2

@Stoiczkow kosmicznym widok.

4

Można , można. Wystarczy tylko chcieć.

0

@FC1899Barca a dlugo się turlał.

1

@tobiasson92 oglądam to i slabo jej to wychodzi.

6

Ronaldo pewnie nie wie ze u nas coli sie nie pije tylko się nią popija.

3

A tu znalzłem taki artykuł o dzialaczu sportowym prawie jak Ochodzki, czyli pan obatel vice prezes PZPS. Wiecznie nienapasiony zaszczytami i kasą.
https://wiadomosci.wp.pl/230-tysiecy-samochod-i-posada-dla-asystenta-jak-polityk-pis-pracuje-bez-wynagrodzenia-6650945109162912a

1

@Heheszek71 on chyba ma kibiców za idiotow.

1

Jak mnie irytuje te zabieranie pilki po przewinieniu .

1

2

@VeB 1899 ale jest wyszczekany to w żart to zamieni.

1

@fart on juz nie trafi w bramkę jak kiedyś Palermo trzech karnych.

0

@Uukasz_93 daj Pyskatego do klubu ze słaba obroną to wtedy wyjdzie jakim jest bramkarzem.

0

@daniel32778 talenty są tylko w naszym szkoleniu młodzieży nie jest ważne wyszkolenie indywidualne zawodników ale wyniki w ligach młodzieżowych po naście do zera od żaka do juniora od okręgówki do clj. Gdzie za chwilę nikt o tych wynikach i mistrzostwach poszczególnych lig nie będzie pamiętał. A oni jak będą mieli problem z przyjęciem piłki kierunkowo, klepka grą w trójkącie tak im zostanie.

1

@FC1899Barca po Nawałce potrzebna była zmiana bo on i zawodnicy powoli popadali już w lekką stagnacje i samozachwyt nad sobą . Był juz grupa wzajemnej adoracji, trener miał już swoich zawodników niezależnie czy byli w formie czy nie itp. Tylko zamiast zmienić na lepszego od Nawałki to ściągneli trenera o dwie pólki niżej niż Nawałka,a już zmiana Brzeczka na Portugalczyka którego CV trenerskie dupy nie urywało na n pólłroku prze ME to dla mnie strzał nie w stopę ale i tez kolano.

1

Ale dopdali Szweda w presingu to szacunek.

0

@Janas11224 pompowanie balonika, robienie cyrku z ich przygotowań co impreza, robienie z nich polbogow pilki. A wychodzi jak zawsze.

1

Na Malediwy zabrac ich z rodzinami przed meczem z Hiszpanią beda wypoczęci, agresywni, szybsi itp.

1

@MesQueUnClub_87 i futro z karakul.

5

Krycha , trsdycyje drewno w przyjeciu i faul.

0

@IbrahimAfellay a to nasza rep. ma jakiś wygodnych.

0

@pele1282 ŚDK to również moje swieto .

0

Przybabolil bramkarz.

1

Do kogo on tak się produkował . A cieszynka Alaby i drugiego goscia nie wygladaly za mile.

0

@Krzycho trzecia kwarta i na plus dla Barcy.

9

@arraco poczekaj na naszych.

0

Oj Nadal przy swoim serwisie strata punktu.

0

Ale kumulacja dobrego sportu tenis, siatkówka i ME.

1

@AmigoBlancos euro 1984i wolny Platiniego z Hiszpania.

0

@FC1899Barca tak masz racje kazdego czarnego ktory byl agresywny przy interwencji nalezy udusic kolanem bo to czarny, przestepca itp. Po co sądy jak mozna karę wymierzyc w ok 9 minut.

1

Walonka i glonozjad rybki Ferdka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?