1

@kubix05 hehe nie Bukiet tylko Buket.

1

0

@Pawel13sz to jaśmin tak kwitnie.

0

@PodkarpackiKibic ja jak już to tylko na zapleczu jako kucharz.

0

@Colon


Nie wiem dlaczego ale ma sentyment do niego jak i do Chuck Schuldriner z Death.

0

@KrychaFCB no to chyba kolejnej kadencji nie zaliczy takimi wypowiedziami itp a moze przyjdzie czas ze go rozliczą .

0

@jacobFCB text jak muza super.

1

@Sulimo zastanawiam sie że oni mogli ich tam wszystkich wykończyć a jednak tego nie zrobili.

2

@IronSanHybrid ale by się szarpał z tym kotem.

1

@Coutinho007 @ShawnC nie na Load jest kilka naprawdę dobrych kawałków, Reload przesłuchałem kilka razy i mozna coś wybrać ale St. Anger przesłuchałem jak tylko kupilem plytę i to był koniec tej płyty dla mnie.

1

@Coutinho007 @Walker @Colon @BlaseR9 nie wiem czy już wiecie ale zmarł Roman Kostrzewski wokalista Kat .


1

@Kusco15 winnicki to wszechpolski kukiz.

7

Glapinski , jesli bym byl inwestorem z Wall Street to bez wahania zainwestował bym w Polsce, Discovery to lubi.
Jak go slucham to jesteś bogaci, szczesliwi kraj mlekiem i miodem płynący itd .
A świstak już siedzi i czeka na pazłotko.

5

@Kusco15 konfidencja co raz bardziej odlatuje i olał ich pies.

2

Ten rząd i jego ministrowie to co raz większe odpały
Minister Anna Moskwa, zachwalając zawartą w tej sprawie umowę stwierdziła, że teraz Czesi nie będą mogli "w każdej chwili udać się do niepoczytalnego Trybunału i otrzymać wyrok, jaki otrzymali".
Od dziś też tak można mówić o naszy trybunale k. że nie dośc że jest to trybunał przyłębskiej to w dodatu niepoczytalny. piebać jis

1

Jest początek końca pandemi ogłosił MZ a jeszcze tydzień temu Kaczyński chciał wprowadzić tak lubianą metodę przez niego ustawę konfidencką.

1

@Pawel13sz aż szesciu z Brazyli w tym trojka ns podium.

2

@BART97 czarnek z ryła to typowy buc .

1

1

@Colon a tu taki kawalek z dzisiejszej postu @Coutinho007 o Manowar


1

@Azacca mam nadzieję ze reasumpcja będzie wywalać Szcześc Boże z kazdego posiedzenia sejmu.
Jak to pisze radna pisu srał na ich pies.

2

@Kgorecki2500 konfideracja .

0

@DonMatteo901 no i K R masturbator z Wisly P.

1

@Colon co na basie pograł J Skrzek to miod na moje uszęta.

1

@Colon mistrz perkusji


0

@marcin62 on mu wzrokiem każe wypi......ć.

0

Czy ROC i Rosja to te same państwo.

0

@MESSIah16 widze flagi Senegalu i Kamerunu to po łatwiźnie robili.

0

Oi, Leo i Psg to chyba nie był najlepszy pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?