kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Azacca ale Matty ma fryz na typowego ministranta.
1
@IronSanHybrid @Emhyr @tobiasson92 martyrologia to bedzie po meczach grupowych.
Chodzi o to żeby bezsensownie nie pompowac balonika który peknie razem z naszymi dupskami. Lepiej w ciszy i spokoju bez napinki sie przygotować lepiej to dla zawodnikow jak i pozniej dla nas. Gdzie po trzech tradycyjnych naszych meczach na ms, oby nie, wyleje sie fala krytyki i hejtu. Tak jak to już bywało nie raz.
0
Glik, przed meczem przyjąłem pewną dawkę, lekka pauza, lekarstw. Peszko by przyjął.
0
Qfa juz Laskowski sie posral z Krychą i Zielińskkm.
0
Czy Czesław zostanie na dłuzej?
9
Motm dla mnie Szymański.
2
A Sousa pomijal Szymańskiego .
0
No wykorzystal blad obroncy i strzeli bramke i tym zamnkną usta krytykom, tylko prze 70 minut goscia nie ma. Na MS tez taka taktyke obierze czy tam juz moze byc cieżej.
4
No Czesiu , lecisz do Kataru.
1
@Danny Gaucho nieźle natrzaskał .
0
@elmayakos dziwny nabieg ma.
0
Zeby tu grali zawodnicy z ekstraklasy to moze zrozumiałbym ten poziom kopaniny, braku pomyslu i taktyki ale tu grają goscie z lig zagranicznych. A zapomniałem Czesiu jest z ekstraklasy.
0
@draxidox ale w Napoli jest dobry. ;)
0
@Pogba oni chyba nie zauwazyli tej powtorki z Glikiem kiedy pokazywał ze chce zmiany.
1
Ostatni gasi swiatło.
2
Na trybunach ruska q..., a Jacek L. jest doping na stadionie.
1
@Coutinho007 piękne piosneczki Pan wybrałeś.
7
29 marca obchodzimy Dzień Metalowca .
@Walker @Colon @Coutinho007 @Stoichkov i inni koneserzy ciężkiego grania.
0
@OsamaDembele https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/132011/polska-u-21-wegry-u-21
;)
0
Jakby powiedzieli policjanci , kryjemy radarem. Pan Strejlał do Fify 23.
1
@OsamaDembele nie w ogóle, z transmisji tekstowej wywnioskowałem.
0
@OsamaDembele no o tym pisałem , dwoch Węgrów rozmontowało cała obronę.
0
@OsamaDembele bledy w obronie przy kontrach, niedokładność.
0
Ale mizeria te U21.
1
@Colon po tych wpisach co jakiś czas wrzucam to FZ i KC jako odskocznie od moich hc i metaluchów.
0
@sokot mógl powiedzieć, drugi po Zenku.
3
No dziś to nie jest dobry dzien dla pisowcow . Oj Andżej juz glebszym
9
No pytanie złoto. Gosc wygral internety a mina papudraka bezcenna.
@Kgorecki2500 @Przemek2323
2
@Kondziubarca ale w tydzień go załatwili, olał go Biden, nowy ład kolejna poprawa i teraz prezydent Ukrainy. Cięzki tydzień.
1
@BorzyKrzys
Clint
De Niro
Denzel