2

@Azacca ale Matty ma fryz na typowego ministranta.

1

@IronSanHybrid @Emhyr @tobiasson92 martyrologia to bedzie po meczach grupowych.
Chodzi o to żeby bezsensownie nie pompowac balonika który peknie razem z naszymi dupskami. Lepiej w ciszy i spokoju bez napinki sie przygotować lepiej to dla zawodnikow jak i pozniej dla nas. Gdzie po trzech tradycyjnych naszych meczach na ms, oby nie, wyleje sie fala krytyki i hejtu. Tak jak to już bywało nie raz.

0

Glik, przed meczem przyjąłem pewną dawkę, lekka pauza, lekarstw. Peszko by przyjął.

0

Qfa juz Laskowski sie posral z Krychą i Zielińskkm.

0

Czy Czesław zostanie na dłuzej?

9

Motm dla mnie Szymański.

2

A Sousa pomijal Szymańskiego .

0

No wykorzystal blad obroncy i strzeli bramke i tym zamnkną usta krytykom, tylko prze 70 minut goscia nie ma. Na MS tez taka taktyke obierze czy tam juz moze byc cieżej.

4

No Czesiu , lecisz do Kataru.

1

@Danny Gaucho nieźle natrzaskał .

0

@elmayakos dziwny nabieg ma.

0

Zeby tu grali zawodnicy z ekstraklasy to moze zrozumiałbym ten poziom kopaniny, braku pomyslu i taktyki ale tu grają goscie z lig zagranicznych. A zapomniałem Czesiu jest z ekstraklasy.

0

@draxidox ale w Napoli jest dobry. ;)

0

@Pogba oni chyba nie zauwazyli tej powtorki z Glikiem kiedy pokazywał ze chce zmiany.

1

Ostatni gasi swiatło.

2

Na trybunach ruska q..., a Jacek L. jest doping na stadionie.

1

@Coutinho007 piękne piosneczki Pan wybrałeś.

7

29 marca obchodzimy Dzień Metalowca .







@Walker @Colon @Coutinho007 @Stoichkov i inni koneserzy ciężkiego grania.


0

Jakby powiedzieli policjanci , kryjemy radarem. Pan Strejlał do Fify 23.

1

@OsamaDembele nie w ogóle, z transmisji tekstowej wywnioskowałem.

0

@OsamaDembele no o tym pisałem , dwoch Węgrów rozmontowało cała obronę.

0

@OsamaDembele bledy w obronie przy kontrach, niedokładność.

0

Ale mizeria te U21.

1

@Colon po tych wpisach co jakiś czas wrzucam to FZ i KC jako odskocznie od moich hc i metaluchów.

0

@sokot mógl powiedzieć, drugi po Zenku.

3

No dziś to nie jest dobry dzien dla pisowcow . Oj Andżej juz glebszym


9

No pytanie złoto. Gosc wygral internety a mina papudraka bezcenna.


@Kgorecki2500 @Przemek2323

2

@Kondziubarca ale w tydzień go załatwili, olał go Biden, nowy ład kolejna poprawa i teraz prezydent Ukrainy. Cięzki tydzień.

1

@BorzyKrzys
Clint
De Niro
Denzel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?