0

@FcPortoFan1999 Belgiia, Niemcy, Hiszpania czy Francja itp juz poczuli powagę tego turnieju.

2

@pluszek znając pis musieli coś tam przemycic po odrzuceniu poprawek
Np https://x.com/KoneserUnii/status/1593234614642176003


1

@kubix05 z gęsta śmietaną i cukrem.

0

I znowu za pozno faul na podajacym.

1

Gavi walczak nie odpuszcza.

3

Dokładność podań niektorych zawodnikow FCB na poziomie okręgówki

1

Roberto został, Balde zdjął.

0

De jong co odpierdziela .

4

Kroos i Modric to jak będa mieli po 40 lat to i tak beda wyglądc lepiej w grze niz zawodnicy FCB.

2

Co przed chwilą odjebał de jong to dramat.

1

Busi jaki presing przy przerzucie to masskra.

0

@bari_94 te DnA Barcy stalo się jej przekleństwem i katem zarazem.

1

Qraw mać i znowu Busi do tyłu.

0

Qfa oni mają problem z porzadną wrzutka z rożnego. Dramat

1

Roberto, podać na wolnego przed polem karnym czy walić w gąszcz nog. Wybór, walić w nogi.

1

Qfa Pedri kolejny piłkowstrzymywacz.

0

Roberto juz dwa razy mu tak uciekli.

1

Roberto , Busi z asystą.

1

I pobłażanie Marcinaka na poprzednie faule wyszlo.

0

Demby to powinien dostać na wstrząs opieprz bo to jakie podejmuję dziś decyzję to jak koleś z orlika.

0

Początek seta dobry a później zyechali.

0

Śliwka qrfa mać

0

@BoreekxD Semeniuk koncowka, ale Sliwka i Kurek przy naszym prowadzeniu i w akcjach gdzie powinni konczyc Włochów.

0

Kurek i Śliwka połozyli ten set.

0

Jak nie Kurek to Śliwka .

1

@kuz nie tylko w Lechu, wiekszosc naszych ligowcow ma problem z najprostszymi i najważniejszymi aspektami pilkarskiego abc.

2

Mirosław Trzeciak musi być dumny ze nie zmarnowal kariery RL w Legii.

1

Super ze RL9 jest w FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?