kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone obrona Legii to od dwoch sezonow to dramat podobnie jak w FCB.
1
@Kgorecki2500 ja juz nie mogę się doczekać nowych podatkow opłat i danin na ten caly socjal.
1
@adi7adi8 to jest podstawowy dramat że jest obrońcą w Legii. Ogolnie obrona Legii jak FCB wylewy co mecz i zawodnicy ktorzy nie nadają sie do tych klubów. I co rok brak solidnych wzmocnien na obrone.
0
@tomek8756 tak wiem. Ale to nie jest czlowiek wyciągniety z kieszeni nie majacy pojecia o tym na co zostal awansowany.
1
@tomek8756 "Dlaczego mam się do dymisji podawać? No to co, że jestem teściem ministra? Jestem magistrem inżynierem melioracji wodnych, jestem specjalistą w tej branży i pracuję 37 lat w tej samej firmie. Wody Polskie są spadkobiercą poprzedniej firmy — powiedział Interii Eugeniusz Daciuk."
Jest pewnie wiecej takich co nie pasują na stanowiska ktore zajmuja ale akurat ten ma odpowiednie wykształcenie, doświadczenie do stanowiska ktore zajmuje.
0
Ale beka, trytytka ratuje mecz.
0
@Kamilos84 tak 3 x K.
1
@AlexDark00 oki, stary juz jestem i nie obczajam niektorych znakow itp.
0
@AlexDark00 ogolnie. A nie wiem czy pisales to jako ironia czy faktycznie tak myślisz.
0
@barcelonaLM
0
@AlexDark00 czasem sie zastanawiam jak trzeba miec zryty dekiel zeby cos takiego wymyslic wierzyc w to i napisać.
0
@Messiah10 Dave Jones chyba jemu najlepiej wyszło wymowienie Jack Sparrow.
1
@Przemek2323 jakie tam scieki leca to ja pierdziule.
2
@Don-Corleone artykuł z wp
https://wiadomosci.wp.pl/bizantyjski-lord-na-wlosciach-duchowny-skomentowal-ogromny-majatek-abp-glodzia-6662910754446112a
2
@Don-Corleone patrz, mam podobnie.
2
@Criss18Barca jedni mają Amber inni Skok wołomin.
1
@tomek8756 mnie po jej wpisach ciśnie sie na usta "kryśka żresz to żryj". Jak to Bozenka powiedziala do Merlina.
0
@Hosh podmuch wiatru go faulował w twarz.
0
Ogolnie dosyc ostry wręcz brutalny byl ten mecz. Że sędzia nie pokazal tam czerwonych kartek to mnie zaskoczylo. Na bardzo dużo pozwalał zawodnikom jednej i drugiej drużyny. Nie wiem czy on byl słaby czy nie chciał psuć widowiska.
0
@JohnnyBarca moje pierwsze obejrzane MS. Każdy na boisku chciał byc Rossim albo Bonkiem.
0
Panie Ferdku jak będzie ; Dobrze będzie. A panie Ferdku a co będzie jak bedzie żle: będzie zle ale nie nam.
0
@Odcinkowy to tak jak z Semka. Gdxze modlitwy kurskiego pomogly mu wrocic do zdrowia, tylko po co jechał do szpitala pod respirator.
1
@Peszko07 suski nie dosc ze dzban to pożyteczny idiota.
No i już do Usa nie ma wstępu m
0
@clyde albo weż teraz Kazika i jego kawalek
0
@Gomess czy ci pilkarze to nie maja swojego rozumu czy są tak tepi i ograniczeni .
5
@Hrzan czyli muszą Cie omijać wszystkie podwyżki oplat, podatki ceny żwynosci, paliwa, materiałów budowlanych itp. Szcześliwiec z Ciebie. Bo ja nie mam takiego farta. Musze dorabiac bo moj pracodawca (pekao sa) uznal ze pracowmicy najnizszego szczebla nie musza dostawac podwyzek inflacyjnych co pięć lat i pensja klasy sredniej czyli 3 tys na reke jak ro powiedzial pożyteczny idiota Patkowski jest wystarczajaca. Trza urobic na rozpasana zarząd centrale itp.
3
@Kwasiak98 no muszą mieć kogoś od wymuszania karnych.
0
@RosjaninBut no to kurski w tworzeniu propagandy przebil Waltera i Urbana.
0
Czyli dla mnie final Wlochy Anglia jak final LM Inter Bayern. Zadnej nie kibicuje.
6
Jaka to musiała byc patologia w zarzadzie FCB ze kupili Martina.