kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Janiama https://m.legia.net/news/maciej-janiak-mialem-udar-balem-sie-ze-to-koniec/83997
0
@BarcaInfo Xavi moze być tylko trawę dobrze przytnij.
1
Czytam kolejny wyciek email Dworczyka i ze to nie konczy sie jego dymisja jak i cakego rzadu za to co tam miedzy sobą wymieniają w korespondencjiach to jest niezrozumiale. Gdyby podobna sytuacja wydarzylą sie za rządow po i ska owczesna opozycja zagrilowala by temat do zarzygu. A tu nic zero reakcji i jakiś konsekwencji. Masakra.
0
@Arkadio90 za Ległe to masz jaka to melodia ; co to jest za drużyna co ....
0
@DonMajkeL no ja tej inicjatywy nie bardzo rozumie ale to jest moje odczucie.
1
@Messibestplayerintheworld ogólnie, sam pomysł , wykonawcy i nadęcie z tego powodu kurskiego i tvpis.
1
Ktos ogladal ten zenujacy koncert dla mundurowych.
0
@Piorun eee, z koszulkami Lady pank moze byc problem ma takich stronach.
1
O WHU prowadzi z FCC, super.
1
@Przemek2323 doją jak mogą i ile mogą.
1
@Przemek2323 bawią sie w tej tvpis.
2
@Rastafarnianin qrcze niesamowite ujecie, to juz wiem na kim mogł wzorować sie CR z tym wyskokiem.
1
@Kgorecki2500 najgorsze ze to udziela sie calej wierchuszce pisu.
0
@lucas/catalan pogadałbyś i tyle .
3
Chrzczenie lodołamaczy ma swoj poczatek w Egipcie na Nilu. JPDL witki opadają.
1
@Kgorecki2500 za nim Bortniczuk powinien poleciec.
0
@Remi70 kasa misiu kasa.
0
@Janiama suski by to skomentował tak Biologia.
1
@Dzemix111 urwa , mormalnie co w tym temacie odwalają to totalna wiocha jak np to "Plemniki mają duszę i uczucia", "nie warto uczyć się języków obcych", "każda antykoncepcja prowadzi do niepłodności", "filmy i bajki Dineya demoralizują dzieci", a "koronawirus został zesłany przez Boga jako kara za plagę homoseksualizmu". Co jeszcze mówi się w polskich szkołach na lekcjach religii?".
Sloma, cebula, reklamowka z biedry i skarpety w sandałach itp.
0
@Gomess trzeba być mendą żeby wyzywać kogoś za jego wrodzoną wadę czy ułomność.
2
@CatalanDream z błędem napisal wyraz przed duda.
0
Hegemonia czy sluszna. Jpdl co za kobita.
2
Tak jak Lewy powiedzial jemu pomaga cala druzyna a Messi musi pomagać drużynie.
0
@mariogbch jak bracia Marks w komediach.
2
@nammah a to nie wiedzialem ze tylko dwie drużyny biorą udział w CA.
0
@jedrek7000 korzystają znajomi kroliczka.
0
Już próbuj umiejszyc CA do ME.
1
Sztab PR Leo przy sztabie CR to mały pikuś.
1
@abram3k widzę zacząl się wysryw idiotow na RL
0
@Vebrol jpdl kolejny idź pogadaj z Emerym.