kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mate92 po nim nikt nie jest taki w pisie dyktatorski i trzymajacych ich wsxystkich za jaja i grdykę zeby wygrywali w nieskończonosć. A moze byc tak ze po jego smierci przeciwnicy nie zostawia nic po nim.
1
@19cukier48 qfa, kazdy z Tobie podobnych tak mowi. A doli jak ci z tvpinfo.
0
@IronSanHybrid z dopiskiem pomyliłem się , no chyba nie umrze z tego powodu.
3
@19cukier48 czy moze byc tak ze rzad pluje ci w twarz a ich rzadowa tv relacjonuje ze to deszcz pada.
Co po tvn , Rmf , fakt , Internet , niewygodne zespoly , festiwale koncerty, muzyka. Czy wlaczasz czasem myślenie czy juz jesteś tak zaślepiony ze nic nie dociera.
0
@19cukier48 atak na taką formę tvinfopis jak jest obecnie. To chyba jest zrozumiałe. No chyba ze tvpis i ich narracja ma wyborcow i zwolennikow pis oraz widzow tvpinfo za idiotow to moze taki im przekaz dawać.
1
@Mns21 mozna zacytować klasyka Coście s......y uczynili z tą krainą.
2
@Kgorecki2500 Tyszka zagłosował drugi raz jak opozycja i jak podaja odejdzie z szmata 15.
1
Czy reasumpcje mozna składać do usranej śmierci jesli glosowanie moglo byc cos nie tak.
3
Ale łupież sypie sie kaczyńskiemu na klapy marynarki.
1
Nadchodzi zwykłe świństwo
Kompletne skurwysyństwo
A ty nie możesz czekać
A ty nie możesz zwlekać
Ty jesteś wojownikiem
Ty jesteś czarownikiem
Ty musisz zaraz ruszać
Ty musisz zaraz ruszać
1
@tomek8756 mistrzostwo . Suski jak zawsze pozyteczny idiota.
1
@barcelonaLM oj żyłka pierdząca poszła u Sakiewicza.
2
Dobre suski upadł w Sejmie jak i lextvn.
1
@Kgorecki2500 czy w Discovery w razie porazki moze z tym isc np do sadow amerykanskich i wytoczyc sprawę Polsce czy rzadowi . Bo oni tego tak na pewno nie puszczą płazem , mają swoich prawnikow czy cale kancelarie.
0
@tobiasson92 kukiz i kodym zeszmacili się jak malo kto z muzyków.
A tymi jego JOWami to Kaczyński kotu kuwete wyłozy.
0
@A_Gomesinho_21 fragment uwtoru "Codziennie dobrowolnie
Zostajesz niewolnikiem
Przestajesz kontrolować
Głowa staje się śmietnikiem
Mijają tak tygodnie
Spokojnie i bezmyślnie
Znikają wątpliwości
Bo najprościej jest nie myśleć"
A teraz czekaj az dobiorą sie do tego co Ty lubisz, tylko na protest moze być już zapóźno.
0
@Encore na kino Polska leci Bilet na ksieżyc.
0
Firma Bocian i rząd pisu, jedni pozyczaja na rrso 120 % drudzy dają z pieniądze wcześniej odebrane podatnikom.
4
@DonMatteo901 Funkcjonariusz telewizyjny - idealnie się określił jeszcze tylko mundur wojskowy założy i będzie wyglądał jak z dziennika telewizyjnego z lat 80.
4
Łoo, widzę że Polska ma swojego Floyda.
0
Rubin przebil z koszulkami trytytkę w siatce Legii.
0
Dawac Brazylia z Ruskami.
1
@fart to prawda, mnie szczegolnie irytują problemy z podaniem do partnera takie bez wyczucia noni przyjęcia pilki. Trening co niektorym z tych elementow by się przydał.
0
@R10marquez oczywisty , no chyba nie do końca. Najpierw zatrzymal pilke a pozniej trafil w noge.
0
Tak fatalne decyzje podejmują jakby grali przed blokiem.
0
Obrona trzyma poziom kolejny sezon.
0
Alba slabiutko. Zle zagrania pod obiema bramkami.
0
@Barcaa12 Legia.
1
@Chakalaka https://images.app.goo.gl/3ekkfBDjaRsqeA1M8
James i jego