kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sergii Roberto za uderzenie Marcelo dostal 4 mecze kary. Patrzac na to jak od poczatku gry w realu zachowuje sie vini jak skacze z łapami i szczekaczką do zawodnikow i sedziow a jakim zawodnikiem gdy gral w FCB Roberto to jest naprawdę mocno skandaliczne. Kazdy inny zawodnik za podobne zachowania nie konczył by meczu. Teraz tylko czekam na podobną sytuacje z graczem innej druzyny czy tez będą tak łaskawi jak dla niego.
0
@creativeopinion no to dziwne ze to nie bylo opisane. Lewemu wpisali dotkniecie nosa ktorego sam sedzia nie widzial. No ale wiadomo real wraz z zawodnikami i prezesem i swoją tv moze wiecej.
0
@creativeopinion https://www.facebook.com/share/r/15TwqSGuS6/
https://www.facebook.com/share/v/1J7FWK4y9v/
Caly Vini.
2
Ciekawe czy wezmą pod uwage zachowanie Viniegi po otrzymaniu czerwonej kartki. Przecież on wygladał jakby miał ostatnie stadium wscieklicy. No i dodatkowo co on tam jeszcze łozorem dawal na sedziego. Ale czytajac juz tlumaczenia gumozujca to winny bramkarz , var i sedzia.
14
Dostal pewnie nieogolone.
1
@Wasacz_ no tym razem ucho było bliskie odklejenia.
5
Co ja slyszę , trumpek klepie że chce ogarnąc Grenlandie i kanał panamski. Chyba cos temu misiu sie odkleiło.
1
Casado asystuje Rafa asysta drugiego stopnia.
3
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/to-bellingham-sfaulowal-viniciusa-jednoznaczne-stanowisko-eksperta/257691
1
Gual to padaka taka ze masakra.
0
Łoo, Zenek i Maryla w Polsacie na sylwestra.
1
Tu już powinno być po meczu ale oni nie potrafia dokladnie podac i przyjąc pilke nie mowiac o wykorzystaniu kontry 3 na 1 . Żart.
0
@visca_josef tylko nie dres a prawdziwy patriota i kibic itp.
0
@maroon resocjalizacje to mogl prowadzić w poprawczaku na nastolatkach.
0
@Maciej1078 https://www.facebook.com/share/r/19jF6uW82d/
Cztery sytuacje a tu ani kartek ani odgwizdanego faul.
0
@Aragorn33 on prawie zawsze tak przytrzymuje rękę przeciwnika a te barany dslej sie nabierają na to.
1
"Kanaryjczycy pokonali Blaugranę po raz pierwszy od lutego 1991 r" klątwa przełamana. Brawo.
2
@tbas jak qrski ktorego głódź wyleczyl.
3
Biden i Trump starsi panowie starsi panowie dwaj. Czekam kiedy wynajdą jakiegoś stulatka na prezydenta.
0
Komentarz usunięty
3
@ojWojtek idż na orlik itp to uslyszysz nie takie texty i to nie od doroslych.
1
No takie wiadro zimnej wody przyda mu sie na tą rozgrzaną głowę. Moze nabierze trochę pokory bo rozwydrzył sie gorzej niz CR7.
0
Dobre
https://www.facebook.com/share/p/LX787ZgMNwsfiMnU/
0
@FcPortoFan1999 wyrosłem juz z tego.
0
Poziom tekstow na sektorowkach mocno modlitewne, Legia święć się imię twoje , W imię ojca i syna i Arka Gdynia.
0
@BorzyKrzys mejza, łazja jeden wuj.
0
@MesQueUnClub_87 to prawda.
https://wiadomosci.wp.pl/reportaz-michala-janczury-w-sieci-rozgorzala-dyskusja-7082966045514336a
2
@BorzyKrzys ew. pawlowicz z szmateckim lub łajzą.
0
@TheNekro94 a 7 dni, mówi ci to coś. ;)
1
@Wasacz_ Boska nie przybił piatki Mentzena.