1

IE przeslal info Borkowi.

3

@Przemek2323 oj wujek Sam mocno się zdenerwuje na naczelnika i zostana nam tylko Wegry z "ptrzyjaciół".

0

@tomek8756 reforma Sądownictwa wyszła Ziobrze aka Zero wysmienicie. A teraz slychać tylko wycie. 8 *

0

@Hrzan kiedyś Denis Rodman chcial miec koszulke z nr 69 ale wladze Nba nie wyrazily zgode. Takze rozne przypadki chodza po numerdch na koszulkach .

1

@PatrychoO TDF leci na ES.

5

Wpadasz w swojego i masz rzut wolny.

1

Za te ich wieczne symulki itp to niech Belgowie ich dobija.

0

@Encore i to dzisiaj chyba nie pierwszy raz.

4

Zrob tak w ataku, to sędzia odgwiżdze falu na obrońcy. To czemu ma nie odgwizdać w druga strone.

1

Węgrzyn, Borek i Wolski razem na stanowisku komentatorskim.

1

@kubix05 " Miałem Pakulnis" ;) Von Obzylc.

0

@Encore no to takie lekkie niedopowiedzenie robi różnicę.

1

@Encore aaa, przyczyną odejscia Leo byl przegrany mecz. To chyba cos Cię omineło.

0

@Rust_Cohle i pewnie bez Hazarda.

2

Ale fatalnie podaja Belgowie to masakra.

4

Szczytują w tym studio na kazde zagranie Cr.

3

Brych to zyep .

5

Juz wiem kogo mi ten sedzia przypomina, Tarczynskiego. Taki sam dzban.

3

Cristiano Ronaldo w swoim stylu. Qfa co on ma za styl.

0

Ale Brazole maja dynamikę w ataku.

1

@Przemek2323 żart czy serio. Tak już na beszczela pogrywają że jpdl.

4

Dwóch Szwedow rozklepało 5 naszych.

2

I znowu Szwedzi zaskoczyli naszych zawodników, chyba tym że wyszli na mecz. Co za głupie usprawiedliwienie Juskowiaka.

1

Józwiak, lepiej w drugiej minucie zaliczyć babola niż w 94.

0

@Sulimo czy Okeanos to oceany na jego czesc.

0

@masq mega glupie imie. Z tego co kojarze to w stanach od x czasu nadaja dziwne imiona dzieciom np Picabo Street ktora ma obecnie ok 50 lat. A co do Polskich szkol , tu dzieciom przeszkadza wszystko co jest tylko troche inne niz ich normy.

3

@VbamboeB nie odpowiedziales na moje pytanie. Jesli obecnosc w unii nie zobowiazuje kraj do podpisywania wszystkiego co bruksela narzuci w ramach UE to czy zobowiązuję tez do brania środkow z tej samej unii. Jesli nie masz obowiazku podpisac umow ktore obowiazuja wszyskie panstwa unii, to dlaczego jefli jestes taki honorny to bierzesz kasę z tej samej zlej UE ktora narzuca Tobie zoobowiązania ktore ci nie opowiadają . Mozesz wyjsv z unii i funkcjonowac poza jej strukturami wiazac sie np z rosja i bialorusia pod każdym wzgledem, politucznym jak i gospodarczo ekonomicznym. I zamiast plscic skladki do ue mozesc placic do rosji ktora z pewnoscia nie bedzie patrzyla tobie ma rece jak je rozdysponujesz.

1

@VbamboeB "Druga kwestia to jest taka, że obecność w uni nie zobowiązuje do podpisywania wszystkiego co bruksela podrzuci". Ale co do brania kasy z unii to tez chyba nie ma obowiązku.

1

@masq a to bedzie chodzil w Polsce do szkoły.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?