0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mate92 po nim nikt nie jest taki w pisie dyktatorski i trzymajacych ich wsxystkich za jaja i grdykę zeby wygrywali w nieskończonosć. A moze byc tak ze po jego smierci przeciwnicy nie zostawia nic po nim.

1

@19cukier48 qfa, kazdy z Tobie podobnych tak mowi. A doli jak ci z tvpinfo.

0

@IronSanHybrid z dopiskiem pomyliłem się , no chyba nie umrze z tego powodu.

3

@19cukier48 czy moze byc tak ze rzad pluje ci w twarz a ich rzadowa tv relacjonuje ze to deszcz pada.
Co po tvn , Rmf , fakt , Internet , niewygodne zespoly , festiwale koncerty, muzyka. Czy wlaczasz czasem myślenie czy juz jesteś tak zaślepiony ze nic nie dociera.

0

@19cukier48 atak na taką formę tvinfopis jak jest obecnie. To chyba jest zrozumiałe. No chyba ze tvpis i ich narracja ma wyborcow i zwolennikow pis oraz widzow tvpinfo za idiotow to moze taki im przekaz dawać.

1

@Mns21 mozna zacytować klasyka Coście s......y uczynili z tą krainą.

2

@Kgorecki2500 Tyszka zagłosował drugi raz jak opozycja i jak podaja odejdzie z szmata 15.

1

Czy reasumpcje mozna składać do usranej śmierci jesli glosowanie moglo byc cos nie tak.

3

Ale łupież sypie sie kaczyńskiemu na klapy marynarki.

1

Nadchodzi zwykłe świństwo
Kompletne skurwysyństwo
A ty nie możesz czekać
A ty nie możesz zwlekać
Ty jesteś wojownikiem
Ty jesteś czarownikiem
Ty musisz zaraz ruszać
Ty musisz zaraz ruszać

1

@tomek8756 mistrzostwo . Suski jak zawsze pozyteczny idiota.

1

@barcelonaLM oj żyłka pierdząca poszła u Sakiewicza.

2

Dobre suski upadł w Sejmie jak i lextvn.

1

@Kgorecki2500 czy w Discovery w razie porazki moze z tym isc np do sadow amerykanskich i wytoczyc sprawę Polsce czy rzadowi . Bo oni tego tak na pewno nie puszczą płazem , mają swoich prawnikow czy cale kancelarie.

0

@tobiasson92 kukiz i kodym zeszmacili się jak malo kto z muzyków.
A tymi jego JOWami to Kaczyński kotu kuwete wyłozy.

0

@A_Gomesinho_21 fragment uwtoru "Codziennie dobrowolnie
Zostajesz niewolnikiem
Przestajesz kontrolować
Głowa staje się śmietnikiem
Mijają tak tygodnie
Spokojnie i bezmyślnie
Znikają wątpliwości
Bo najprościej jest nie myśleć"
A teraz czekaj az dobiorą sie do tego co Ty lubisz, tylko na protest moze być już zapóźno.

0

@Encore na kino Polska leci Bilet na ksieżyc.

0

Firma Bocian i rząd pisu, jedni pozyczaja na rrso 120 % drudzy dają z pieniądze wcześniej odebrane podatnikom.

4

@DonMatteo901 Funkcjonariusz telewizyjny - idealnie się określił jeszcze tylko mundur wojskowy założy i będzie wyglądał jak z dziennika telewizyjnego z lat 80.

4

Łoo, widzę że Polska ma swojego Floyda.

0

Rubin przebil z koszulkami trytytkę w siatce Legii.

0

Dawac Brazylia z Ruskami.

1

@fart to prawda, mnie szczegolnie irytują problemy z podaniem do partnera takie bez wyczucia noni przyjęcia pilki. Trening co niektorym z tych elementow by się przydał.

0

@R10marquez oczywisty , no chyba nie do końca. Najpierw zatrzymal pilke a pozniej trafil w noge.

0

Tak fatalne decyzje podejmują jakby grali przed blokiem.

0

Obrona trzyma poziom kolejny sezon.

0

Alba slabiutko. Zle zagrania pod obiema bramkami.

0

@Barcaa12 Legia.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?