3

@Janas11224 kukizowi to juz calkowicie odwalilo.

1

@Sulimo Burzum – norweski projekt muzyczny, założony w 1991 roku przez Varga Vikernesa. Nazwa wywodzi się z powieści J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni. Pochodzi z wiersza o Pierścieniach Władzy i w Czarnej Mowie oznacza „ciemności”[3].
To kolejny zespol ktory nazwę zaczerpnąl z Tolkiena.


2

@Sulimo oczywiśnie.

0

@Kurkmen myslisz że zwolennicy pisu ogarneli by cos co nie daje im + tylko za to że są. Wątpie.

2

1

@Przemek2323 kukiz już raz sie sprzedał pepsi a teraz sprzedal sie za poparcie pisu jego postulatow ktore prezes razem z kotem oleją ciepłym moczem.

5

Opozycja chce islamizacj Polski, taki pasek w wiadomościach. Qfa co tam sie odpier....



0

@baartekk97 hehe, a masz info ze 13.12.1981 JK nie spał do poludnia.

5

@baartekk97 nie pewnie śpi jak tw balbina.

0

@Sulimo nieżle sie dzieje na wyspach kanaryjskich z tym wulkanem.

1

@Majkel34 Kosciol katolicki w Polsce to narazie sam robi sobie i to skutecznie problem .

2

@Kgorecki2500 najważniejsze że caly świat chce od nas pożyczać kasy, a Polacy pozyczaja w bocianach itp. Na 120% rrso. Żyć nie umierac, kraj miodem, mlekiem plynacy.
A propos , dzis u mnie miescie jest cyrk i taki ich plakaty wiszą narodowy polski cyrk arena czy jakoś ta. Tymi narodowymi, itp to juz do szewskiej pasji doprowadzaja.

0

@takisobiektos tylko bedac w tuch klubach zaliczny byl do top 5 bramkarzy w PL , Wojtek w Juve nie pokazywał tego co Fabian w PL.

1

@kubix05 aktorski dzień.

0

@FCB_dimiC uszkodzona łakotka do zszycia ew usuniecie, rekonstrukcja wiązadla jesli bedzie potrzeba czyli artroskopia i osteotomia na szpotawe nogi. Czas na zabieg ok miesiac w przasnyszu .

0

@FCB_dimiC mam problem z kolanem , uszkodzona łąkotka wew i prawdopodobnie wiązadla boczne. Na nfz nie moglem sie doczekac wizyty u ortopedy a rezonans za poł roku. Prywatnie trwalo to 2 tyg i 820 pln.

0

1

@Przemek2323 oni sa jak oficerowie z dt w latach 80. Mam nadzieję ze bokiem wyjdzie im ta sluzba kurskiemu i pisowi.

0

@barcelonaLM
"Pola, ty musisz z kolan wstać
Bo tu już nie ma z czego brać
W pociągach czujesz swąd domowej wojny
Chociaż nie jesteś najpiękniejsza
I na wybiegach masz gorsze miejsca
Na kontynencie, czy jest ktoś tak samotny..."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Samowolka w leczeniu jak nie Umtiti to teraz Pedri. A pozniej efekty tego wychodzą.

0

@Nefir wtedy pod koniec umierali teraz od początku wygladaja slabo.

0

@Zip nie musisz czytać .

2

Komentarz usunięty

3

@Nefir nie widać efektow tych cięzkich treningow.

0

@AduŚ07 jako kibic Legii to powiem że Wisła w tamtych czasach w pucharach to chyba jedne z najlepszych wystepów polskich klubów.

1

@Kielakowy lecisz

0

Co by w podobnej sytuacji zrobil zawodnik FCB.
A. Przewrocil
B. Wycofal
C. Odpuscil walke

0

Brawo Emreli.............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?