kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stoiczkow kosmicznym widok.
4
Można , można. Wystarczy tylko chcieć.
0
@FC1899Barca a dlugo się turlał.
1
@tobiasson92 oglądam to i slabo jej to wychodzi.
6
Ronaldo pewnie nie wie ze u nas coli sie nie pije tylko się nią popija.
3
A tu znalzłem taki artykuł o dzialaczu sportowym prawie jak Ochodzki, czyli pan obatel vice prezes PZPS. Wiecznie nienapasiony zaszczytami i kasą.
https://wiadomosci.wp.pl/230-tysiecy-samochod-i-posada-dla-asystenta-jak-polityk-pis-pracuje-bez-wynagrodzenia-6650945109162912a
1
@Heheszek71 on chyba ma kibiców za idiotow.
1
Jak mnie irytuje te zabieranie pilki po przewinieniu .
1
Tuzimek dobrze podsumował rep, pzpn i Zibiego https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/944247/dariusz-tuzimek-cukiernia-ciast-trujacych-podala-poczestunek
2
@VeB 1899 ale jest wyszczekany to w żart to zamieni.
1
@fart on juz nie trafi w bramkę jak kiedyś Palermo trzech karnych.
0
@Uukasz_93 daj Pyskatego do klubu ze słaba obroną to wtedy wyjdzie jakim jest bramkarzem.
0
@daniel32778 talenty są tylko w naszym szkoleniu młodzieży nie jest ważne wyszkolenie indywidualne zawodników ale wyniki w ligach młodzieżowych po naście do zera od żaka do juniora od okręgówki do clj. Gdzie za chwilę nikt o tych wynikach i mistrzostwach poszczególnych lig nie będzie pamiętał. A oni jak będą mieli problem z przyjęciem piłki kierunkowo, klepka grą w trójkącie tak im zostanie.
1
@FC1899Barca po Nawałce potrzebna była zmiana bo on i zawodnicy powoli popadali już w lekką stagnacje i samozachwyt nad sobą . Był juz grupa wzajemnej adoracji, trener miał już swoich zawodników niezależnie czy byli w formie czy nie itp. Tylko zamiast zmienić na lepszego od Nawałki to ściągneli trenera o dwie pólki niżej niż Nawałka,a już zmiana Brzeczka na Portugalczyka którego CV trenerskie dupy nie urywało na n pólłroku prze ME to dla mnie strzał nie w stopę ale i tez kolano.
1
Ale dopdali Szweda w presingu to szacunek.
0
@Janas11224 pompowanie balonika, robienie cyrku z ich przygotowań co impreza, robienie z nich polbogow pilki. A wychodzi jak zawsze.
1
Na Malediwy zabrac ich z rodzinami przed meczem z Hiszpanią beda wypoczęci, agresywni, szybsi itp.
1
@MesQueUnClub_87 i futro z karakul.
5
Krycha , trsdycyje drewno w przyjeciu i faul.
0
@IbrahimAfellay a to nasza rep. ma jakiś wygodnych.
0
@pele1282 ŚDK to również moje swieto .
0
Przybabolil bramkarz.
1
Do kogo on tak się produkował . A cieszynka Alaby i drugiego goscia nie wygladaly za mile.
0
@Krzycho trzecia kwarta i na plus dla Barcy.
9
@arraco poczekaj na naszych.
0
Oj Nadal przy swoim serwisie strata punktu.
0
Ale kumulacja dobrego sportu tenis, siatkówka i ME.
1
@AmigoBlancos euro 1984i wolny Platiniego z Hiszpania.
0
@FC1899Barca tak masz racje kazdego czarnego ktory byl agresywny przy interwencji nalezy udusic kolanem bo to czarny, przestepca itp. Po co sądy jak mozna karę wymierzyc w ok 9 minut.
1
Walonka i glonozjad rybki Ferdka.