kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 hehe nie Bukiet tylko Buket.
1
No to policja ma problem
https://www.wiocha.pl/1709760,Ogloszenie
0
@Pawel13sz to jaśmin tak kwitnie.
0
@PodkarpackiKibic ja jak już to tylko na zapleczu jako kucharz.
0
@Colon
Nie wiem dlaczego ale ma sentyment do niego jak i do Chuck Schuldriner z Death.
0
@KrychaFCB no to chyba kolejnej kadencji nie zaliczy takimi wypowiedziami itp a moze przyjdzie czas ze go rozliczą .
0
@jacobFCB text jak muza super.
1
@Sulimo zastanawiam sie że oni mogli ich tam wszystkich wykończyć a jednak tego nie zrobili.
2
@IronSanHybrid ale by się szarpał z tym kotem.
1
@Coutinho007 @ShawnC nie na Load jest kilka naprawdę dobrych kawałków, Reload przesłuchałem kilka razy i mozna coś wybrać ale St. Anger przesłuchałem jak tylko kupilem plytę i to był koniec tej płyty dla mnie.
1
@Coutinho007 @Walker @Colon @BlaseR9 nie wiem czy już wiecie ale zmarł Roman Kostrzewski wokalista Kat .
1
@Kusco15 winnicki to wszechpolski kukiz.
7
Glapinski , jesli bym byl inwestorem z Wall Street to bez wahania zainwestował bym w Polsce, Discovery to lubi.
Jak go slucham to jesteś bogaci, szczesliwi kraj mlekiem i miodem płynący itd .
A świstak już siedzi i czeka na pazłotko.
5
@Kusco15 konfidencja co raz bardziej odlatuje i olał ich pies.
2
Ten rząd i jego ministrowie to co raz większe odpały
Minister Anna Moskwa, zachwalając zawartą w tej sprawie umowę stwierdziła, że teraz Czesi nie będą mogli "w każdej chwili udać się do niepoczytalnego Trybunału i otrzymać wyrok, jaki otrzymali".
Od dziś też tak można mówić o naszy trybunale k. że nie dośc że jest to trybunał przyłębskiej to w dodatu niepoczytalny. piebać jis
1
Jest początek końca pandemi ogłosił MZ a jeszcze tydzień temu Kaczyński chciał wprowadzić tak lubianą metodę przez niego ustawę konfidencką.
1
@Pawel13sz aż szesciu z Brazyli w tym trojka ns podium.
2
@BART97 czarnek z ryła to typowy buc .
1
Ma rozmach Instytut Pieleckiego
https://wiadomosci.wp.pl/hotel-w-szwajcarii-za-120-mln-zl-gigantyczne-dotacje-dla-instytutu-pileckiego-6733337168837344a
Rotmistrz pewnie był by dumny.
1
@Colon a tu taki kawalek z dzisiejszej postu @Coutinho007 o Manowar
1
@Azacca mam nadzieję ze reasumpcja będzie wywalać Szcześc Boże z kazdego posiedzenia sejmu.
Jak to pisze radna pisu srał na ich pies.
2
@Kgorecki2500 konfideracja .
0
@DonMatteo901 no i K R masturbator z Wisly P.
1
@Colon co na basie pograł J Skrzek to miod na moje uszęta.
1
@Colon mistrz perkusji
0
@marcin62 on mu wzrokiem każe wypi......ć.
0
Czy ROC i Rosja to te same państwo.
0
@MESSIah16 widze flagi Senegalu i Kamerunu to po łatwiźnie robili.
0
Oi, Leo i Psg to chyba nie był najlepszy pomysł.
5
Nie w temacie meczu ale odpowiedż tyg Nie do debilnego komentarza Babiarza o tym dlaczego medal zdobył Kubacki to mistrzostwo
https://mobile.twitter.com/TygodnikNIE/status/1490328420177395714?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1490328420177395714%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fkubacki-trzeci-na-podium-babiarz-i-kurski-twierdza-ze-to-zasluga-tvp-6734479757576928a