0

WTF! ostatnie zdanie u pedro.

0

Zauważyłem błąd po prawej na wynikach pokazuje, że wynik to Atletico 1-0 Barca

0

Tak

0

0

0

W gre wchodzi tylko i wyłącznie BARCA!

0

Ale bez wątpienia jego mina wygrywa :D

0

W końcu tylko na to czekałem :D

0

Valdes, Alba, Abidal, Pique, Adriano, Alex, Iniesta, Xavi, Villa, Cesc, Tello
I Gitara :D

0

;'''''(

0

Wielkie brawa dla Pięknych Pań

0

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo mocno wierzę w remontade.

0

A myślałem, że dał opaskę temu który bardziej na nią zasługuję.

0

Przerwa

0

FABS!!!

0

Alves lami jak nigdy

0

WOW Spalony

0

Valdes!!!

0

Iniesta jak do Tąd najbardziej widoczny i stara się coś ugrać

0

ufff

0

Już 21 Min. ale ten czas leci :D

0

Ku*wa

0

Bez nerwów Panowie...

0

Iniesta... no to by była brama :D

0

ajajaj

0

Nerwy troche odpuściły

0

Narazie ciśniemy ich ostro,
oby tak dalej

0

kurna

0

spalony...

0

W końcu jakaś dobra wiadomość :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?