1

@escarabajo jeśli jego asysty dawały by 3 pkt. To nie ma problemu.

1

@BlaseR9 Rammstein, Tool, RATM, RChCP, Muse, Judas Priest.

0

Łooo, alez Czarni Słupsk zdemolowali Ślaśk W. W dzisiejszym meczu. Przepaśc.

2

Wszedl glapa na konferencje już wqrwia jak kibice RM na RL po wygranych ich klubu.

1

@Bykunn raty, paliwo, gaz, energia, ceny w sklepach, uslugi śmieci, woda, czynsz itp tylko wynagrodzenia w miejscu albo śladowe. Im to nie przeszkadza wladza się wyżywi, obłowi itp. Sqrwysyństwo .

0

@Kubsoleon nie nabijam tylko pytam. Gdzie ten mental był w minionych trzech latach. O pozostalych latach nie piszę , tam ich mentalem były takie babole że jpdl no i sędziowie.
A po drugie jako kibic FCB powinienies wiedzieć gdzie jest mental FCB. Bo zabrzmialo to jak by pytał sie kibic RM.

16

No jeszcze brakuje tylko zeby kibice FCB życzyli sukcesu w finale RM , rzucali płatki kwiatow i oddali we władanie kibicom RM z Polski La Ramble na tydzien po finale.

5

4 maja 2012 zmarł Adam „MCA” Yauch wokal, gitara basowa w Beastie Boys


@Colon @Coutinho007 @contowsky @Walker @Stoichkov

1

@Sulimo Pretty Fly (for a White Guy

0

@Pogba @Peciak Marcin Borski :
Za dużo polityki u Orsato. Casemiro wciąż bez kartki! Incydent ze spoliczkowaniem Modricia miał genezę w braku stanowczej reakcji na fauł z tyłu na De Bruyne. Zakiwał się sędzia z tą 'taktyką'" - dodał były sędzia FIFA i obserwator UEFA.

2

O nie w reklamie MC kawalek The Offspring


Pieklo zamarza.

1

@Maciej1078 to ten mityczny mental powinien do tego prowadzic.

0

@Tasde o i Leo to karzeł, bo kasy od FCB chcial wincyj.

0

@Herato no i ramos nie wyeliminuje Salaha.

3

A czy mental RM w ostatnich 3 latach w CL to mial urlop?

0

@Freudysta no te mentale z FCB 5, 4 do zera itp. Qrcze gdzie oni wtedy ten mental podziali. A i jeszcze z pamiętnym Ajaxem.

1

@EsteBlanco Marcin Borski "Za dużo polityki u Orsato. Cassemiro wciąż bez kartki! Incydent ze spoliczkowaniem Modriča miał genezę w braku stanowczej reakcji na fauł z tyłu na De Bruyne. Zakiwał się sędzia z tą "taktyką".
Byla by kartka nie bylo by liścia, proste.

0

@zaiks bo mnie naprawdę Real ze swoja pomoca wisi kalafiorem. A ty z uporem manika piszesz o Realu jalby to byla wasza strona. I chyba naprawdę mało kogo obecnie obchodzi srodek Realu. Ale pisz dalej i rżnij glipa że to nie prowokacja.

2

@zaiks no i widzisz chuj nas obchodzi srodek srealu.ale ty z uporem osla wypisujesz swoje wypociny.

0

Komentarz usunięty

5

Qrwa, jesteś kibicem FCB i na tym forum piszesz o Leo M. Karzeł. Jpdl nie ogarniam tego.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk polecial dzban

2

Jazda z bialymi hej jazda z bialymi

2

Oni chyba maja jakieś specjalne treningi z nurkowania.

4

Już prosiak powinien wyleciec.
Hala Barceloniarze czy tam żółto dla falowanego.

5

Grymas twarz hakby mu noge ujeb....o

2

Dobre, być za Realem na stronie FCB. Malo tego kom. przepychankę ale byc slepym na faul prosiska w nogi od tyłu bez żoltej kartki.

0

I pierwszy powazny bład sedziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?