0

No to może na leżąca?

0

Jak tak piszecie tutaj lewy x3 itp czuje się jakby strzelał dla Barcy :)

0

Barcelona Wygra :)

0

Katalońskie media: Barca zainteresowana Kuszczakiem

0

Ale dzisiaj wszyscy się nakręcili na bramke Leo , trudno...

0

No niestety Messi bez Bramy, ale 3 pkt są ;)

0

Tello Ja prdl

0

fuck!

0

Ja prdl sędzia...

0

CESC GOLOLOLOLOLOLOLOLO

0

Aż zaczęłęm gryźć ... klawiaturę z niecierpliwości

0

Prawdopodobnie nic wielkiego...

0

Kurde ! Zaczynajcie już !

0

Przeciętny to masz ryj

0

Oby Messi w końcu coś ,,szczelił'

0

Spartolone to masz życie...

0

Widać że Messi szuka bramki

0

Nie rozumiem powinno byc 1:1

0

Ależ GOLazzo :)

0

Mam nadzieje że te rotacje wyjdą na dobre ! :)

0

Mam nadzieje że te rotacje wyjdą tylko na dobre :)

0

Na pewno znajdziesz to w słowniku

0

Zacny skład bym rzekł

0

Każdy sukces ekip związanych z Barcą cieszy :)

0

A ja liczę abyś dostał bana...

0

Nie, ale pod koniec skandowali : IKER! !!! IKER !!! IKER !!!

0

hahaha dobre :D

0

ile wgl doliczyl???

0

ajjjjj

0

Real utrzymuje się przy piłce, ale daleko od pola karnego Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?