kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Qźwa to jakaś piłkarska patologia w wykonaniu naszych kopaczy.
1
Czyżby ręka za ręke.
1
Jechać te szamterace.
0
@ryzy21 patrz i Lągle nawet baboli nie wali takich jak w FCb.
1
Lamal zaczyna irytować swoimi wyborami.
0
@wyrek i zamiast strzelać z pierwszej to przyjmuje pilke i zanim uderzy to już ma ścianę z obrońców.
7
Stempel na stopę a komentator chyba nic takiego zlego sie nie stało.
1
Woziło Aletico razy kllka powieżli i Atletica.
0
@maximo latajacy fdj
0
@Hajny raz dasz ty raz da narzeczona i chyba mu starczy.
4
@prokofiew szacunek do drugiego narodu. Piszesz o tym jak trumpek nazywa premiera Kanady gubernatorem 51 stanu , czy naśmiewa sie z Zelenskiego nazywa go dyktatorem itp. Jego ludzie hejluja przed kamerami i dobrze sie z tym czują. Usa wychodza z WHO nie respektują MTK klepią jeden prsez drugiego za pora wyjsc z ONZ i NATO, krytykują ze ruskich wywalii z G7 itp. Nie przypominam sobie przez ostatnie lata takiego prezydenta USA i jego zaplecza ktory wchodzi na rympał do BD.
13
Trump to putiowskie pastuch.
0
@Matheu12 zabieranie piłki i blokowanie wznowienia gry przy rzucie wolnym pośrednim. I skończyłbym z tymi dyskusjami oraz przeciaganiem dyskusji przy karnych.
2
Ferran, Lewy i Rafa mogli zamknąć ten mecz .
0
Jak podac z wyczuciem do napierdzielają ile im fabryka dała jak strzelic z daleko to sily nie mają.
0
Dzis to nie jest mecz Rafy.
0
Qfa wal z pierwszej a nie przekladaj.
2
Czekam teraz na wylew Lenglet jak to robił grając w FCB
33
Tam jeszcze była reka u zawodnika LP przed strzalem.
0
Dziś przyjęcie, odegranie i timing padaka ze jacierpiędole.
0
@AlexDark00 no ostatnio jeden wjechał nieprzypadkowo i spieprzył z kraju. A to ze wśrod imigrantow są odpały zarówno u tych co dopiero przybyli jak i ci co juz tam sie urodzili to ciezko ich wyłapac i wyeliminować przez deportację. Z tego co wiem to np polskie sluzby wydalaja z kraju wszystkich ktorzy złamali polskie prawo szczególnie za przestępstwa typowo kryminalne.
A takie klepanie konfiarzy jak Tyszki czy Mentzena, Bekowicza bez pokrycia pokazuje ze skrajna prawica to też straszna choroba.
0
@AlexDark00 cale szczęście ze u nas kierowcy nie wjeżdżają w ludzi na chodnikach, przystankach itp a i gwaltów przez rodakow też nie ma. Tylko to wszystko te imigranty robią w calej Europie.
0
@AlexDark00 wysadzaja sie co drugi dzień, serio.
0
Lepiej zajeli by się zabieraniem, odrzucania piłki itp po gwizdku przyznjącym rzut wolny. Blokowaniem wybicia z wolnego czy z autu. A co do tych karnych to co zrobia jak bramkarz broniąc karnego wybije piłkę na rzut rożny.
0
@PatrykBarca nie brakiem whiskey.
2
@PatrykBarca tak sie konczy nazywanie premiera Kanady gubernatorem 51 stanu .
3
@A4ron a pozniej moze takie tekst byś slyszał na meczach dzieciakow.
Kiedys byłem swiadkiem jak jeden z rodzicow nazwal glosno sedziego slepym pajacem gdzie sędzia zwrócił mu uwage na to jak sie odzywa w obecności dzieciakow i za parę chwil jeden z dzieciakow to samo powiedzial w kierunku arbitra bo nie zgadzał sie z decycjz sędziego. Po tej akcji rodzica wyprosili ze stadionu a dzieciaka juz do konca turnieju nie zagrał. Takze nie bylo by to dobre.
0
@Sombrero i Cubarsi robi tak co mecz.
0
14.02.1944 Armia Krajowa, obok pdw Smok, Metal konfident i kolejne pdw brakuje murem za ks Olszewskim i romanowskim.
0
@Nightraider a co po pozniej. Putin to zyeb i za chwilę będzie chcial bronic rosyjskich obywateli innych bylych republikach radzieckich. Ale patrzac jak w demokratycznym kraju jakim jest Usa prezydent wchodzi z drzwiami do Bialego domu i chce zagarnac Kanadę, Grenlandię , kanał panamski czy zmieniac nazwy.