0

Tak narzekacie na tą obronę a Barca ma najmniej straconych goli w lidze...

0

Będe tym jedynym i napiszę komentarz

0

Ważne że jesteś :)

0

Uważasz że dobrze że ma kontuzje bo nie gra za często ?

0

No i KLOPS...

0

I znowu będziecie wstawiać te żałosne świeczki ?

0

0

Oby Tata postawił na parę Bartra-Puyol ;)

0

Wszyscy Cię potrzebujemy !

0

KUr...

0

On nie trafi???? :D

0

Messi piekne to było :DD

0

Co do Montoyi to nie sądzę żeby się tam sprawdził

0

Jak mają oszczędzać Adriano skoro na jego pozycję nikigo nie ma...?

0

...

0

ale zajeb...

0

haha dzięki xd

0

dajcie linka na Madryt ;)

0

Real zaczyna coś grać

0

liczyłeś?

0

Ja też, dzięki Bartrze ;)

0

Gool :D

0

Haha dokładnie ...

0

MESSI-BARTRA :)

0

jaki faul???

0

prawie

0

kur...

0

Neyyy

0

kur.. meesssi

0

messi ajajaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?