3

Kolejni kibole patrioci i w dodatku przemytnicy imigrantów. Tak ich nie chcą ale kaske przytulą za przemyt.
https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-od-handlu-narkotykami-po-przemyt-imigrantow-pseudokibice-ze-,nId,7964931

6

Czyli Benzema 2.0

1

@Trojanek23 podobno takich jak ty na to bedą identyfikować i na szparagi bedą wysyłać gdzie będziecie pracować za free.

0

@konrad1661 szkoda ze wtedy siedział cicho w swoich kanała ale kaskę przytulał od pisu.

0

@Deathwing112 poszkkasz jak jechał z Danusia, Kleczkiem itp czy mial swoj leb w dupach pisowców.

0

@konrad1661 szkoda ze nie jechał z qr za tvp kurskiego

0

@OBSERWATOR2021 ale wiesz że cetra te powstają juz od 2022 rokj czyli od masowej sprzedaży wiz przez pis.

0

@ProMILs podobno po wyborach po i ska miala nas sprzedac niemcom , bida z nedzą itp ale cos nie pykło czy to zwykle straszenie jak teraz.

0

@Szpenio kibice czy kibole. Im przeszkadza Trask ale im i ich klakierom nie przeszkadza zorganizowane gruby przestępcze ktore sami tworzą handlując prochami czyli jedno z gorszych ścierw, demolowanie stadionów i infrastruktury stadionowej ktore budowało miasto za nasze środki i później za naszę muszą remontować, bicie i okradanie kibiców przeciwnej drużyny albo rodzicow drużyn juniorów.

4

Żyleta stop imigrantom a tu ich tzw"inżynier" z Iranu uciszył.

2

Łapy za plecami a.nie latają te witki jak chcą.

0

@DIPENSE to tak też powinno być z karnymi. Jesli zawodnik jest tyłem do bramki i w nie centralej części pola karnego i jest faul to tylko wolny.

0

Nie bać sreal .

0

@ProMILs złamał spslonego plus nie próbował pezeciąć wślizgiem.

0

@barcelonaLM ja na inter i murinio nie mogę patrzeć od pamietnego połfinału .

3

Zasadniczo to mogli wykorzystać kontre 3 na 2 ale woleli podac pilkę prosto w ręce Sommera.

0

@Yoshi94 po raz kolejny wychodzi ze jesli cię kopią, popychają ciagna za koszulke to nie przyj dalej do przodu tylko wyal sie zatrzymaj itp. A tak wytraci cie z biegu stracisz na szybkości itp a sedzia jak np we wczorajszym przypadku Yamala z Dimarco nie cofnie sie do tego a dodatkowo jemu ujdzie plazem bez kartki.

0

Yamal dzis jak źle dograł to z drugiej strony brak szczescia pod bramką.

0

@Dieselzor no przecież napisalem ze powinien tak zrobic a potem to musztarda po obiedzie.

0

@Dieselzor lamal jest faulowany to zamiast sie zatrzymać przewrócić to gna dalej po chwili go blokują a on ma pretensje ze nie gwiżdże faulu na nim.

1

Pilki na dobitki na wslizg a oni stoja jak widły w gnoju, nie ma ciągu na piłkę.

1

Brawo Flick postawić na gościa ktory ma problemy z przyjeciem piłki bo tak sobie wymarzyłeś.

0

Trzy szybkie kieleckie ze strony Martina pozniej autobus Interu i po temacie.

0

@Prorokk krycha ma inne zdanie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Amunicja w budynkach OSP. I ci podchmieleni ochotnicy po lokalnej imprezie z kluczami do pomieszczeń z amunicją.

1

@Kozinho. Testy wątrobowe by "oblał".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?