karolomessi10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Myślibórz
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przemiłej chwili podczas Wigilii,
marzeń spełnienia w dniu Bożego
Narodzenia
wrażeń moc w Sylwestrową noc,
dużo uroku w Jak spod igły 2014
Roku!
0
Moim zdaniem Jordi ma za niską notę.Świetnie podłączał się do ataku.
0
Ile jest panowie?
0
O5wkrótko ekran r-jeokoło są?
0
Ile jest i jak graja?
0
Dajcie link
0
Dajcie linka
0
Rana Messiego została zakończona uzdrowiony. Nie ma żadnych śladów uszkodzenia i MOŻE STRZELAĆ PIŁKĘ BEZ NOGI boli, (google tłumacz ... )
0
Moim zdaniem jest to najrozsądniejsza opcja
0
Ty jesteś taki głupi, że aż śmieszny...
0
a kto strzelił wiem że 1 Pedrito ;)
0
Ile jest ? :)
0
Czo trn Alexix
0
Świetne zagrajnie Adriano ;)
0
na ławce
0
Barcelona gra w NBA ?
0
Będzie dobra okazja :)
0
ajjjjjjj
0
karny ?
0
Dongou za Pedro !
0
Czemu nie strzelał ? :O
0
Dajcie jakiegoś dobrego linka
0
Jak grają i jaki wynik ? ;)
0
Geniusz i tyle w temacie ;)
0
Przypadek? nie sądze...
0
http://www.fcbarca.com/51633-oceny-za-el-clasico.html ;)
0
kur Messi dzisiaj zbyt drużynowo gra
0
Pedro!
0
HHAHAAH brawo panie sedzio
0
TAAAKKKK!!!