2

Pani posel Bartuś to produkt bezmózgowia politykow pisu.

0

Ostatnio na fb pokazują mi sie filmiki z tym gostekiem. Wiecie co to za czlowiek i co to za akcja z jego "grą" w piłkę.
https://fb.watch/kLpfXg7aQ0/

0

@Colon kiedyś nie przepadalem za nią ale po obejrzeniu trzeciej częsci Mad Maxa gdzie oprocz roli zaśpiewała super kawałek i od tego momentu zmienilem zdanie


0

Artur Soboń to idiota.

3

@Medium plytka Closer wymiata.

0

@Sysia11 oby to byli ci pierwsi wymenieni przez Ciebie.

0

Na kolana, na kolana. Pieknie zniszczyli Real.

0

Camavolinga juz sie podjaral i zostal ściagniety no i ten Rodrygo ktory dziś byl cieniem.

0

Kevin na razie druga połowa slabo.


0

Camavinga, Valverde i Militao oszczedzeni przez Szymona.

0

Szymon dwa male babole przy faulach zawodnikow RM.

0

Kevin trochę słabe ma dziś te dogrania.

0

Qrcze, troche dokładnosci pod bramką RM i mogli by miec z pięć goli.

1

E co jest panie sędzio, gdzie kartkim

0

Jechać ich . Brawo MC.

0

No i nie wybronił. Super.

0

Moze od najprostszy rzeczy powinni zaczać. Ile czasu marnuj zawodnicy i sami sedziowie np.
Rzut wolny posredni i blokowanie jego wybicia .
Zabieranie pilki przez przeciwnika po jego przewinieniu.
Zamieszanie przy wykonywaniu rzutu karnego czy wolnego na gwizdek tzn przeszkadzanie , wvjodzenie w pole karne itp
Ja bym jeszcze dołozył zachowanie chlopcow od podawania pilek. Gdzie ich zachowanie powinko byc uregulowane. A tak kazdy podaje jak mu się widzi ze szkoda dla druzyny gosci. W siatkówce czy tenisie to by nie przeszlo.

0

@Ukasz np. Gdy pilka uderza w reke gdy nie leci w światło bramki.

0

@tomek8756 o i wlosy zdążył przemalować.

1

@Roobo szkoda ze ludzie zwracaja tylko na to uwage. Całkowicie zapomnieli tym co odstawia zero, czarnek, bielan, Przyłebska czy teraz Blaszczak itp.
Ze tvp jest ma rowni z russia today czy TV północnokoreańska w formie tępej propagandy i przekazu.
Afery, podatki, wyciaganie kasy z SP na potęgę , policje na uslugach pisu i rzadu.


0

@Sawik_10 zeby to dostali tylko potrzebujacy ale to dostaja i biorą wszyscy.

0

@D10SLEO czyli 3 pln wiecej niż za pierwszych rzadow piowcow.

1

@Prorokk wodzu prowadź na dno.

3

@Mixtape no to trzymajcie sie za portfele po nowym roku.

1

@Encore no to pracujacych zayebią kolejnymi podatkami, opłatami , daninami itp. A jak juz sie ludzie obudzą i zbuntuja to zero z szymczykiem i kamińskim i pokażą im ich miejsce w szeregu.

0

@Sawik_10 co mozesz od nich dostac np takich funkcjonariuszy
https://fb.watch/kwDOJFOOXR/

0

@marcin62 czyzby tylko kasa liczyła sie dla zwolennikow pisu. Smutne.

1

@macio_944 dobrze ze niemcy w 39 i komuchy z ruskami nie wpadli na pomysł rozdawnictwa kasy jak za pisu bo moglo by być cieżko.

0

@Muevertigo nielegalne nie jest ale to jest faul.

0

Carcajal kolejny madrycki kukiz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?