0

Pyrzo-Barca
Nie co się dzieje z nami tylko z Bartrą. Pierwsze jego mecze w Barcy były bardzo dobre.Teraz to już nie wiem co się z nim dzieje. Nic dziwnego, że ludzie tak zmieniają zdanie...

0

Dobrze, że chociaż chodzi ( teraz dobrze? :)

0

0

Naprawdę to już jest żenada...

0

Na początku myślałem żeby go sprzedać jak najszybciej, teraz troche go szkoda po ostatnich meczach...

0

Brakuje nam Ciebie !!! WRACAJ

0

No to się postarali Chłopaki ;)

VeB

0

Humels to młody i utalentowany gracz. Nie rozumiem jak można go nie chcieć

0

Ciężko było przełknąć gorycz porażki...ale w sobotę będzie szansa się zrewanżować

VeB!

0

zaczynają :D

0

Barca jest faworytem, ale nie można skreślać takiego przeciwnika jak Real

0

Bierzcie se Alexisa, jak on odejdzie to Villa Będzie więcej grał.

0

Brawo Xavi, oby jak najdłużej w Barcy


VeB

0

Skład nie najlepszy, ale zdjęcie wymiata :D

0

Nie wiem jak wy ale ja wierze, że Barca zdoła odrobić straty na Camp Nou

0

Real niech się szykuje na wysokom porażke :D

0

Trzeba powiedzieć że ma racje , ale mam nadzieje , że David zagra cały mecz z Valencią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?