kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejni kibole patrioci i w dodatku przemytnicy imigrantów. Tak ich nie chcą ale kaske przytulą za przemyt.
https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-od-handlu-narkotykami-po-przemyt-imigrantow-pseudokibice-ze-,nId,7964931
6
Czyli Benzema 2.0
1
@Trojanek23 podobno takich jak ty na to bedą identyfikować i na szparagi bedą wysyłać gdzie będziecie pracować za free.
0
@Aragorn33 https://www.facebook.com/share/16Rx2jT4p9/
0
@konrad1661 https://www.facebook.com/share/16Rx2jT4p9/
0
@konrad1661 szkoda ze wtedy siedział cicho w swoich kanała ale kaskę przytulał od pisu.
0
@Deathwing112 poszkkasz jak jechał z Danusia, Kleczkiem itp czy mial swoj leb w dupach pisowców.
0
@konrad1661 szkoda ze nie jechał z qr za tvp kurskiego
0
@OBSERWATOR2021 https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art42140591-ilu-imigrantow-niemcy-cofaja-do-polski-mamy-pelne-dane
0
@OBSERWATOR2021 ale wiesz że cetra te powstają juz od 2022 rokj czyli od masowej sprzedaży wiz przez pis.
0
@ProMILs podobno po wyborach po i ska miala nas sprzedac niemcom , bida z nedzą itp ale cos nie pykło czy to zwykle straszenie jak teraz.
0
@Szpenio kibice czy kibole. Im przeszkadza Trask ale im i ich klakierom nie przeszkadza zorganizowane gruby przestępcze ktore sami tworzą handlując prochami czyli jedno z gorszych ścierw, demolowanie stadionów i infrastruktury stadionowej ktore budowało miasto za nasze środki i później za naszę muszą remontować, bicie i okradanie kibiców przeciwnej drużyny albo rodzicow drużyn juniorów.
4
Żyleta stop imigrantom a tu ich tzw"inżynier" z Iranu uciszył.
2
Łapy za plecami a.nie latają te witki jak chcą.
0
@DIPENSE to tak też powinno być z karnymi. Jesli zawodnik jest tyłem do bramki i w nie centralej części pola karnego i jest faul to tylko wolny.
0
Nie bać sreal .
0
@ProMILs złamał spslonego plus nie próbował pezeciąć wślizgiem.
0
@barcelonaLM ja na inter i murinio nie mogę patrzeć od pamietnego połfinału .
3
Zasadniczo to mogli wykorzystać kontre 3 na 2 ale woleli podac pilkę prosto w ręce Sommera.
0
@Yoshi94 po raz kolejny wychodzi ze jesli cię kopią, popychają ciagna za koszulke to nie przyj dalej do przodu tylko wyal sie zatrzymaj itp. A tak wytraci cie z biegu stracisz na szybkości itp a sedzia jak np we wczorajszym przypadku Yamala z Dimarco nie cofnie sie do tego a dodatkowo jemu ujdzie plazem bez kartki.
0
Yamal dzis jak źle dograł to z drugiej strony brak szczescia pod bramką.
0
@Dieselzor no przecież napisalem ze powinien tak zrobic a potem to musztarda po obiedzie.
0
@Dieselzor lamal jest faulowany to zamiast sie zatrzymać przewrócić to gna dalej po chwili go blokują a on ma pretensje ze nie gwiżdże faulu na nim.
1
Pilki na dobitki na wslizg a oni stoja jak widły w gnoju, nie ma ciągu na piłkę.
1
Brawo Flick postawić na gościa ktory ma problemy z przyjeciem piłki bo tak sobie wymarzyłeś.
0
Trzy szybkie kieleckie ze strony Martina pozniej autobus Interu i po temacie.
0
@Prorokk krycha ma inne zdanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Amunicja w budynkach OSP. I ci podchmieleni ochotnicy po lokalnej imprezie z kluczami do pomieszczeń z amunicją.
1
@Kozinho. Testy wątrobowe by "oblał".