kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten koncert w tvpis wolnośc po co wam wolnosc z buntowniczymi poisenkami i qrskim na widowni to jakaś farsa.i jeszcze kawale Kultu Hej czy nie wiecie.
0
@POLAK12345 nie tylko kibole Legii potrafia tak zrobić.
0
@Debfc obejrzalem . I dalej widze ze to najpierw policjant prysnąl gosciowi w twarz mimo tego ze siostra mowi mu ze juz zalozyl maseczke. Qrwa czy wy tego nie slyszeliscie i nie widzieliście.
0
@xzzxyj czy slyszales jak siostra mowi Juz zalozyl a on wtedy podchodzi i pryska mu w twarz gazem. Qrde czy wy slepi na to byliscie czy zauwazyliscie tylko efekt koncowy interwencji. Ma fart policjant ze gosciowi bic sie nie stalo po razeniu prądem bo wtedy by znowu by bylo o niewspółmiernie uzycie sily do przewinienia.
Po drugie czemu takich nadgorliwcow nie bylo dzis w MZ i nie interweniowali jak Braun i winnicki chodzili po MZ bez maseczek.
0
@ObiwanKenobi jpdl ja to widze ze sluzbista bezpodstawnie wali gazem faceta a pozniej kobiete. A dopieo pozniej gosc go zaatakowal i sie nie dziwię bo jakby mi tak zonie prysnąl w twarz to też bym wystartowal do nadgorliwca.
0
@Kurkmen przecież zalozyl maseczke i cyk slabo wyszkolony sluzbista wali gosciowi z pol metra gazem w twarz. Takze atak byl jak wykorzystujacy mundur idiota pryska kobiecie w twarz. Tak wiem to takie noew standardy policji. Lamac rece nastolatkom , paralizatorem wynończyc czlowieka itd itp.
1
@Pogba Roberto to czeka na podwyżke za bramkę z PSG.
1
Dziś moje 48 urodziny , 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego i 20 rocznica śmierci mojego ulubionego muzyka metalowego Chuck Schuldiner z Death
8
@Janiama patologiczne zachowanie kiboli.
0
@Nazio87 o wylazleś z nory. A jak Jaga przyjechala na trening do Warszawy i umoczyla to ześ z nory nie wyszedl śmieszkować.
0
@Dertinho smieszne to jest jesli by to robili kibicowskie strony ale jesli to robi klub to jest slabe. A taka Wisla P. Czy Cracovia no one wyzej dupy nie podskoczą. A przed Legia jeszcze wiosna itp. Wiec trzeba poczekac do konca sezonu.
0
@dniel jak dla kogo dla wszystkim ktorym dobra muzyka nie jest obca plus .
2
@Przemek2323 to Tuskowi postawili pomnik w Szczecinie.
0
Tvp2 40 lecie bayer full obowiazek obejrzrc.
0
@BartqRKO swego czasu to chyba wiatr im uszkodzil zadaszenie stadionu jak sie nie myla. Niezle w Vigo musi pizgać.
1
@DLFCB chyba byly to najlepsze wystepy polskiej druzyny w europejskich pucharach w XXI w. Kozak ekipa byla wtedy w Wśle
0
@dasouzar11 w Przasnyszu . @Mario96w @eckov Ile czasu trwalo dojscie do sprawnosci u Was.
2
No i pierwsza artroskopia kolana za mną.
0
Od 2016 tak mowią o LM.
0
@horang zrezygnowal czyli ktos gdzies naciskal zeby go wyj..... bo na to zasluzyl i pewnie gdyby tego sam nie zrobil to tak by sie stalo. A zrezygnowal to nie chyba dlatego ze byl debesciak syfu i przekretow narobil.
5
Bayern to zawsze mial jakiegoś typa co z twarzy byl jak komendant obozu, Muller, Effenberg czy Jancker.
0
@Mixtape prawie tak jak on kobietę na pasach.
0
@horang o widze ze kolega był w spiaczce jak uczciwy i oddany klubowi rosell rzadzil w FCB i nieslusznie go z fotelabprezesa wy.je.ba.li.
1
Jak sandro rosell i jm bartolomeu musieli nienawidzieć FCB że doprowadzili ten klub to takiego stanu.
3
Zacząl Dest kolejną firmową stratą, Pique nie zablokował Oskar hat-trick blędow zakończony stratą gola i Mats nielot.
0
Jednak bramkarz potrzeby na cito
0
Spalony jak odbila sie od dynki zawodnika Bayernu. Hmmm , Garcia lubi to.
1
Mats i jego firmowe ostatnio zagranie.
0
@Homeopata8989 mądrego to aż miło posłuchać.
0
@Barca1992 jak glapiński z inflacją .