kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz ale byl tam poleniuchował.
1
@Ghotti "wszyscy artyści to prostytutki ...."
0
Jest okazja do wyciągniecia niezlych autek ;)
https://biznes.autokult.pl/44075,felicity-ace-zatonal-koncern-volkswagena-liczy-straty
3
@Bykunn i niech sobie ogarna co niektórzy ze likwidując media niezależne od rządu czy partii jaki przekaz by dostawali ns co dzień. Nie pisze oczywiście o obecnej sytuacji na Ukrainie.
1
@ChessInfo nie za bardzo jestem znam i interesuję się temacie szachow ale znalazłem takie info. I naprawdę ten Carlsen to taki przekozak ze w wieku 13 lat grał jak rowny z Kasparowem.
https://www.sport.pl/inne/7,64998,28143953,nagranie-z-meczu-13-letniego-carlsena-z-kasparowem-podbija-siec.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Niezwykle
2
@Kondziubarca w tvn24, ekspert mowił ze putin liczył też ze merowie dużych miast przy granicy z rosją sprzeciwią się obecnemu rzadowi oraz prezydentowi i nie będa musieli o te miasta walczyć. Tylko wejdą bez oporu i z otwartymi rekoma przywitają ich mieszkańcy. I tu sobie zęby połamały wojska rosyjskie jakni on sam.
0
@parpe qrcz to się z nimi zamień. Jakie to są kretynskie texty z porownaniem to jpdl .
0
@kuz i konkret wyjasnione.
0
@negreanu tak zatrzymali je razem z matkami i siedzialy na dolku, za protesty przeciwko wojnie.
0
@deyna2018 członek mu w odbytnicę i kotwica w plecy.
0
@tobiasson92 dalej pod tym tt też nieźle odwala. Co za czub z niego, daj mu bosakowi, winnickiemu czy bąkiewiczowi władzę taką jak jk albo putin to też byśmy mieli ciekawie .
1
@Kondziubarca tylko serbia jie ma zakazu lotow z rosja.
0
Cev zawiesil siatkarzy , klub i rep. I bardzo dobrze jesli czyta sie takie wypowiedzi co niektorych sportowców rosyjskich.
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/987889/ukrainski-siatkarz-ze-lwowa-jesli-rosjanie-nas-zaatakuja-wezme-karabin-i-pojde-w
17
@BorzyKrzys chyba rozwoj dopingu.
0
Moze nie ten rozmiar co na Węgrzech i Rosji ale u nas też tak mogłoby być.
https://film.wp.pl/pawel-delag-pracowal-w-rosji-wojna-przekreslila-10-lat-jego-zycia-6742522481802208a
Zlikwidować tvn24 rmf24 zetke gw itp i mamy wtedy jedynym słuszny przekaz z tvp, pr gp itp .
2
@Messibestplayerintheworld no to buty nie będą latały.
4
@Ksavix serio , qrwa takie bzdury wypisujesz ze jpdl.
0
@Momals11 a o Afganistanie itp to amnezje ktoś miał tworząc tego mema.
1
@Comentateiro a i miał byc czarnoskory papież po JP II i dopiero po nim koniec sw.
1
@July_6_BcN @Vebrol czasem
https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/4948454
Znałem xiedza ktory powtarzał ze klepanie pacierzy nie daje Bogu tego co da wyciągnieta pomcna dloń do potrzebującego. I to jest chyba clou wiary chrześcijańskiej.
0
@Hubsao serio, to nawet wojne i tragedię tych ludzi chca wykorzystać sq... . Jpdl wyłapać i konkretny wiper... spuści.
0
@BarcaaVEB jeszcze dezynfekcja i deratyzacja i dezubekizacja Ukrainy.
1
@Przemek2323 za takie pomowienia bez jakichkolwiek dowodow powinni tracic mozliwosc wykonywania zawodu dziennikarza.
0
https://fb.watch/bsqps2wZVt/
Oi Pedri ty wiesz jak plusowac u trenera.
0
@dv7wisnia na interi widzialem taki news, Moskwa przyjmnie matkę z dzieckiem z Ukrainy. Mysle ze co jak, a tam fotka aktora z Mjm Roberta Moskwy.
1
@Tomo_95 no i tu przychodzi tzw czas próby ich wiary, na to czy jesteś z Bogiem i luďzmi czy z Putinem władzą, przywilejami i zyciem w dostatkach.
0
@kkbarca w poprzednich latach to luty zawsze był słaby w naszym wykonaniu.
0
Martinez 3 albo 4 faul i bez kartki.
2
Fifa skorupowana, pazerna, mafijna z i ogolnie sqrwysyńska organizacja
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/987758/oficjalnie-skandaliczna-decyzja-fifa-ws-rosji-cezary-kulesza-grzmi
0
@IronSanHybrid mogli jeszcze im sprzedać patelnie i perfumy.