kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janas11224 kukizowi to juz calkowicie odwalilo.
1
@Sulimo Burzum – norweski projekt muzyczny, założony w 1991 roku przez Varga Vikernesa. Nazwa wywodzi się z powieści J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni. Pochodzi z wiersza o Pierścieniach Władzy i w Czarnej Mowie oznacza „ciemności”[3].
To kolejny zespol ktory nazwę zaczerpnąl z Tolkiena.
2
@Sulimo oczywiśnie.
0
@Kurkmen myslisz że zwolennicy pisu ogarneli by cos co nie daje im + tylko za to że są. Wątpie.
2
Kufa "dziennikarzyna "i podrzędny aktorzyna i jego wywód :
https://www.wprost.pl/prime-time/10509679/jakimowicz-tusk-chce-dokonczyc-to-co-rozpoczal-w-smolensku.html
1
@Przemek2323 kukiz już raz sie sprzedał pepsi a teraz sprzedal sie za poparcie pisu jego postulatow ktore prezes razem z kotem oleją ciepłym moczem.
5
Opozycja chce islamizacj Polski, taki pasek w wiadomościach. Qfa co tam sie odpier....
0
@baartekk97 hehe, a masz info ze 13.12.1981 JK nie spał do poludnia.
5
@baartekk97 nie pewnie śpi jak tw balbina.
0
@Sulimo nieżle sie dzieje na wyspach kanaryjskich z tym wulkanem.
1
@Majkel34 Kosciol katolicki w Polsce to narazie sam robi sobie i to skutecznie problem .
2
@Kgorecki2500 najważniejsze że caly świat chce od nas pożyczać kasy, a Polacy pozyczaja w bocianach itp. Na 120% rrso. Żyć nie umierac, kraj miodem, mlekiem plynacy.
A propos , dzis u mnie miescie jest cyrk i taki ich plakaty wiszą narodowy polski cyrk arena czy jakoś ta. Tymi narodowymi, itp to juz do szewskiej pasji doprowadzaja.
0
@takisobiektos tylko bedac w tuch klubach zaliczny byl do top 5 bramkarzy w PL , Wojtek w Juve nie pokazywał tego co Fabian w PL.
1
@kubix05 aktorski dzień.
0
@FCB_dimiC uszkodzona łakotka do zszycia ew usuniecie, rekonstrukcja wiązadla jesli bedzie potrzeba czyli artroskopia i osteotomia na szpotawe nogi. Czas na zabieg ok miesiac w przasnyszu .
0
@FCB_dimiC mam problem z kolanem , uszkodzona łąkotka wew i prawdopodobnie wiązadla boczne. Na nfz nie moglem sie doczekac wizyty u ortopedy a rezonans za poł roku. Prywatnie trwalo to 2 tyg i 820 pln.
0
Piotr kaleta z pisu co on na to by powiedział https://www.o2.pl/informacje/zoofil-gwalcil-amstaffa-spotkala-go-kara-6690191728728704a
1
@Przemek2323 oni sa jak oficerowie z dt w latach 80. Mam nadzieję ze bokiem wyjdzie im ta sluzba kurskiemu i pisowi.
0
@barcelonaLM
"Pola, ty musisz z kolan wstać
Bo tu już nie ma z czego brać
W pociągach czujesz swąd domowej wojny
Chociaż nie jesteś najpiękniejsza
I na wybiegach masz gorsze miejsca
Na kontynencie, czy jest ktoś tak samotny..."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Samowolka w leczeniu jak nie Umtiti to teraz Pedri. A pozniej efekty tego wychodzą.
1
@Shapiro to dla przypomnienia
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-wyboryparlamentarne-2011/wybory-parlamentarne-2011/news-kaczynski-domaga-sie-od-tuska-obnizenia-akcyzy,nId,903783
0
@Nefir wtedy pod koniec umierali teraz od początku wygladaja slabo.
0
@Zip nie musisz czytać .
2
Komentarz usunięty
3
@Nefir nie widać efektow tych cięzkich treningow.
0
@AduŚ07 jako kibic Legii to powiem że Wisła w tamtych czasach w pucharach to chyba jedne z najlepszych wystepów polskich klubów.
1
@Kielakowy lecisz
0
Co by w podobnej sytuacji zrobil zawodnik FCB.
A. Przewrocil
B. Wycofal
C. Odpuscil walke
0
Brawo Emreli.............