2

Asseco blisko pucharu CEV. Brawo.

0

Kołakowski na kazde pytanie odpowiada jak morawiecki na cenę chleba.

0

@Klimach fan zielony ład jest dla nich zly po czesci pewnie tak ale np przed chwila w polsat news pokazali karpacz i trasy narciarskie ktore wyliczyli ze sezon im juz sie skonczyl a trwal ok 110 dni jak sami mowia o 30 za krotko a snieg w większości byl sztuczny po raz pierwzxh od 50 lat nie odbyl sie bieg Piastow. Jak mowia sezony narciarskie w Polsce bedą co raz krótsze. Takze ten zielony lad to napewno nie są jakieś farmazony itp.

1

@MesQueUnClub_87
Schabowy > mielony > devolay> stek>Rolada śląska

Frytki>ziemniaki>puree>kopytka>Kluski śląskie

Mizeria>coleslaw>buraki zasmażane>Kiszony > starta marchewka ze smietaną
Młoda kapusta nie lubię i nie jadam.

0

@Tom0VeB plytki poszly razem z tym co oddziela pisuary.

4

O widze ze komisje wyciągsja wnioski i ostro leca ze pisowskiki świadkami i posłami. A Soboń juz sie posrał.

0

Co za wyczucie Fermina w podaniu to jpdl.

1

Lewy to jest gość co pieknie zamyka japy co niektorym la lambrowiczom.

0

Jpdl czy oni zrobią w koncu porzadek z tymi odkopywaniami pilki zabraniem i odrzucamiem, jakie to jest wq.....ce to masakra.

0

Gundo slaba wrzutka i czlapanie po stracie.

0

No to koledzy z Liv mogą Darwinowi podziekować.

1

No to ladnie Czerwony Diably zalatwily Liv.

22

No pierwsze ognicho zaliczone plus sześć perełek chmielowych kiełba z ognicha i kebas na ostro. Dobrej nocki.

1

@norbi77 lubi on te czlonki.

0

@Ojciec5tkidzieci ale teraz to on jest orany, szczególnie Bosacki i Sroka w drugiej turze .

0

@arasz1819 jak jemu nie wierzę jak psu.

0

@arasz1819 gosc co byl vice premier od spraw bezp itp nie mial zielonego pojecia o pegasusie itp. A wasik i kamiński robili co chcieli bez żadnej kontroli.

1

Poseł Gosek jest chyba niedorobiony do końca.

0

Fermin za duzo strat zalicza .

3

Spalone po kilka metrow a liniowy opozniony w rozwoju

0

@NeroTFP1 moj pieknie budzi i dzwoni


4

Qżwa co za dzban z Carlo, Vini jedynh czarny zawodnik w LL i na nim skupiło się prześladowanie z powodu kolory skory. Jakby byl biały ze swoim ujowym charakterem dostawał by dwa razy wiecej ujów.

2

Rodzice znęcali sie nad 11 tygodniowy dzieckiem i jego niespelna 2 letni bratem. Q...a mać .
Ciekawe co na to Krzysztof Kasprzak.

1

A teraz niech tak zrobią przeciwnicy Realu
https://www.facebook.com/share/r/aqdjZ61tg9p6mHwh/

0

@Criss18Barca są w "gazie" chłopakk.

1

@partymaker to prawda , ze tak napiszę psu na bude to bylo. Jak nie wyciągneli z tego żadnych wnioskow i od tego momfntu w pucharach europejskich bylo juz tylko gorzej.

0

@kynio302 kiedyś OPZZ była na pasku rzadu i nieboszczki partii teraz solidarnosciuch sa na pasku pisu.

0

@MOLESTA z napisem bs slczapką white pride.

0

@Rarenzio a pozniej po takich porównaniach i statystykach wszystko wali w łeb.

1

A o zabieraniu pilki po gwizdku i uniemożliwianiu rozegrania jej dalej cisza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?