1

1

Czekam na wiatr co rozgoni .....

0

@maniak33333 a drugą dociska stopę, moze dźwignie chcial mu zrobic.

0

@Nazio_87 pajac to z drugie ci dali.

2

Musial kolejny sedziowski kukiz.

1

@BARCA1899Messi z tym odkopywaniem to chyba nigdy nie zrobią porządku .

0

@ShawnC w dodatku po kontuzjach i bez rytmu meczowego.

0

@tbas Araujo tez sie nie popisal.

0

@Toretto ale Mats w poprzednich sezonach mial trochę takich podań do przeciwnika.

0

@karci0 wystawil dwoch obroncow po kontuzji i bez rytmu meczowego od pierwszej minuty co bylo widac w ich grze a szczególnie Araujo.

0

@Sulimo no sorki ale nie wystawilbym od pierwszych minut wracajacych po kontuzji i bez rytmu meczowego dwoch obrońcow.

1

Brawo Xavi , Mats i obrońcy.

1

Decyzyjności graczy FCB na bardzo słabym poziomie.

0

Ale Araujo dzis tragicznie.

0

Obrońcy to dzis patologia .

0

Nawet go nie dotknął

0

Ale presing na alibi

0

Wstawiac dwoch gracz i to śo od pierwszej minuty zaraz po kontuzjach bez rytmu meczowego, juz to chyba FCB przerabiala i nie wyszło to jej na dobre.

0

Przydzbanili w ataku i w obronie.

0

Dopier teraz zerknąłem co odjaniepawli Szczesny.

0

@Azi on z techniką jest na Bak(u)ier.

0

@VamosRakieta albo napis na dropsach.

6

Raków po dobry wynik.

3

Jeeeeeest brawo Legia. I punkty dla Polski lecą.

0

Nie tylko nie Rosołek.

0

Czytam że Piątek leci na łeb na szyję. Ani Bundesliga, Serie A ale i w tureckiej nie daje rady. Szybko sie wystrzelał.

1

@Colon oo, dzieki. Przyda się trochę odskoczni muzycznej od mojej rzeźni i rąbanki .

2

@TR3YWAY chory zyeb.

0

@sokot kino takie jest, przedstawia pewne rzeczy oczami kilku stron. I to nie tylko w tym filmie.
A co sie dzieje na granicy no cóż nie jest tam kolorowo z jednej jak i drugiej strony.

0

@sokot aaa nie ogladalem ale sie wypowiem.
Można i tak.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?