0

@NaFazieHitman marsz nie powinien się odbywać ale pod patronatem bąkiewicza, mn, onr itp ale Tobie cieżko bylo to wychwycic. Tak jak ubiegłoroczne ekscesy , to po roku juz miales problem z ich wymienieniem ale tch z przed kilku lat nie zapomniałeś. Ale masz wybiórczo pamieć .

0

@Sulimo jak nie jest dobre jak on zatrzymal Anglię tzn ze go dobrze wyszkolili.

1

@Berkman wcześniej Pedri teraz Gavi czekac tylko na Nico. Super

1

@tbas to nie ma dla Ciebie miejsaca w katolickiej Polsce. ;)

0

@CLionelMessi a oni tam wszyscy na bosaka.

0

@BarcaInfo milczysz dajesz przyzwolenie, uczestniczysz dajesz im satysfakcje ze to pod ich agendą idziesz.

6

Śmierć wrogom ojczyzny, na MN. Super gdzieś już takie haslo bylo.

0

@Pogba Matka Boska nam pomoże
Bo ją bardzo dobrze znamy .......

3

Qfa, zaraz walne w łeb mojego syna, ale ma zryty dekiel.
Jakie bzdury wygaduje to glowa mała. Kulka w łeb dla kazdego uchodzcy ktorzy zniszcza plot i przekroczą granice Polski.

2

@macio_944 łatwy demontaż. Kusi.

0

@baden poszło .

1

Dudeł zaraz pęknie.

0

@clyde zjadłbym.

0

@Persyfl utwor wiecznie żywy dla wszystkich z lewa, prawa, rzadzacych itp


2

4

@MESSIah16 ale on ma zryty dekiel.

3

@Barwindg dobre

8

0

@Kgorecki2500 ci co nie prowadzili. .

3

@Kgorecki2500 qfa jak słuchałem tego i tlumaczenia rzecznika policji to rzeczywiście oni maja ludzi za idiotow takich samych jak oni.

1

@fcbarcafan19 empiku nie zdemontują.

1

@kubix05 niesamowite wykonanie



1

@tomek8756 o to zly czlowiek.

1

@kubix05 mój ulubiony polski serial. A Popiołek i jego koniec świata mistrzostwo.

0

@VirtuoZ a stanach a ja napisałem o naszych socialobiorcach i dla nich to jest luksus.

1

@Joe_Pesci to tak jak u nas. Na socialach, bez zadnych kredytow itp a w guesach, tomach itp śmigają a tel zmieniają jak rekawiczki.

1

@IronSanHybrid qrła bedziemy plakać jak wodka pojdzie mocno w górę.

0

@Shapiro - Nie dowiedzieliśmy się nic, a usłyszeliśmy tylko peany na cześć Jarosława Kaczyńskiego - mówi Artur Dziambor.
Dziekuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?