1

@Firestone obrona Legii to od dwoch sezonow to dramat podobnie jak w FCB.

1

@Kgorecki2500 ja juz nie mogę się doczekać nowych podatkow opłat i danin na ten caly socjal.

1

@adi7adi8 to jest podstawowy dramat że jest obrońcą w Legii. Ogolnie obrona Legii jak FCB wylewy co mecz i zawodnicy ktorzy nie nadają sie do tych klubów. I co rok brak solidnych wzmocnien na obrone.

0

@tomek8756 tak wiem. Ale to nie jest czlowiek wyciągniety z kieszeni nie majacy pojecia o tym na co zostal awansowany.

1

@tomek8756 "Dlaczego mam się do dymisji podawać? No to co, że jestem teściem ministra? Jestem magistrem inżynierem melioracji wodnych, jestem specjalistą w tej branży i pracuję 37 lat w tej samej firmie. Wody Polskie są spadkobiercą poprzedniej firmy — powiedział Interii Eugeniusz Daciuk."
Jest pewnie wiecej takich co nie pasują na stanowiska ktore zajmuja ale akurat ten ma odpowiednie wykształcenie, doświadczenie do stanowiska ktore zajmuje.


0

Ale beka, trytytka ratuje mecz.

0

@Kamilos84 tak 3 x K.

1

@AlexDark00 oki, stary juz jestem i nie obczajam niektorych znakow itp.

0

@AlexDark00 ogolnie. A nie wiem czy pisales to jako ironia czy faktycznie tak myślisz.

0

0

@AlexDark00 czasem sie zastanawiam jak trzeba miec zryty dekiel zeby cos takiego wymyslic wierzyc w to i napisać.

0

@Messiah10 Dave Jones chyba jemu najlepiej wyszło wymowienie Jack Sparrow.

1

@Przemek2323 jakie tam scieki leca to ja pierdziule.

2

@Don-Corleone patrz, mam podobnie.

2

@Criss18Barca jedni mają Amber inni Skok wołomin.

1

@tomek8756 mnie po jej wpisach ciśnie sie na usta "kryśka żresz to żryj". Jak to Bozenka powiedziala do Merlina.

0

@Hosh podmuch wiatru go faulował w twarz.

0

Ogolnie dosyc ostry wręcz brutalny byl ten mecz. Że sędzia nie pokazal tam czerwonych kartek to mnie zaskoczylo. Na bardzo dużo pozwalał zawodnikom jednej i drugiej drużyny. Nie wiem czy on byl słaby czy nie chciał psuć widowiska.

0

@JohnnyBarca moje pierwsze obejrzane MS. Każdy na boisku chciał byc Rossim albo Bonkiem.

0

Panie Ferdku jak będzie ; Dobrze będzie. A panie Ferdku a co będzie jak bedzie żle: będzie zle ale nie nam.

0

@Odcinkowy to tak jak z Semka. Gdxze modlitwy kurskiego pomogly mu wrocic do zdrowia, tylko po co jechał do szpitala pod respirator.

1

@Peszko07 suski nie dosc ze dzban to pożyteczny idiota.
No i już do Usa nie ma wstępu m

0

@clyde albo weż teraz Kazika i jego kawalek



0

@Gomess czy ci pilkarze to nie maja swojego rozumu czy są tak tepi i ograniczeni .

5

@Hrzan czyli muszą Cie omijać wszystkie podwyżki oplat, podatki ceny żwynosci, paliwa, materiałów budowlanych itp. Szcześliwiec z Ciebie. Bo ja nie mam takiego farta. Musze dorabiac bo moj pracodawca (pekao sa) uznal ze pracowmicy najnizszego szczebla nie musza dostawac podwyzek inflacyjnych co pięć lat i pensja klasy sredniej czyli 3 tys na reke jak ro powiedzial pożyteczny idiota Patkowski jest wystarczajaca. Trza urobic na rozpasana zarząd centrale itp.

3

@Kwasiak98 no muszą mieć kogoś od wymuszania karnych.

0

@RosjaninBut no to kurski w tworzeniu propagandy przebil Waltera i Urbana.

0

Czyli dla mnie final Wlochy Anglia jak final LM Inter Bayern. Zadnej nie kibicuje.

6

Jaka to musiała byc patologia w zarzadzie FCB ze kupili Martina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?