0

@Matheu12 Chiny duzo zgarniają w tenisie stołowym, badmintonie itp i chyba jeszcze skoki do wody, plywanie synchroniczne i gimnastyka.

0

@DamianBarcaCule Jam Diabeł II.

4

@domin682 @Kapitan hawk Dom , Czarne chmury, Polskie drogi.

1

@Kapitan hawk nie moze być że u nas takie rzeczy to pewnie jakiś lewak to zrobił albo uśmiechnięty.
Prawdziwi Polacy-katolicy-patrioci nie są zdolni do takich rzeczy.


2

1

Jedni strzelają do kolegów inni kradna, patologiczni trafiaja sie wszędzie

https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-wojsku-gen-skrzypczak-to-zorganizowana-grupa-przestepcza-7050760806644256a

0

@maroon widzisleś kiedyś wpis jego albo jemu podobnych o naszych nożownikach itp. Nie ich bolą tylko ci o innym kolorze skory. Tak jakby kolor skory decydowal ze jesteś zly. Powiem szczerze jestem tu troche lat ale ostatni wysyp homofobów jak w/w itp na tym forum chyba nigdy nie bylo.

0

@AduŚ07 Hej,hej tu NBA w programie 2 Tvp z poczatku lat 90.

0

@Rivaldinho11 o jest Polak-katolik-pijak-zlodzilej kawal urwy i ukryty rasista. Zeby nie bylo to prawda o Polakach.

1

@Qbic17 co niektorzy chyba nie ogarniją tematu. I dla nich musi byc uzyte slowo czarnuch, osmolony itp zeby uznać to za rasizm no chyba ze ktoś prawde powiedzial.

1

@DzizuSS a mozna im wypominac ze dali schronienie nazistowskim zbrodniarzom i moze co niektorzy są ich potomkami.

1

@Dojt holocaust nie spadł z nieba. Zaczynał sie od tachik malych rzeczy.

2

@Wiking88 a po c...j to spiewali. To tak jakby inni spiewali np że Argentyna azyl dla niemieckich zbrodniarzy.

0

@RosjaninBut ta i swistak tam zawija ich w sreberka.

0

Z maczetami na kąpielisko w Zakrzówku. Dziwne upodobania mają rodacy.

2

Morata nie poda do kolegi ktory ma lepszą pozycję za chwilę marnuje setke a na koncu piłka odskakuj mu pilka przy przyjeciu. Wygląda jakby byl wyszkoleny w Polsce.

1

@DonCarletto podobno w Polsce tak bylo od x lat a nie jak mówią ze to wina zmieniajacego się klimatu.

1

@Stinger_ nie podobno o ciebie sie płytał.

1

@Barcasub strzelają tylko w kłódkę i łańcuch.

0

@Kgorecki2500 no on spbie zapracowal, prezydent mem z wybujalym ego i przesadnie śmieszną patetycznoscią.
No a ZyePy na widok Dudy robia to co Borek na widok CR7.

0

@Kgorecki2500 Żulczyk nie doszacował dudeła.
A kolega widze ma kompleks Tuska jak dzban Janusz Kowalski.

0

@barca__rządzi taa, Polacy to aniołki. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobia. Qżwa rece juz opadaj na podobne wpisy jak Twój.

0

@Xaviball patrz a oni juz tu są.

1

@marian_konopka pazerne korpo .

0

I gowniana druzyna przeszla.

1

@zadafcb ladnie uciekl od Rogalica i pieknie doszedł Tadeja . Ciekawy etap.

0

O ì Jonas złapał Pogacara.

1

Francuzi trzy dosyc ostre faule i zero kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?