kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 Chiny duzo zgarniają w tenisie stołowym, badmintonie itp i chyba jeszcze skoki do wody, plywanie synchroniczne i gimnastyka.
0
@DamianBarcaCule Jam Diabeł II.
4
@domin682 @Kapitan hawk Dom , Czarne chmury, Polskie drogi.
1
@Kapitan hawk nie moze być że u nas takie rzeczy to pewnie jakiś lewak to zrobił albo uśmiechnięty.
Prawdziwi Polacy-katolicy-patrioci nie są zdolni do takich rzeczy.
2
https://wiadomosci.wp.pl/bandycki-atak-w-warszawie-pobili-mezczyzne-bo-zwrocil-im-uwage-7051766939311008a
Kibol-bandzoir ale ważne że Polak, katolik i patridiota.
1
Jedni strzelają do kolegów inni kradna, patologiczni trafiaja sie wszędzie
https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-wojsku-gen-skrzypczak-to-zorganizowana-grupa-przestepcza-7050760806644256a
0
@maroon widzisleś kiedyś wpis jego albo jemu podobnych o naszych nożownikach itp. Nie ich bolą tylko ci o innym kolorze skory. Tak jakby kolor skory decydowal ze jesteś zly. Powiem szczerze jestem tu troche lat ale ostatni wysyp homofobów jak w/w itp na tym forum chyba nigdy nie bylo.
0
@AduŚ07 Hej,hej tu NBA w programie 2 Tvp z poczatku lat 90.
0
To sobie porapował.
https://rozrywka.o2.pl/plotki/raper-roger-m-zatrzymany-pod-poznaniem-prawdziwa-hurtownia-7050046888815136a
0
@Rivaldinho11 o jest Polak-katolik-pijak-zlodzilej kawal urwy i ukryty rasista. Zeby nie bylo to prawda o Polakach.
1
@Qbic17 co niektorzy chyba nie ogarniją tematu. I dla nich musi byc uzyte slowo czarnuch, osmolony itp zeby uznać to za rasizm no chyba ze ktoś prawde powiedzial.
1
@DzizuSS a mozna im wypominac ze dali schronienie nazistowskim zbrodniarzom i moze co niektorzy są ich potomkami.
1
@Dojt holocaust nie spadł z nieba. Zaczynał sie od tachik malych rzeczy.
2
@Wiking88 a po c...j to spiewali. To tak jakby inni spiewali np że Argentyna azyl dla niemieckich zbrodniarzy.
0
Kolejny dobry i przykladny
https://www.o2.pl/informacje/22-latek-wpadl-w-furie-i-pobil-kobiete-twierdzi-ze-bronil-psa-7049495058459552a
0
@RosjaninBut ta i swistak tam zawija ich w sreberka.
0
Z maczetami na kąpielisko w Zakrzówku. Dziwne upodobania mają rodacy.
2
Morata nie poda do kolegi ktory ma lepszą pozycję za chwilę marnuje setke a na koncu piłka odskakuj mu pilka przy przyjeciu. Wygląda jakby byl wyszkoleny w Polsce.
1
@DonCarletto podobno w Polsce tak bylo od x lat a nie jak mówią ze to wina zmieniajacego się klimatu.
1
@Stinger_ nie podobno o ciebie sie płytał.
1
@Barcasub strzelają tylko w kłódkę i łańcuch.
0
@Kgorecki2500 no on spbie zapracowal, prezydent mem z wybujalym ego i przesadnie śmieszną patetycznoscią.
No a ZyePy na widok Dudy robia to co Borek na widok CR7.
0
@Kgorecki2500 Żulczyk nie doszacował dudeła.
A kolega widze ma kompleks Tuska jak dzban Janusz Kowalski.
0
@barca__rządzi taa, Polacy to aniołki. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobia. Qżwa rece juz opadaj na podobne wpisy jak Twój.
0
@Xaviball patrz a oni juz tu są.
1
@marian_konopka pazerne korpo .
0
I gowniana druzyna przeszla.
1
@zadafcb ladnie uciekl od Rogalica i pieknie doszedł Tadeja . Ciekawy etap.
0
O ì Jonas złapał Pogacara.
1
Francuzi trzy dosyc ostre faule i zero kartki.