kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
IE przeslal info Borkowi.
3
@Przemek2323 oj wujek Sam mocno się zdenerwuje na naczelnika i zostana nam tylko Wegry z "ptrzyjaciół".
0
@tomek8756 reforma Sądownictwa wyszła Ziobrze aka Zero wysmienicie. A teraz slychać tylko wycie. 8 *
0
@Hrzan kiedyś Denis Rodman chcial miec koszulke z nr 69 ale wladze Nba nie wyrazily zgode. Takze rozne przypadki chodza po numerdch na koszulkach .
1
@PatrychoO TDF leci na ES.
5
Wpadasz w swojego i masz rzut wolny.
1
Za te ich wieczne symulki itp to niech Belgowie ich dobija.
0
@Encore i to dzisiaj chyba nie pierwszy raz.
4
Zrob tak w ataku, to sędzia odgwiżdze falu na obrońcy. To czemu ma nie odgwizdać w druga strone.
1
Węgrzyn, Borek i Wolski razem na stanowisku komentatorskim.
1
@kubix05 " Miałem Pakulnis" ;) Von Obzylc.
0
@Encore no to takie lekkie niedopowiedzenie robi różnicę.
1
@Encore aaa, przyczyną odejscia Leo byl przegrany mecz. To chyba cos Cię omineło.
0
@Rust_Cohle i pewnie bez Hazarda.
2
Ale fatalnie podaja Belgowie to masakra.
4
Szczytują w tym studio na kazde zagranie Cr.
3
Brych to zyep .
5
Juz wiem kogo mi ten sedzia przypomina, Tarczynskiego. Taki sam dzban.
3
Cristiano Ronaldo w swoim stylu. Qfa co on ma za styl.
0
Ale Brazole maja dynamikę w ataku.
1
@Przemek2323 żart czy serio. Tak już na beszczela pogrywają że jpdl.
4
Dwóch Szwedow rozklepało 5 naszych.
2
I znowu Szwedzi zaskoczyli naszych zawodników, chyba tym że wyszli na mecz. Co za głupie usprawiedliwienie Juskowiaka.
1
Józwiak, lepiej w drugiej minucie zaliczyć babola niż w 94.
0
@Sulimo czy Okeanos to oceany na jego czesc.
0
@masq mega glupie imie. Z tego co kojarze to w stanach od x czasu nadaja dziwne imiona dzieciom np Picabo Street ktora ma obecnie ok 50 lat. A co do Polskich szkol , tu dzieciom przeszkadza wszystko co jest tylko troche inne niz ich normy.
3
@VbamboeB nie odpowiedziales na moje pytanie. Jesli obecnosc w unii nie zobowiazuje kraj do podpisywania wszystkiego co bruksela narzuci w ramach UE to czy zobowiązuję tez do brania środkow z tej samej unii. Jesli nie masz obowiazku podpisac umow ktore obowiazuja wszyskie panstwa unii, to dlaczego jefli jestes taki honorny to bierzesz kasę z tej samej zlej UE ktora narzuca Tobie zoobowiązania ktore ci nie opowiadają . Mozesz wyjsv z unii i funkcjonowac poza jej strukturami wiazac sie np z rosja i bialorusia pod każdym wzgledem, politucznym jak i gospodarczo ekonomicznym. I zamiast plscic skladki do ue mozesc placic do rosji ktora z pewnoscia nie bedzie patrzyla tobie ma rece jak je rozdysponujesz.
1
@VbamboeB "Druga kwestia to jest taka, że obecność w uni nie zobowiązuje do podpisywania wszystkiego co bruksela podrzuci". Ale co do brania kasy z unii to tez chyba nie ma obowiązku.
1
@masq a to bedzie chodzil w Polsce do szkoły.
0
Ale Niemcy szykują niespodziankę dla kibicow z Węgier
https://www.o2.pl/informacje/niemcy-maja-niespodzianke-dla-wegier-zaskocza-ich-kibicow-6652729390623712a