kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman marsz nie powinien się odbywać ale pod patronatem bąkiewicza, mn, onr itp ale Tobie cieżko bylo to wychwycic. Tak jak ubiegłoroczne ekscesy , to po roku juz miales problem z ich wymienieniem ale tch z przed kilku lat nie zapomniałeś. Ale masz wybiórczo pamieć .
0
@Sulimo jak nie jest dobre jak on zatrzymal Anglię tzn ze go dobrze wyszkolili.
1
@Berkman wcześniej Pedri teraz Gavi czekac tylko na Nico. Super
1
Brawo Darek Dziekanowski.
https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/969669/nie-podal-reki-jakimowiczowi-wczesniej-byli-kolegami
1
@tbas to nie ma dla Ciebie miejsaca w katolickiej Polsce. ;)
0
@CLionelMessi a oni tam wszyscy na bosaka.
0
@BarcaInfo milczysz dajesz przyzwolenie, uczestniczysz dajesz im satysfakcje ze to pod ich agendą idziesz.
6
Śmierć wrogom ojczyzny, na MN. Super gdzieś już takie haslo bylo.
0
@Pogba Matka Boska nam pomoże
Bo ją bardzo dobrze znamy .......
3
Qfa, zaraz walne w łeb mojego syna, ale ma zryty dekiel.
Jakie bzdury wygaduje to glowa mała. Kulka w łeb dla kazdego uchodzcy ktorzy zniszcza plot i przekroczą granice Polski.
2
@macio_944 łatwy demontaż. Kusi.
0
@baden poszło .
1
Dudeł zaraz pęknie.
0
@clyde zjadłbym.
0
@Persyfl utwor wiecznie żywy dla wszystkich z lewa, prawa, rzadzacych itp
2
@PIWOSZ89 nie szukaj daleko , tu to jest hicior https://tvn24.pl/swiat/karczewski-lukaszenka-to-taki-cieply-czlowiek-ra697966-3197381
4
@MESSIah16 ale on ma zryty dekiel.
3
@Barwindg dobre
8
Niech mnie ktos uszczypnie bo nie wierzę ; https://www.o2.pl/biznes/czestochowa-akt-zawierzenia-turowa-matce-bozej-na-jasnej-gorze-6703228890360736a
0
@Kgorecki2500 ci co nie prowadzili. .
3
@Kgorecki2500 qfa jak słuchałem tego i tlumaczenia rzecznika policji to rzeczywiście oni maja ludzi za idiotow takich samych jak oni.
1
@fcbarcafan19 empiku nie zdemontują.
1
@kubix05 niesamowite wykonanie
1
@tomek8756 o to zly czlowiek.
1
@kubix05 mój ulubiony polski serial. A Popiołek i jego koniec świata mistrzostwo.
0
@VirtuoZ a stanach a ja napisałem o naszych socialobiorcach i dla nich to jest luksus.
1
@Joe_Pesci to tak jak u nas. Na socialach, bez zadnych kredytow itp a w guesach, tomach itp śmigają a tel zmieniają jak rekawiczki.
1
@IronSanHybrid qrła bedziemy plakać jak wodka pojdzie mocno w górę.
0
@Shapiro - Nie dowiedzieliśmy się nic, a usłyszeliśmy tylko peany na cześć Jarosława Kaczyńskiego - mówi Artur Dziambor.
Dziekuje.
0
@Nazio87 slucham https://nowyswiat.online/audycja/muzyka-bardzo-powazna/