupotę nieraz, ale jego odpowiedź: NIE WIEM, na pytanie czego brakowało CA, ukazało, że to jest studnia bez dna. Ale spokojnie Marca dalej planuje wielki hit transferowy na otarcie łezek.
0
Ma 117 po dwóch bramkach Leo z Deprotivo, brakuje im jednej do wyrównania :)
1
Chile :)
0
Wiadomo, fajna rodzinka :D Ale chodzi mi o to, że widać, że nie ma już konfliktu. Nie muszą być przyjaciółmi, ale spokojne relacje ;)
22
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11139973_1078002602228421_1635535630369814855_n.jpg?oh=2da47c602e3fb8806c03793ce9a08448&oe=55C4632C&__gda__=1439417041_d54b897a663a25ee3aecefb5b2233424
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10383096_1078009092227772_5130637761919172988_n.jpg?oh=8f26a240163b0e1474970c504f34323e&oe=55C058D9
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1514592_1077995282229153_8450505581112403907_n.jpg?oh=ab5cb91023c47360c56fab7ac00616f9&oe=55C9FB2A
Widzieliście to? :) Fajny widok :)
6
To chyba czas aby każdy cule wylał parę łez...
0
Chyba nie da się powstrzymać łez... Kończy się przepiękna historia, nasz architekt, Generał, maestro. Geniusz! Łzy Xaviego pokazują jego serce w kolorach Barcelony! To jego serce płacze, które nie chcę odchodzic... :(
4
Ale ściska mnie serce i chce mi się płakać... XAVI :(((((((
0
Łzy w oczach Xaviego - łzy w oczach każdego Cule, a może i nawet każdego fanatyka footballu.
2
Komentatorzy sami nie wiedzą co mówić, chyba jedyny własciwy komentarz na ten moment: ZzzzzzzzzzzZzzzzzzzZzzzzzzz :D
0
Pedro nie dobija z dwóch metrów? wszyscy (kibice) się śmieją a on razem z nimi :D
0
Albo jestem ślepa, albo spalonego nie było ZNOWU.
1
116 chyba! :D
0
Rafa ładna wrzutka, Messi z główki :D Ale Mathieu też ładnie sieknął! :D
0
chyba, że taki ma plan Lucho :D myślałam raczej, że wystawi go do pary z Bartra jako ŚO :D
1
http://static.fangol.pl/content/4/1/6/41602ad30eedd3e40da24f6889a71ba0-554.jpg chyba jakaś słaba rozpiska, albo Verma gra lewej obronie ;p