0

@BarcaInfo Xavi moze być tylko trawę dobrze przytnij.

1

Czytam kolejny wyciek email Dworczyka i ze to nie konczy sie jego dymisja jak i cakego rzadu za to co tam miedzy sobą wymieniają w korespondencjiach to jest niezrozumiale. Gdyby podobna sytuacja wydarzylą sie za rządow po i ska owczesna opozycja zagrilowala by temat do zarzygu. A tu nic zero reakcji i jakiś konsekwencji. Masakra.

0

@Arkadio90 za Ległe to masz jaka to melodia ; co to jest za drużyna co ....

0

@DonMajkeL no ja tej inicjatywy nie bardzo rozumie ale to jest moje odczucie.

1

@Messibestplayerintheworld ogólnie, sam pomysł , wykonawcy i nadęcie z tego powodu kurskiego i tvpis.

1

Ktos ogladal ten zenujacy koncert dla mundurowych.

0

@Piorun eee, z koszulkami Lady pank moze byc problem ma takich stronach.

1

O WHU prowadzi z FCC, super.

1

@Przemek2323 doją jak mogą i ile mogą.

1

@Przemek2323 bawią sie w tej tvpis.

2

@Rastafarnianin qrcze niesamowite ujecie, to juz wiem na kim mogł wzorować sie CR z tym wyskokiem.

1

@Kgorecki2500 najgorsze ze to udziela sie calej wierchuszce pisu.

0

@lucas/catalan pogadałbyś i tyle .

3

Chrzczenie lodołamaczy ma swoj poczatek w Egipcie na Nilu. JPDL witki opadają.

1

@Kgorecki2500 za nim Bortniczuk powinien poleciec.

0

@Remi70 kasa misiu kasa.

0

@Janiama suski by to skomentował tak Biologia.

1

@Dzemix111 urwa , mormalnie co w tym temacie odwalają to totalna wiocha jak np to "Plemniki mają duszę i uczucia", "nie warto uczyć się języków obcych", "każda antykoncepcja prowadzi do niepłodności", "filmy i bajki Dineya demoralizują dzieci", a "koronawirus został zesłany przez Boga jako kara za plagę homoseksualizmu". Co jeszcze mówi się w polskich szkołach na lekcjach religii?".
Sloma, cebula, reklamowka z biedry i skarpety w sandałach itp.

0

@Gomess trzeba być mendą żeby wyzywać kogoś za jego wrodzoną wadę czy ułomność.

2

@CatalanDream z błędem napisal wyraz przed duda.

0

Hegemonia czy sluszna. Jpdl co za kobita.

2

Tak jak Lewy powiedzial jemu pomaga cala druzyna a Messi musi pomagać drużynie.

0

@mariogbch jak bracia Marks w komediach.

2

@nammah a to nie wiedzialem ze tylko dwie drużyny biorą udział w CA.

0

@jedrek7000 korzystają znajomi kroliczka.

0

Już próbuj umiejszyc CA do ME.

1

Sztab PR Leo przy sztabie CR to mały pikuś.

1

@abram3k widzę zacząl się wysryw idiotow na RL

0

@Vebrol jpdl kolejny idź pogadaj z Emerym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?