kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Asseco blisko pucharu CEV. Brawo.
0
Kołakowski na kazde pytanie odpowiada jak morawiecki na cenę chleba.
0
@Klimach fan zielony ład jest dla nich zly po czesci pewnie tak ale np przed chwila w polsat news pokazali karpacz i trasy narciarskie ktore wyliczyli ze sezon im juz sie skonczyl a trwal ok 110 dni jak sami mowia o 30 za krotko a snieg w większości byl sztuczny po raz pierwzxh od 50 lat nie odbyl sie bieg Piastow. Jak mowia sezony narciarskie w Polsce bedą co raz krótsze. Takze ten zielony lad to napewno nie są jakieś farmazony itp.
1
@MesQueUnClub_87
Schabowy > mielony > devolay> stek>Rolada śląska
Frytki>ziemniaki>puree>kopytka>Kluski śląskie
Mizeria>coleslaw>buraki zasmażane>Kiszony > starta marchewka ze smietaną
Młoda kapusta nie lubię i nie jadam.
0
@Tom0VeB plytki poszly razem z tym co oddziela pisuary.
4
O widze ze komisje wyciągsja wnioski i ostro leca ze pisowskiki świadkami i posłami. A Soboń juz sie posrał.
0
Co za wyczucie Fermina w podaniu to jpdl.
1
Lewy to jest gość co pieknie zamyka japy co niektorym la lambrowiczom.
0
Jpdl czy oni zrobią w koncu porzadek z tymi odkopywaniami pilki zabraniem i odrzucamiem, jakie to jest wq.....ce to masakra.
0
Gundo slaba wrzutka i czlapanie po stracie.
0
No to koledzy z Liv mogą Darwinowi podziekować.
1
No to ladnie Czerwony Diably zalatwily Liv.
22
No pierwsze ognicho zaliczone plus sześć perełek chmielowych kiełba z ognicha i kebas na ostro. Dobrej nocki.
1
@norbi77 lubi on te czlonki.
0
@Ojciec5tkidzieci ale teraz to on jest orany, szczególnie Bosacki i Sroka w drugiej turze .
0
@arasz1819 jak jemu nie wierzę jak psu.
0
@arasz1819 gosc co byl vice premier od spraw bezp itp nie mial zielonego pojecia o pegasusie itp. A wasik i kamiński robili co chcieli bez żadnej kontroli.
1
Poseł Gosek jest chyba niedorobiony do końca.
0
Fermin za duzo strat zalicza .
3
Spalone po kilka metrow a liniowy opozniony w rozwoju
0
@NeroTFP1 moj pieknie budzi i dzwoni
4
Qżwa co za dzban z Carlo, Vini jedynh czarny zawodnik w LL i na nim skupiło się prześladowanie z powodu kolory skory. Jakby byl biały ze swoim ujowym charakterem dostawał by dwa razy wiecej ujów.
2
Rodzice znęcali sie nad 11 tygodniowy dzieckiem i jego niespelna 2 letni bratem. Q...a mać .
Ciekawe co na to Krzysztof Kasprzak.
1
A teraz niech tak zrobią przeciwnicy Realu
https://www.facebook.com/share/r/aqdjZ61tg9p6mHwh/
0
@Criss18Barca są w "gazie" chłopakk.
1
@partymaker to prawda , ze tak napiszę psu na bude to bylo. Jak nie wyciągneli z tego żadnych wnioskow i od tego momfntu w pucharach europejskich bylo juz tylko gorzej.
0
@kynio302 kiedyś OPZZ była na pasku rzadu i nieboszczki partii teraz solidarnosciuch sa na pasku pisu.
0
@MOLESTA z napisem bs slczapką white pride.
0
@Rarenzio a pozniej po takich porównaniach i statystykach wszystko wali w łeb.
1
A o zabieraniu pilki po gwizdku i uniemożliwianiu rozegrania jej dalej cisza.