1

@tomek8756 jak rozjechała im się przekaz z Pegasusem tak i rozjechała się kuratorce małopolskiej przekaz z ministrem zdrowia Niedzielskim o szczepionkach, dla której to pani są eksperymentem. Jeszcze spóznione decyzje glapińskiego o podwyżkach stóp procentowych inflacja w grudniu ponad 8 %. Co raz lepiej to idzie.

3

@Kusco15 Szkoda bo Dziambor wydawał się jednym z normalniejszych polityków Konfy ale za bliskie i częste kontakty z Braunem, Winnickim czy Bosakiem wyprało mu tę część mózgu która była jeszcze nie skażona bzdurami w/w panów.

0

@tobiasson92 a dobrze tym tępakom, okazało się że są gorszymi idiotami niż im się zdawało.

12

" Prezydent Kazachstanu zgodnie z zapowiedziami przemówił do narodu w telewizji publicznej. Twardo wypowiedział się na temat dalszych działań władz wobec protestujących. - Poleciłem strzelać do terrorystów bez ostrzeżenia - powiedział Kasym-Żomart Tokajew. Ci, którzy dobrowolnie się nie poddadzą, "zostaną zniszczeni".
Niezadowolone spoleczeństwo = terroryści dobra logika kolejnego despoty.

0

No i co teraz te polityczne qry woś, fogiel, morawircji, zero, wąsik itp. Prezez ich zaorał , potwierdzil ze mają pegasusa.
Stosunkowal ich pies.

1

@PatrychoO


A mi ten jego kawałek wleciał kiedyś w ucho .

0

Na nową drogę



4

"Kazachstan od kilku dni jest areną bardzo poważnych niepokojów społecznych. Zaczęło się od protestu przeciwko podwyżkom cen paliw. Kazachski przemysł naftowy obsadzony jest ludźmi byłego prezydenta Nursułtana Nazarbajewa. Niechęć wobec oligarchów to kolejny powód protestów. Sprawujący formalnie władzę w kraju prezydent Kasym-Żomart Tokajew przyjął w środę dymisję rządu. Stwierdził też, że na sytuację w państwie mają wpływ "czynniki zewnętrzne".
Obsadzanie , podwyżki , czynniki zewnętrzne to prawie jak i u nas.

1

@Sulimo pamietasz jak kiedyś pisalem że są zespoly, szczególnie metalowe które brały nazwy z postaci lub rzeczy z WP. No to znalazłem kolejny
https://www.last.fm/pl/music/T%C3%BArin+Turambar
https://www.last.fm/pl/music/Sauron

1

@MESSIah16 coś go pod deklem ciśnie

1

@SteuerFreiMoney albo w garniakach od hugo bossa.

1

@SkyWalkerr chłop zapierdals po korcie 2-3 godziny w czasie meczu, oprocz tego treningi , turnieje gdzie to wszystko jest wyczerpujace i wymagające ze tsk powiem końskigo zdrowia itp. A tu ze ma jakąś tajemnicza chorobe . Taa .

1

@Ojciec5tkidzieci doniczka ziemia i ziarnko fasoli juz ma pod ręką.

0

@MarioVeB! Firma Wycioreks.

2

@CatalanDream można tak powiedzieć o rządzących kyorzy wysyłają wojdko i policję w celu pacyfikacji swoich obywateli.

1

@Sau_Ron fasolka po bretońsku ew spaghetti. Mam zrobione, zapraszam.

0

@urbipl szkoda że nie podałeś że pozniej poprawiła przejęzyczenie. A przejęzyczeniem Kosmy Zlotowwskiego na pewno nie bylo wieczne powtarzanie maile, majle .

0

Kosma zlotowski u Moniki Olejnik od logistyki gdzię sìe poprawiła na logikę, mowi caly czas maile , majli. Takze mozna .

0

@Sulimo no ale co by z nas zostało, bo ten wulkanik to niedaleko nas.

1

@Sulimo no to chyba nie za bardzo pozytywy akcent dla nas.

0

@VbamboeB oki ale u nas podnoszą wszystko. Nawet to co niezwiązane z paliwem, gazem , Oplaty, podatki daniny z dupy itp. Nielegalnie podsłuchują polityka, sędziego i niewiadomo kogo jeszcze. Klamią , oszukują, lawirują, mataczą w wyjaśnieniach. Te emaile od Dworczyka tez podobna sytuacja. A ich treści to kompromitacja w/w czlowieka jak i innych autorow korespondencji. I co i nic , batustan i nic więcej.

1

@Krystian1588 Lilyhammer.

0

Kazachom podnieśli tylko cenę płynnego gazu i to wystarczylo do protestów społecznych. https://www.o2.pl/informacje/prezydent-kazachstanu-o-zamieszkach-akt-zewnetrznej-agresji-6723227364674528a
A tu , chyba jeszcze mamy dużo cierpliwości i oszczędności itp i rządzacy mogą nam jeszcze przykręcać śrubę z podwyżkami, oplatami podatkami .
No chyba że lubimy takich Stanisławów Aniołów przy władzy.

3

@MESSIah16 cieżko ale mimo wszystko Anita.

7

@Remi70 qrfa tego to juź i wszyscy świeci by nie wytrzymali. Mam nadzieje że jak rzad pisu dolnie to ich na taczkach z gnojem będą wywozić z Woronicza .

1

@SkyWalkerr Djoko mógł iść po radę do Kurskiego on wszystkich roluje.

1

@Pawel13sz oj, podwójna tęcza. Nie wszystkim może się to podobać. ;)

0

@urbipl zdarza się najlepszym.

3

Dobry, zły i brzydki na tvp historia, klasyka spagetti westernu. Super.

5

@PatrychoO od początku tak powinni zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?