0

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
marzeń spełnienia w dniu Bożego
Narodzenia
wrażeń moc w Sylwestrową noc,
dużo uroku w Jak spod igły 2014
Roku!

0

Moim zdaniem Jordi ma za niską notę.Świetnie podłączał się do ataku.

0

Ile jest panowie?

0

O5wkrótko ekran r-jeokoło są?

0

Ile jest i jak graja?

0

Dajcie link

0

Dajcie linka

0

Rana Messiego została zakończona uzdrowiony. Nie ma żadnych śladów uszkodzenia i MOŻE STRZELAĆ PIŁKĘ BEZ NOGI boli, (google tłumacz ... )

0

Moim zdaniem jest to najrozsądniejsza opcja

0

Ty jesteś taki głupi, że aż śmieszny...

0

a kto strzelił wiem że 1 Pedrito ;)

0

Ile jest ? :)

0

Czo trn Alexix

0

Świetne zagrajnie Adriano ;)

0

na ławce

0

Barcelona gra w NBA ?

0

Będzie dobra okazja :)

0

ajjjjjjj

0

karny ?

0

Dongou za Pedro !

0

Czemu nie strzelał ? :O

0

Dajcie jakiegoś dobrego linka

0

Jak grają i jaki wynik ? ;)

0

Geniusz i tyle w temacie ;)

0

Przypadek? nie sądze...

0

kur Messi dzisiaj zbyt drużynowo gra

0

Pedro!

0

HHAHAAH brawo panie sedzio

0

TAAAKKKK!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?