kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pique, Osman i Pedri trzy fatalne dogrania z rzędu . Ansu Depay zamiast walić z pierwszej piłki i zaskoczyć to znowu przyjęcie zastanowinie i strata.
15
Co oni tam odyebali. Nikt nie powstrzymal akcji faulem, z Realu by wycieli bez gadania.
1
Ez co raz slabiej wygląda
1
A Demby co asekurował.
0
Az przelot ze strata.
0
Film Silent hours na netflixie polecam.
3
Czego tu nie rozumiesz:
Nie chcesz zeby tv w Polsce kupil ktoś z krajow arabskich i nagle sprzedajesz udzialy w Lotosie firmie z Arabii Saudyjskie
Nie chcesz uzaleznic sie od Rosji pod wzg. Paliw itp i cyk sprzedajesz syscje paliw wegierskiej firmie ktora ruski moga mieć na pstrykniecie palcami.
Premier uwalnia podwyzki w swojej kancelarii a ty od Pocztowca Dworczyk dowiadujesz sie ze w KPRM ludxie zarabiaja ponize 3 tys na rękę.
Opary absurdu .
@Przemek2323
0
@KapiFCB żeby tylko nie pomylił Bayernu z Bayer Fullem.
2
@Kusco15 co tu wymagać od odkrywcy San Escobar.
1
@Zoker przestroga dla kurierow itp .
1
@Colon dla mnie pozycja nr 7 .
1
Fachowcy w ministerstwie finansow
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Anna_Cha%C5%82upa
Odpowiada za KAS.
@michal26 masz tu kolejnego
0
Nowy otwieracz do piwa
https://www.wiocha.pl/1705195,A-zawsze-mowili
16
Geniusz poprostu geniusz i wizjoner
"Minister finansów Tadeusz Kościński uważa, że jak się dużo mówi o wysokiej inflacji, to faktycznie taka się robi. W myśl tej zasady uznał, że na specjalnej komisji sejmowej poświęconej drożyźnie raczej będzie milczał. Jego wystąpienie nie zajęło nawet 100 sekund. W tym czasie mówił m.in. o sukcesie rządu."
To lecimy wszyscy od teraz do rozpoczęcia spotkania że FCB wygra jutro z Realem Madryt .
0
@matirix20 peugeot 3008 rok 2015 automat, 165 km, podgrzewane siedzenia, swiatla led , przyciemiane tylne szyby, nvi, climatronic, panorama dach, benzyna , drugi wlasviciel . I jeszcze pare gadżetów. Taki trafilem w maju.
0
@mekston 2013: Krzysztof Szwagrzyk
2014: Jarosław Marek Rymkiewicz
2015: Andrzej Duda
2016: Jarosław Kaczyński
2017: Julia Przyłębska
2018: Piotr Gliński[
2019: Mateusz Morawiecki
2020: Daniel Obajtek
2021 Jarosław Kaczyński
Idzie jak Leo Messi w Złotej Pilce.
JK goat polskiej polityki wszechczasów.
1
@Encore a czytałeś uzasadnienie, to jest dopiero kwiatek
"W ocenie naszych czytelników kluczowa, najważniejsza dla polskiej obrony była jednak rola wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych, prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Zarówno w czasie apogeum kryzysu, jak i wcześniej, gdy skutecznie przygotował państwo polskie na możliwe zagrożenie, zwiększył możliwości obronne, w tym wykorzystał okienko możliwości w czasie prezydentury Donalda Trumpa – czytamy w uzasadnieniu na stronie wPolityce.
6
Kościół Katolicki jak pis najlepszego obroną jest atak na ofiarę i dyskredytacje jej.
"To biskup Roman Pindel.
Nie wystarczyły mu krzywdy jakich doznała ofiara molestowana przez księdza.Zarządzał badania czy pokrzywdzony jest homoseksualistą i czy relacja z księdzem nie była dla niego źródłem satysfakcji.12 letni chłopiec! Dziecko! Zło, totalny upadek moralny!"
1
@Barca1992 a kto byl przeciw.
1
Oi, coś krecisz Novak Djokovic
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/979595/kolejne-sledztwo-ws-djokovicia-czy-serb-wszystkich-oszukal
1
@Przemek2323 190 mld eur a przeliczli na 800 mld pln, poczekamy do końca tygodnia przebija do biliona.
2
Co oni w tej redakcji i czytelnicy biorą ale musi być mocne :
"W ocenie naszych czytelników kluczowa, najważniejsza dla polskiej obrony była jednak rola wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych, prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Zarówno w czasie apogeum kryzysu, jak i wcześniej, gdy skutecznie przygotował państwo polskie na możliwe zagrożenie, zwiększył możliwości obronne, w tym wykorzystał okienko możliwości w czasie prezydentury Donalda Trumpa – czytamy w uzasadnieniu na stronie wPolityce."
https://www.o2.pl/informacje/kaczynski-dostal-nagrode-za-zaslugi-w-zakresie-obronnosci-kraju-6725324967037792a
2
@Przemek2323 to wina Tuska.
0
Ale pisdzielce rozwalili komisję do spraw email MON.
2
@sokot @Coutinho007
Ta wersja też jest spoko ;)
Chculialbym zobaczyc kamerkę nad perka w tym utworze. Co tam musi wymiatac Tomas Haake.
1
@ShawnC zayebiaszcza.
4
Podatek Tuska zabierze Polaklm 190 miliardow euro. Pasek w tvpinfościek u Klarenbach. Myslę ze tymi paskami to rada rsdiofoni itp powinna się zająć. A sam na miejscu Doniego też bym coś zrobił bo to naprawdę są dosyć qrewskie zagrania tej tv.
2
@patry295 menda z qrwą. Jpdl ale ma powód do dumy. I on jest w tvpis masakra.
1
@Danny Gaucho jak u Maldiniego.