0

@FCBparasiempre to jaką kadrę ma Celta, Granada , Cadiz itp.

1

@Przemek2323 qfa jakie to są pastuchy w tej ......wizji to jpdl.

0

@kuz mi słon na ucho nadepnąl. I choc próbowałem sie uczyc to caly wysilek jak krew w piach.

1

@Sulimo Etna niezly widok. Rozświetlone miasto i ogień z wulkanu.

9

@VamosRakieta Hamman mogl jeszcze prosic zeby Leo nie pobił rekordu Gerda w ilosci sttzelonych bramek w sezonie.

1

@kuz qrcze super, powodzenia. Zazdroszcze ludziom ktorzy maja smykałkę do gry na gitarze i perce.

0

@kuz co pogrywasz.

2

A zarządowi nie spodobala sie jego gra w tym sezonie.

0

@Odcinkowy ale co tu ukrwac, jak wiadomo ze kasa z unii w Polsce idzie tylko na chodniki jak to powiedzial nasz premier Mateusz Pinokio vel Vateusz Morawiecki .

5

No i przyszla pora na tych co najbardziej są odpowiedzialni za ten stan.

0

@arasz1819 jaki z niego piosenkarz/wokalista, celebryta pisowski ktory musi ratowac sie w programie tv bo jego kariera muzyczna dupy nie urywa. kurski i tvpis zycie mu uratowali angażujac go do programu w tvp. Bo za chwile zniknął by w otchłani showbiznesu muzyczno-celebryckiego.

1

@Przemek2323 ja wam dam zrobić wiecej chodników za pieniądze z unii.

0

@Joe_Pesci nie prowokuj , bo bedzie ban ;)

0

@Colon ten od ministerstwa .

5

Nie wiem czy bylo na RL to wrzuce info https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/939865/zmarl-znany-sedzia-pilkarski-prowadzil-finaly-ligi-mistrzow-i-mistrzostw-swiata
Moze któryś ze starszych forumowiczów pamięta tego sędziego.

0

@Colon Vadder, Stanley, Cornell, Weiland, Cobain.

0

Cuadrado dwa faule w jednej akcji w tym atak na kolano i tylko wolny dla Atalanty.

0

@Colon ich pierwszy kawałek który usłyszałem i juz mi został czyli



1

@Colon jakby co to też poprosze.

4

@Colon 18 maja 1980 Ian Curtis popełnił samobójstwo.

1

@Colon Larry i tej jego wąs.

0

@ObiektywnyKibic121 znajac go , cos pofarmazoni ze sezon jeszcz trwa itp.

0

U Mats dosiega syndrom , boronie jak bronie i co mi zrobicie.

1

@Quavosk https://www.wiocha.pl/1674010,Ladna-fotka
PAD lubi dziekowac i gratulować.

10

Będzie tak dobrze że z tego dobrobytu już mi się w dupie przewraca.

0

No i pięknie teraz będzie podpisali i : "Więc jestem spokojny i nie robię nic
Więc jestem spokojny i łatwiej jest mi żyć."

0

Qfa ale doli, a żona Sobolewskiego juz czeka na kolejne stanowiska w SSP, tak jak brat i zona ministra Zera itp.

1

Po uj ja 25 lat zapierdzielam i dorabiam się ciężką pracą jak teraz panstwo wyrecza obywatela we wszystkim.

6

@marcin000019 do pierwszej katastrofy budowlanej itp

0

Budowa domu do 90 metrow bez kierowinow budowy, pozwolen itp. Co tam sie wyrabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?