kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier mam ;)))
1
Czekam na wiatr co rozgoni .....
0
@maniak33333 a drugą dociska stopę, moze dźwignie chcial mu zrobic.
0
@Nazio_87 pajac to z drugie ci dali.
2
Musial kolejny sedziowski kukiz.
1
@BARCA1899Messi z tym odkopywaniem to chyba nigdy nie zrobią porządku .
0
@ShawnC w dodatku po kontuzjach i bez rytmu meczowego.
0
@tbas Araujo tez sie nie popisal.
0
@Toretto ale Mats w poprzednich sezonach mial trochę takich podań do przeciwnika.
0
@karci0 wystawil dwoch obroncow po kontuzji i bez rytmu meczowego od pierwszej minuty co bylo widac w ich grze a szczególnie Araujo.
0
@Sulimo no sorki ale nie wystawilbym od pierwszych minut wracajacych po kontuzji i bez rytmu meczowego dwoch obrońcow.
1
Brawo Xavi , Mats i obrońcy.
1
Decyzyjności graczy FCB na bardzo słabym poziomie.
0
Ale Araujo dzis tragicznie.
0
Obrońcy to dzis patologia .
0
Nawet go nie dotknął
0
Ale presing na alibi
0
Wstawiac dwoch gracz i to śo od pierwszej minuty zaraz po kontuzjach bez rytmu meczowego, juz to chyba FCB przerabiala i nie wyszło to jej na dobre.
0
Przydzbanili w ataku i w obronie.
0
Dopier teraz zerknąłem co odjaniepawli Szczesny.
0
@Azi on z techniką jest na Bak(u)ier.
0
@VamosRakieta albo napis na dropsach.
6
Raków po dobry wynik.
3
Jeeeeeest brawo Legia. I punkty dla Polski lecą.
0
Nie tylko nie Rosołek.
0
Czytam że Piątek leci na łeb na szyję. Ani Bundesliga, Serie A ale i w tureckiej nie daje rady. Szybko sie wystrzelał.
1
@Colon oo, dzieki. Przyda się trochę odskoczni muzycznej od mojej rzeźni i rąbanki .
2
@TR3YWAY chory zyeb.
0
@sokot kino takie jest, przedstawia pewne rzeczy oczami kilku stron. I to nie tylko w tym filmie.
A co sie dzieje na granicy no cóż nie jest tam kolorowo z jednej jak i drugiej strony.
0
@sokot aaa nie ogladalem ale sie wypowiem.
Można i tak.