kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 qrcze, jak zobaczylem zdjecie nie czytajac kom.to wiedzialem ze ten z czarnym workiem na łbie coś odwalił.
3
@mate92 propaganda i to tępa jest w tvpis w tvn jest stronnicza .
1
@Cule1234 on to chyba w glowie dalej hest gosciem z gimbazy ktory ma wywalone na wszystko.
0
@Janas11224 i prawidłowo. Rozwalieś mnie .
0
@mkord no i Legia zawsze przyciąga na stadion ludzi .
2
@Przemek2323 20 tys. I trojkąt z blondynkami.
1
@FC1899Barca wiesz jakby Leo byl w BM z taką kadrą jaka jest od 3-4 lat gdzie nie on by ciągnąl zespoł za uszy tylko czekalby na wykonczenia i dobitki itp i to jeszcze w takiej lidze to natrzaskalby pewnie wiecej niz w rekordowym sezonie.
3
Holecka jaka wzburzona z wizyty NIK na Białoruś. Wytykaja Grodzkiemu spotkanie z ambasadorem Rosji a o Karczewskim i milym Lukaszence zapomnieli.
1
@Przemek2323 musze kieszenie doszyć do spodni. Ale te 146 mld to będą wenezuelskie czy somalijskie.
0
@marcin62 pis daje, mądrego to dobrze poczytać.
1
@Burgund Ostatni Mohikanin, W imię ojca i Aż poleje się krew.
1
@Peszko07 75 m2 , temp. 22-23 st. 285.00 co dwa miesiace przez caly rok.
0
@Kozinho. Mogą tylko obniżyć podatek, a tego nie zrobią, bo trzeba utrzymywać nierobów.
Czyli mogą ale nie chcą . To juz nie wiem komu za to doyebac. Chyba tylko tym nierobom.
7
@william_wallace będę szedł w szergu zaraz za tymi ktorzy tak mocno duzo i ochoczo czerpali z przywilejów kasy skarbu panstwa , spolek itp.
0
@Mns21 wodka ma być zimna i gesta jak sok z p..... .
1
@Kgorecki2500 jest takie stare powiedzenie: konfa konfa nie strasz nie strasz bo sie zesrasz.
1
@stone80 jpdl kto tu ma mozg wyprany to wlasnie udowodniłeś swoim wpisem z typowym textem anty-polska tuba propagandowa. Szkoda że nie dodaleś atak na ojczyzne , kosciol itp.
0
@MysticCat @kamilo0066 no komisja zdrowia nie miala na celu odwrocenia uwagi od dzisiejszych info np. Podwyzki energii, gazu czy o wypadku Szydlo i falszywych zeznaniach oficera sop . A widac ze nic tak nie rozgrzewa spoleczenstwo jak taka kontrowersjna ustawa. Ktora momentalnie wylądowala na obradach sejmu z glosowaniem . Wiec takie to porownanie dla mnie z dupy.
6
@Barca1992 znowu taki porównanie z dupy. A Dziambor to już ze wolnoscią szczepionkowa tez juz sie popisal.
0
@aleksandrowielki no jak wodze cyrki JKM i Brauna to wydaje mi się że ci dwaj dobili do czołowki.
1
@aleksandrowielki oni czasem sami z siebie robią teatrzyk.
2
@tomek8756 świnia zawsze bedzie świnią. Sex bomba
0
@tatonik wiesz lepiej uderzyć w politykę zanim ona uderzy w ciebie.
0
@bartekvisca moze tak i jest ale pis przekracza granice ktorych nie powinien przekraczac .
0
@LionelM95 Dudeł to lubi.
0
@JANEK777
Zawyrole sa wszędzie gdzie znajdą ofiarę dziecko, żona, zwierzę itd.
1
@Zbyszard wiem , on i Goldberg to kiedyś moi ulubiency gal WWE .
0
@Zbyszard o stylowka Stinga.
0
@Kinginiesta powinien znienić nazwisko na Łajza.
2
Ten Kłeczek to nawet sie nie kryje że jest pisowskim "dziennikarzyną".