kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Gerard najpierw zabral pile Frankiemu a teraz dał bramkę Granadzie.
3
Roberto to chyba za bramke z PSG jeszcze nie jest zmieniony.
1
I teraz Granada autobus przegubowy postawi przed swoja bramka i bedzie 1000 klepek bez sensu.
1
@Sulimo a to ten gigant co moze zrobić niezła rozpierduchę na swiecie jak eksploduje.
0
Brcelona w kosza widze ze przeszla Zenit.
0
@barcelonaLM qfa ale lewica odwalił , mam nadzieje ze Joachim B. Pocisnie ich z jakiś czas od zlodzieji i komunistow a prezes od esbekow.
3
Ney dobry po kopnięciu goscia pokazuje zeby nie udawal, qfa jakby jego tak sfaulował to on by sie przeturlał za linię końcową
0
@kuz odbije sobie na urodzinach siostry.
0
Tak, tak, tak brawo MC.
0
@Cwaniak4 niektorych zawodnikow za pewne gesty, zachownia itp nie powinno sciągać do FCB.
0
Sędzia jaki cep w tej sytuacji.
0
@Mns21 no to już chyba po ptokach.
0
Ja tylko tak w gwoli info MP Legia W-wa.
5
@Djzordon ale mnie ten mecz, Inter, Mu i sędzia wtedy wq..... to masakra. Do tej pory czuje niechęć do Interu i Jose.
0
@Mns21 a tak i to z ostatnią Stalą Mielec. Moze być ciekawy mecz dla obu drużyn.
0
@Mns21 trzy mecze do konca i 9 punktow przewagi nad drugą Pogonią Szczecin.
2
Legia MP, super, czekam na MH FC Barcelona oraz awans do III ligi MKS Mlawianka .
1
@kubix05 wigry, jubilat, pelikan itp.
0
@JohnnyBarca hehe, jakby FCB grała z Rakowem w Częstochowie nie było by problemu .
0
Masakra : https://wiadomosci.wp.pl/to-nie-brazylia--to-polska-przerazajace-zdjecia-z-cmentarzy-brakuje-trumien-6632803719734913v
A teraz wyobraź sobie co to by bylo jak dzialo by się to za peło.
0
Betis gra tak zeby nie zrobić krzywdy Realowi . A Real bezplciowy jak 150, wrzutki i liczenie na karny z dupy.blee
1
Ale gość ma kocie ruchy
2
@Janiama coż rowiesniku trzeba tylko zaśpiewać Tobie , Nie poddawaj sie .........
0
@msmsms z tym ogrywaniem Aleni to za mocne napisane. Szkoda chlopaka ale jesli w Getafe, pomimo wczesniejszych wystepach w fCB, nie jesteś waznym zawodnikem to chyba nie ma szans na coś wielkiego w tym klubie nie mowiąc juz o FCB . A szkoda bo lubie goscia.
0
@itmustbejoke no i jakby poszedl z akcją to moglby przejać pilę odbitą od obroncy.
0
@Ghazul3293 qrcze, gość wchodzi na końcówki albo w ogóle. Brak rytmu meczowego w drużynie od pół sezonu, mało rozegranych spotkań i minut a wy oczekujecie od niego perfekcyjnego występu. Nieraz teak jak on grają niektórzy co maja więcej minut i spotkań. A np to co grał dziś Sergi Roberto to dla mnie tragedia to nie był poziom nawet Getafe. A patrząc na byłych zawodników FCB oddanych do innych klubów to , szału nie ma, grają przeważnie w średniakach i to też nie pierwsze skrzypce a często są tylko zmiennikami i patrząc na Roberto też by tak skończył.
0
@M4C1O0 Dziś bardzo słabo, dużo start, niedokładności co może być winą przemęczenia.
13
To jest przekleństwo Barcy gdy zaczyna odpuszczac mecz i gra ekonomicznie to zaraz z tego wychodzą problemy.
1
niech dalej se klepia do zanudzenia zamiast dobic przeciwnika.
1
Obrona w tym sezonie to totalnie dahe karne z dupy przeciwnikom.