kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałeś Dest złoty róg ( dwa razy) został ci się ino sznur.
1
Strata Sergio to jego znak firmowy a MATS no coż zjazd konkret, brak zmiennika który by go cisnąl robi swoje.
2
@Kgorecki2500 powiedzieć o nim że to typowy tępy Janusz to jakby nic nie powiedzieć.
1
@Mario96w a Śliniak jak wyrósł.
2
Czytam i rece opadaja
https://wiadomosci.wp.pl/slask/rakotworczosc-antykoncepcji-i-plemniki-jako-zamkniete-duszyczki-kontrowersje-na-lekcjach-religii-6697917711280736a
0
Obajtek i wiadomo o co chodzi
https://wiadomosci.wp.pl/obajtek-o-cenach-paliwa-w-polsce-jest-najnizsza-akcyza-jaka-moze-byc-6697898706451008a
1
@Don-Corleone a w trzecim szeregu wszyscy znajomi kroliczka itp. Przecież muszą bronic ojczyzny,panstwa i przedewszystkim posad.
0
@fotohobby z cała pewnoscia. ;)
0
@fotohobby no patrząc z perspektywy czasu to tak.
0
@fotohobby sam chcial skrócić urlop.
1
Ale się zregenerowal po ciężkim sezonie. Kolejna samowolka zawodnika wychodzi jemu i drużynie bokiem.
3
65 minuta a ludzie wychodza z OT.
0
@tristan87 o żesz kuzyn Kitaszewski.
0
Jeśli walisz 100 wrzutek w pole bramkowe ktore wyłapuje bramkarz, to chyba qrwa wiadomo ze trzeba coś zmienic a nie jak dzban walic nastepne 100.
0
Jeden slaby DeJong zszedł drugi jeszcze slabszy wszedłem. Chyba Ronald nie moze przepatrzec ze na boisku nie ma De Jonga nie ważne jakiego.
0
Jpdl, ale zmiana. Zaslużony za ulubienca.
0
Dest i Franki tragedia.
0
Te wrzutki na bramkarza Realu sa bezsensowne .
1
Dest, Depay i 0:1 w plecy.
2
Na Kino pl. I najsmutniejsza scena serialu Dom, pogrzeb Popiołka. Zawsze wzrusza.
0
Także, ten tego.
Chyba w pijackim amoku gośc jest od wygranej z Valencią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z sezonu na sezon z meczu na mecz co raz słabiej to wygląda. Valverde bez jaj Setien bez charyzmy, Koeman bez pomysłu. Qrcze czy nie bylo w tych czasach trenera z topu na miare Barcelony tylko trenerzy klasy B.
0
@MateuszQ no to ładnie wyd.... by FCB. Wqr typ zawodnika.
15
Ansu to zawalił jak Dembuś z Liv. Bezmyślnie.
1
@l0Messini rak polskich dróg.
1
@kubix05 zenith , same pisały.
3
@czosnekfcb hehe, stare dobre czasy gdy człowiek czytał etykiety z roznych chemicznych rzeczy w łazience.
0
No to Bayern może straci Lucas Hernandesa na 6 miesięcy a i Benzema ma duzy problem .
2
@macio_944 Alternatywy 4 i "zamordyzm" S. Anioła.