4

Sergii Roberto za uderzenie Marcelo dostal 4 mecze kary. Patrzac na to jak od poczatku gry w realu zachowuje sie vini jak skacze z łapami i szczekaczką do zawodnikow i sedziow a jakim zawodnikiem gdy gral w FCB Roberto to jest naprawdę mocno skandaliczne. Kazdy inny zawodnik za podobne zachowania nie konczył by meczu. Teraz tylko czekam na podobną sytuacje z graczem innej druzyny czy tez będą tak łaskawi jak dla niego.

0

@creativeopinion no to dziwne ze to nie bylo opisane. Lewemu wpisali dotkniecie nosa ktorego sam sedzia nie widzial. No ale wiadomo real wraz z zawodnikami i prezesem i swoją tv moze wiecej.

2

Ciekawe czy wezmą pod uwage zachowanie Viniegi po otrzymaniu czerwonej kartki. Przecież on wygladał jakby miał ostatnie stadium wscieklicy. No i dodatkowo co on tam jeszcze łozorem dawal na sedziego. Ale czytajac juz tlumaczenia gumozujca to winny bramkarz , var i sedzia.

14

Dostal pewnie nieogolone.

1

@Wasacz_ no tym razem ucho było bliskie odklejenia.

5

Co ja slyszę , trumpek klepie że chce ogarnąc Grenlandie i kanał panamski. Chyba cos temu misiu sie odkleiło.

1

Casado asystuje Rafa asysta drugiego stopnia.

1

Gual to padaka taka ze masakra.

0

Łoo, Zenek i Maryla w Polsacie na sylwestra.

1

Tu już powinno być po meczu ale oni nie potrafia dokladnie podac i przyjąc pilke nie mowiac o wykorzystaniu kontry 3 na 1 . Żart.

0

@visca_josef tylko nie dres a prawdziwy patriota i kibic itp.

0

@maroon resocjalizacje to mogl prowadzić w poprawczaku na nastolatkach.

0

@Maciej1078 https://www.facebook.com/share/r/19jF6uW82d/
Cztery sytuacje a tu ani kartek ani odgwizdanego faul.

0

@Aragorn33 on prawie zawsze tak przytrzymuje rękę przeciwnika a te barany dslej sie nabierają na to.

1

"Kanaryjczycy pokonali Blaugranę po raz pierwszy od lutego 1991 r" klątwa przełamana. Brawo.

2

@tbas jak qrski ktorego głódź wyleczyl.

3

Biden i Trump starsi panowie starsi panowie dwaj. Czekam kiedy wynajdą jakiegoś stulatka na prezydenta.

0

Komentarz usunięty

3

@ojWojtek idż na orlik itp to uslyszysz nie takie texty i to nie od doroslych.

1

No takie wiadro zimnej wody przyda mu sie na tą rozgrzaną głowę. Moze nabierze trochę pokory bo rozwydrzył sie gorzej niz CR7.

0

0

@FcPortoFan1999 wyrosłem juz z tego.

0

Poziom tekstow na sektorowkach mocno modlitewne, Legia święć się imię twoje , W imię ojca i syna i Arka Gdynia.

0

@BorzyKrzys mejza, łazja jeden wuj.

2

@BorzyKrzys ew. pawlowicz z szmateckim lub łajzą.

0

@TheNekro94 a 7 dni, mówi ci to coś. ;)

1

@Wasacz_ Boska nie przybił piatki Mentzena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?