kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Belgiia, Niemcy, Hiszpania czy Francja itp juz poczuli powagę tego turnieju.
5
@pluszek tu jeszcze inne ustawy pisu przepchnięte w nocy i po cichu
https://wiadomosci.wp.pl/tak-pis-zrobil-w-nocy-skok-na-kase-w-cieniu-eksplozji-potezne-zagrozenie-dla-pacjentow-6834936139102880a
2
@pluszek znając pis musieli coś tam przemycic po odrzuceniu poprawek
Np https://x.com/KoneserUnii/status/1593234614642176003
1
@kubix05 z gęsta śmietaną i cukrem.
0
I znowu za pozno faul na podajacym.
1
Gavi walczak nie odpuszcza.
3
Dokładność podań niektorych zawodnikow FCB na poziomie okręgówki
1
Roberto został, Balde zdjął.
0
De jong co odpierdziela .
4
Kroos i Modric to jak będa mieli po 40 lat to i tak beda wyglądc lepiej w grze niz zawodnicy FCB.
2
Co przed chwilą odjebał de jong to dramat.
1
Busi jaki presing przy przerzucie to masskra.
0
@bari_94 te DnA Barcy stalo się jej przekleństwem i katem zarazem.
1
Qraw mać i znowu Busi do tyłu.
0
Qfa oni mają problem z porzadną wrzutka z rożnego. Dramat
1
Roberto, podać na wolnego przed polem karnym czy walić w gąszcz nog. Wybór, walić w nogi.
1
Qfa Pedri kolejny piłkowstrzymywacz.
0
Roberto juz dwa razy mu tak uciekli.
1
Roberto , Busi z asystą.
1
I pobłażanie Marcinaka na poprzednie faule wyszlo.
0
Demby to powinien dostać na wstrząs opieprz bo to jakie podejmuję dziś decyzję to jak koleś z orlika.
0
Początek seta dobry a później zyechali.
0
Śliwka qrfa mać
0
@BoreekxD Semeniuk koncowka, ale Sliwka i Kurek przy naszym prowadzeniu i w akcjach gdzie powinni konczyc Włochów.
0
Kurek i Śliwka połozyli ten set.
0
Jak nie Kurek to Śliwka .
1
@Colon
https://www.facebook.com/groups/304642346990492/permalink/1216459919142059/
Frank i Jello.
1
@kuz nie tylko w Lechu, wiekszosc naszych ligowcow ma problem z najprostszymi i najważniejszymi aspektami pilkarskiego abc.
2
Mirosław Trzeciak musi być dumny ze nie zmarnowal kariery RL w Legii.
1
Super ze RL9 jest w FCB