karolomessi10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Myślibórz
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to może na leżąca?
0
Jak tak piszecie tutaj lewy x3 itp czuje się jakby strzelał dla Barcy :)
0
Barcelona Wygra :)
0
Katalońskie media: Barca zainteresowana Kuszczakiem
0
Ale dzisiaj wszyscy się nakręcili na bramke Leo , trudno...
0
No niestety Messi bez Bramy, ale 3 pkt są ;)
0
Tello Ja prdl
0
fuck!
0
Ja prdl sędzia...
0
CESC GOLOLOLOLOLOLOLOLO
0
Aż zaczęłęm gryźć ... klawiaturę z niecierpliwości
0
Prawdopodobnie nic wielkiego...
0
Kurde ! Zaczynajcie już !
0
Przeciętny to masz ryj
0
Oby Messi w końcu coś ,,szczelił'
0
Spartolone to masz życie...
0
Widać że Messi szuka bramki
0
Nie rozumiem powinno byc 1:1
0
Ależ GOLazzo :)
0
Mam nadzieje że te rotacje wyjdą na dobre ! :)
0
Mam nadzieje że te rotacje wyjdą tylko na dobre :)
0
Na pewno znajdziesz to w słowniku
0
Zacny skład bym rzekł
0
Każdy sukces ekip związanych z Barcą cieszy :)
0
A ja liczę abyś dostał bana...
0
Nie, ale pod koniec skandowali : IKER! !!! IKER !!! IKER !!!
0
hahaha dobre :D
0
ile wgl doliczyl???
0
ajjjjj
0
Real utrzymuje się przy piłce, ale daleko od pola karnego Barcy